arses

Google Maps فارسی شده

8 پست در این موضوع

Google Maps فارسی شده از دوستان کسی معرفی می کنه لطفاً قسمت option google map فارسی شده باشه؟؟؟ :13:

تشکر از دوستان

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

Google Maps فارسی شده ؟ چی هست؟ سرویس گوگل مپ که فارسی انگلیسی نداره . افزونه ی خواسی مد نظر هست؟ سوال خودتون را واضح تر بفرمایید

اره دوستم پلاگین google map که دوستان فارسی سازی شده کرده باشنش:auizz3ffy9vla57584x

به اسم plugin_googlemap دارم که فارسی نیست من انجام دادم تاجاهاییش رو اما میخوام بزارم جایی که ببینمش نمیاد نمایش نمیده

لینک پلاگین اگه اجازه هست بزارم!!!:35:

ویرایش شده در توسط arses

خب لینک بذارید!

اگه تجاریه لینک دمو یا سایت سازنده ش رو بذارید

اتفاقا به کار منم میاد

لینک پلاگین

این همون پلاگینی که من نسب کردم و دارم و شما میتونی راحت به روز رسانی کنی اما فارسی نیست قسمت تنضیماتش

چند تا پلاگین دیگه دیگه گیر اوردم اگه می خواید بزارمش؟؟؟

لینک پلاگین

این همون پلاگینی که من نسب کردم و دارم و شما میتونی راحت به روز رسانی کنی اما فارسی نیست قسمت تنضیماتش

چند تا پلاگین دیگه دیگه گیر اوردم اگه می خواید بزارمش؟؟؟

اگه پلاگین های جالبی هستند در انجمن با عناوین مناسب درج کنید و دوستان هم فارسی سازی رو انجام میدهند/

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری