kianesfahan

درخواست چنین افزونه ای

7 پست در این موضوع

. امكان آماده سازي درس توسط استاد اعم از معرفي درس، مشخص كردن كلاس هاي حضوري، شيوه ارزشيابي، تعيين منابع و امكان بارگزاري انواع فايل هاي مد نظر براي محتواي درس

2. امكان تعريف تكاليف مرحله اي توسط استاد و تبادل فايل بين دانشجو و استاد تا مرحله تاييد

3. امكان تعريف آزمون هاي چندگزينه اي توسط استاد همراه با پاسخ تشريحي

4. امكان تبادل پيغام بين استاد و دانشجو

5. امكان ارسال اطلاعيه به همه يا تعدادي از دانشجويان توسط استاد

6. آرشيو پايان نامه ها

7. ارائه خدمات امور آموزشي مرسوم، اطلاع رساني و مديريت و آمار فعاليت استاد و دانشجويان در سيستم

8.ثبت نام اينترنتي آزمون هاي پذيرش دانشجو

9.يادآور رويدادهاي مهم

10.ارزشيابي استاد و سيستم توسط دانشجويان

دوستان لطفا چنین افزونه ای معرفی نمائید . لطفا فارسی شده باشد .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست من این افزونه باید نوشته بشه و اگه هم باشه تجاری هستش برای این کار برای مدیران ارشد پیام خصوصی نمایید.

موفق باشید.

با سلام...

ماشالله افزونه ای با این گستردگی، به این اجمال!!! فارسی شده و رایگان!؟؟؟:5::5::5::5::5: الله اکبر...!!!:5::5::5::5:

پیشنهاد میکنم برای مدیریت مدرسه ی خودتون از سیستم آموزش مجازی مودل (Moodle ) استفاده کنید.سیستمی رایگان و کاملا فارسی شده ست . این چیزهایی که مدنظر شماست، اکثرا در خودش داره....

موفق وسربلند و پایدار باشید

یا حق

به نظرم بهتره بری از اسکریپت ها که دوستان فارسی کردن استفاده کنی

جستجو کن: اسکریپت مدارس، استاد، دانشجو.

من زدم نصبم کردم چن تاش خیلی خوبه که یکی هست پشتیبانی هم میکنه. در صورت نیاز پیام خصوصی بدید بهتون بگم :128fs318181:

با سلام...

ماشالله افزونه ای با این گستردگی، به این اجمال!!! فارسی شده و رایگان!؟؟؟:5::5::5::5::5: الله اکبر...!!!:5::5::5::5:

پیشنهاد میکنم برای مدیریت مدرسه ی خودتون از سیستم آموزش مجازی مودل (Moodle ) استفاده کنید.سیستمی رایگان و کاملا فارسی شده ست . این چیزهایی که مدنظر شماست، اکثرا در خودش داره....

موفق وسربلند و پایدار باشید

یا حق

تشکر .

سیستم مودل سیستم جالبی است اما شما فرمودید که رایگان و فارسی است اما ما جایی برای دانلود ندیده ایم .....!!!!!!!!!!!

امکان داره مکان دانلود را لینک دهید ؟

با سلام...

مودل رو میبایست از مرجع اصلی دانلود کنید .فایل فارسی سازی اون هم در این سایت وجود داره...

http://moodle.org/

مودل رو از لینک ز یر دانلود کنید...

http://download.moodle.org/

ورژن مودل خودتون رو انتخاب کنید و بعد فایل زبان متناسب با اون رو دانلود کنین...

http://download.moodle.org/langpack/

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری