MonaLisa

سوال آماتور

5 پست در این موضوع

سلام، سوالم درباره چگونگی گذاشتن یک دکمه زیر یک مطلب برای دریافت یک فایل پی دی اف هست ؛

برای اینکار به ماژول خاصی نیاز هست..؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

میتونید از لینک درون مطلب استفاده کنید به این شکل که یه عکس بذارید انتهای مطلب و اون عکس رو لینکدار کنید

اما راه بهتر اینه که از پلاگین استفاده کنید استفاده کنید. مزیت این پلاگین اینه که لینک مخفی میده و کسی نمیتونه لینک فایل شما رو بگیره و بزاره توی سایت خودش و با ترافیک سایت شما دانلود بده به کاربراش. استفاده ازش هم راحت تر از اینه که بخوای هر بار یه عکس بزاری و لینک بدی

ممنون bestboy اما من می خوام لوگوی یه برند رو تو سایت بزارم و زیرش یه دکمه دریافت فایل بزارم که با کلیک رو اون ، کاربر یه فایل pdf که حاوی محصولات و مشخصاتش هست رو دریافت کنه و نمی دونم چه پلاگینی لازم دارم...

من هنوز متوجه نشدم شما میخواید این کار رو توی یه مطلب بکنید یا به عنوان یه ماژول؟

اگه میخوای توی مطلب انجام بدی همونی که گفتم توی پست قبلی. و این لینک زیر رو ببین همون پلاگینی که میخوای (dbutton)

لینک

اگه هم میخواید به عنوان یه ماژول مثلا توی ستویهای سایت یا توی موقعیتی جدا از موقعیت مطالب قرار بدید(مثل تبلیغات) اون رو حالتی دیگه داره و نیازی به پلاگین نداره. اگه اونجوری میخواید باشه بگید تا راهنماییتون کنم

با سلام....

نیازی به پلاگین خاصی نیست...!

در ابتدا فایلتون رو داخل هاست آپلود میکنید.برای اینکار به سی پنل برید و داخل public_html یک فولدر مثلا بنام download بسازید .

بعد فایلهاتون رو از طریق ابزارهایی که اونها بالا قرار داده شده ، آپ کنید.

بعد از |پلود مشاهده میکنید که داخل فولدر download یک فایل (یا فایلهایی...) به نام هایی دارید.

فرض میگیریم شما یک پی دی اف به نام My-Dream.pdf و یک ویدئو بنام On-The-Spring.mp4 و یک فایل زیپ بنام Trees.zip دارید و اینها روی هاست و داخل فولدر مذکور(download) اپ کردین.

حالا میخوایم بدونیم لینک دانلود اینها چطوریه!؟

لینک دانلود به ترتیب :

www.YourName.com/download/My-Dream.pdf/

www.YourName.com/download/On-The-Spring.mp4

www.YourName.com/download/Trees.zip

شما برای اینکه کاربر بتونه فاایلا رو دانلود کنه باید این لینکها رو ب ذارید داخل مطالب(یا جایی که قصد دارید کاربر دانلود کنه!)

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری