hanmudokar

کسی هست منو تو رفع ای مشکل کمک کنه

5 پست در این موضوع

سلام دارم خدمت کاربران عزیز انجمن

سایتم با یه مشکل خیلی بد روبه رو شده.مشکل های تو mysql به وجود اومده که فکر کنم به خاطر آنتی ویروسی باشه که نصب کرده بودم.لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه همینجا اعلام کنه.میخواستم جوملا رو دوباره نصب کنم.گفتم بهتره از شما اول راهنمایی بگیرم.عیب یابی سیستم رو که فعال میکنم سایت ارور 500 میده و یه پیغام بالاش گذاشته.ولی حالا نمیدونم چجوری درستش کنم

ممنون از همه

اینم یاهو.میتونید از این طریق هم پیغامتون رو بفرستید.خواهشا فقط سریع چون خیلی ضروریه.

آی دی یاهو:hanmudokar

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

ظاهرا پلاگین هایی رو نصب فرمودید یا غیر فعال کردید درسته؟

پیشنهاد میکنم اگه می تونید وارد مدیریت بشید، پلاگین های rsseo و پلاگین های اخیری رو که نصب فرمودید غیر فعال کنید و دوباره بررسی بفرمایید

سایتتون هم http://iranwarrior.ir/ اینه دیگه؟

بله سایتم همینه گفتید پلاگین rsseo منم غیرفعال کردم و دیگه ارور 500 نداد.ولی بازم ایراد داره.نمیدونم مشکلش چیه؟ اطلاعات هاست رو پ خ کنم شما میتونید یه بررسی بفرمایید؟؟:auau:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری