Morteza Fard Saffari

مهر امسال مهر همدری

3 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

خواهش میکنم تا آخر این متن رو بخونین

joomlaforum.ir_13483047481.jpg

باز هم مهر شد شروع پاییزو شروع یه زندگی جدید با کتاب و مدرسه

بازم مهر شد خستگی بعد از ظهر و خوندن درس

بازم مهر شد اینبار به جای اول راهنمایی رفتیم ششم ابتدایی

بازم مهر شد باید تموم تلاشمون رو بکنیم و کنکور رو پشت سر بذاریم

بازم خشش برگ ها که تو راه مدرسه با تموم وجود حسشون میکنیم

بازم مهر شد و شور هیجان بچه ها برای مدرسه رفتن

داری تو خیابون راه میری میبینی که این بچه کلاس اولی ها با کلی ذوق و شوق دارن با بابا و مامانشون میرن کلاس تو یاد دوران بچگی خودت میفتی که دست بابا و مامان رو گرفته بودی داشتی مثل همینا میرفتی کلا نمیدونم جزو اون دسته از بچه هایی بودی که دارن وقتی از مامانشون جدا میشن گریه میکنن یا نه ولی هر چی بود اون دوران رو گذروندی الان به قول معروف واسه خودت مردی شدی ولی یه چیز هست که تا بهش فکر میکنم دلم از جاش کنده میشه دیگه میلی به نوشتن ندارم میخوام برم داد بزنم بگم "آخه چرا خدا " بعدشم بگم "آخه چرا ملت"

میدونین اون موضوع چیه ؟

شاید بعضی از شما ها درست حدس زده باشین اون درد بی پدر و مادریه. تا به حال به اینم فکر کردین که وقتی دارین برای اولین بار میرین مدرسه به جای اینکه پدر و مادرتون دستتون رو گرفته باشن باید فرض کنین که پدر و مادرتون دستتون رو گرفتن

تا به حال فکر کردین دست تو دست مربی بهزیستی به مدرسه رفتن یعنی چی؟ به خدا که من دارم الان این رو مینویسم اشکم داره در میاد ولی خدا وکیلی شما حتی قادرین این درد رو حس کنین

. من حتی وقتی به این فکر میکنم که یه روزی پدر و مادرم پیشم نباشن ... اَه اصلا قابل فکر کردن هم نیست ... هیچ وقت دوست ندارم به چنین چیزی فکر کنم ... ولی خیلی ها بینمون هستن که این درد رو از بچگی حس کردن

مثلا تا به حال شده شما تو رسانه ها ببینی که در مورد این موضوع هم حرف بزنن

امروز روز اول مهر هست درسته ولی تا به حال فکر کردین که بچه های آذربایجان امسال چه جوری باید برن مدرسه. تا امروز مادرهاشون براشون با گرمی لقمه درست میکردن و موقع رفتن به مدرسه بدرقشون میکردن ولی از امروز دیگه خبری نیست. اصلا برای خود تو هیچ رمقی میمونه که به مدرسه بری. نمیخوام بگم که شما تو پر قو بزرگ شدی و مشکلی نداشتی ولی میخوام بگم حتی اگه سختی هم کشیدی به پای درد این بچه ها نمیرسه. چون بزگترین درد ممکن داغ از دست دادن والدین و فرزندانه

گفتم داغ فرزند.

اونایی که الان پدر و مادر هستن یا تازه میخوان پدر و مادر بشن تا به حال خودتون رو جای اون پدر و مادر هایی گذاشتین که تا یه مدت پیش برای آماده کردن بپشون برای سال جدید بی قرار بودن الا باید بی قرار مدرسه رفتن کی باشن؟ واسه کی لقمه بگیرن؟ برای کی سفره رنگین صبحونه پهن کنن که بره مدرسه و درس یاد بگیره

مهر امسال مهر همدردیه

من و تو که این درد رو حس نکردیم باید کاری کنیم که اونایی که درد رو حس کردن از دردشون کم بشه آرامش پیدا کنن به جای پدر و مادرشون با تو و خانواده تو ، با تو ملت تو احساس آرامش و پیوند کنند نه اینکه تو تنهایی خودشون بسوزن و بسازن

دوست من فقط به فکر خودت نباش به بقیه هم یه نگاه بنداز سرت رو نندازی پایین و بی توجه از کنار این مسئله عبورکنی اونا چشممون به ماست نه به جیب ما

پول همیشه کارساز نیست بعضی وقتا محبت از همه چیز بالاتره یعنی میشه گفت همیشه محبت از ...

ببخشید که وقتتون رو گرفتم و ناراحتتون کردم پاییز و سال جدید تحصیلی رو هم به همه تبریک میگم

ویرایش شده در توسط Morteza Fard Saffari

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

درود و تشکر از متن زیبا و توجه به این نوع موضوعات .. در بالای انجمن لینک به بنیاد کودک برای حمایت دوستان از کودکان بی سرپرست هست که با کوچکترین کمکی میشه لذت کمک رو چشید .. gift

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری