user_joomla

ورود اعضا -

12 پست در این موضوع

دوستان طراح وبسایت قسمتی به نام ورود اعضا رو در سایت قرار داده و من میخوام با ماژول هایی که نصب کردم ( ARI QUIZ و RS Ticket ) این دو قسمت فقط برای اعضا قابل مشاهده باشه.میشه از ابتدای کار توضیح بدید تا یاد بگیرم. (برای یک مبتدی توضیح بدید ) ....

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

از تنظیمات ماژولها برید و سطح دسترسی رو روی اعضا قرار بدید...

چطور اعضا بتونند این دو بخش رو ببینند؟یعنی باید بخش و مجموعه درست کنم؟یعنی اینکه چطور اعضا وقتی وارد میشن دو لینک رو ببینند....منظورمو متوجه شدید.با تشکر از شما بخاطر اهمیتی که به پرسشم دادید

هم در قسمت ماژول و هم در کامپوننت ari quiz هست ، در ماژول غیرفعال هست، فعالش کنم؟کدوم قسمت رو باید مخصوص اعضا کنم ، ماژول یا کامپوننت؟

در قسمت تنظیمات ماژول وقتی روی ماژول کلیک میکنید مثل تصویری که گذاشتم دسترسی رو روی اعضا قرار بدید...

[ATTACH=CONFIG]2431[/ATTACH]

این کامپوننت رو هم میتونید وقتی سوالات رو طرح میکنید توی اونجا تعیین کنید که فقط اعضا جواب بدن یا مهمان هم میتونه....

ممنون بخاطر راهنمایییتون

من تونستم به اعضا تبدیل کنم

چندتا سوال داشتم :

1)در قسمت ماژول ، rs ticket نیست ، چطور اونو دسترسیشو واسه اعضا کنم؟

2)در قسمت ماژول ، ari quiz غیرانتشار بود که انتشارش کردم ، مشکلی نیست که؟

3)فرق ماژول و کامپوننت چیه؟

4)حالا چطور میتونم وقتی اعضا نام کاربری و کلمه عبور رو زدن ، این دو لینک رو ببینن(مثلا سیستم پشتیبان گیری و سیستم آزمون آنلاین) --این قسمت رو بلد نیستم

ببخشید انقدر مبتدی هستم

ارسال شده در (ویرایش شده)

برای کامپوننت rsticket باید منو درست کنید و سطح دسترسی اون منو رو روی اعضا بذارید

ماژول هم باید حالت انتشار باشه تا در ساییتون مشاهده بشه...

برای آشنایی بیشتر با ماژول و کامپوننت به این تاپیک مراجعه کنید: آموزش کامل جوملا 2.5 که درس آخر استاد طالبی در همین موارد هستش...

سیستم پشتیبان گیری و سیستم آزمون آنلاین رو هم براشون منو ایجاد کنید و دسترسی رو روی اعضا بذارید تا پس از ورود اعضا قابل مشاهده باشن...

ویرایش شده در توسط saber

ممنون

یعنی اعضا پس از ورود تو منو این دو لینک (rsticket , ar quiz) رو میبینن؟

نمیشه همون قسمت که نام کاربری و کلمه عبور رو وارد می کنن این دو لینک ظاهر بشه , یعنی پایین پیام خوش آمدگویی و کنار دکمه خروج ؟

بله اگه دسترسی رو روی اعضا بذارید قبل از ورود اینها قابل مشاهده نیستن و پس از ورود اعضا در سایت مشاهده میشن...

تنها مشکلی که من دارم این هست که : من میخوام بجای قسمت login بعد از ورود اعضا ، لینک های (ari quiz & rsticket ) بیاد نه در داخل منوها.

واینکه چرا در قسمت ماژول rsticket نییست تا بتونم دسترسی رو به اعضا تبدیل کنم؟

واقعا عذرخواهی بخاطر این همه سوال و دردسر

قسمت login ماژول ورود شما هست و اونجا منتشر شده و این دو افزونه که دارین کامپوننت هستند و براشون باید منو بسازید تا در سایتتون استفاده کنید

و برای منو ها سطح دسترسی تعیین کنید...rsticket هم کامپوننت هستش ماژول نیست و با منو میتونید براش دسترسی تعیین کنید...

با تشکر فراوان بخاطر وقتی که برای بنده گذاشتید

موفق و پیروز باشید دوست عزیز

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری