senator

سنگ بزرگ دیگری در سر راه کسب و کار الکترونیک

9 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام و احترام خدمت همه اساتید راستش همونطور که می دونید من زیاد اهل نوشتن نیستم از امتیاز و درجه کاربریم معلومه من بیشتر خواننده مطالب و نظاره گر مباحثم و از این بابت بار اطلاعاتی خودمو زیاد می کنم. بگذریم

ببینید امشب چقدر بهم فشار اومده که تصمیم گرفتم اینجا بیام خودمو خالی کنم.

موضوع از هفته پیش شروع شد که یک ایمیل از بانک ملت اومد که اگر ظرف مدت 10 روز اقدام به اخذ نماد اعتماد الکترونیکی نکنید درگاه اینترنتی شما مسدود خواهد شد.

بله چشم ما به جمال یک خوان دیگر از هفت خوان کسب و کار الکترونیک روشن شد. البته این نماد اعتماد خیلی وقته راه افتاده ولی جدی نشده بود تا هفته پیش.

ظاهرا این نماد اعتماد الکترونیک برای اطمینان مشتری از تراکنش ها و خرید های اینترنتیه.

ولی یکی نیست به این متخصصان و متعهدان عرصه الکترونیک که گله گله با سهمیه و بی سهمیه با پول یا سفارش سکان IT کشور رو دستشون گرفتند، بگه وقتی یک مشتری 10 خوان بانک رو از زمان افتتاح حساب تا عقد قرارداد و امضاء کردن تعهدات چه و چه و چه .. رو پشت سر گذاشته این نماد اجباری چه معنایی می ده.

جالب اینجاست برای مجموعه هایی مثل زرین پال و پاسارگاد که خیلی ساده و بدون قرارداد مکتوب و سین جین و غیره و غیره و غیره بهت یک درگاه می دن نماد اعتماد الکترونیکی اجباری نیست. ولی برای بانک ها برعکسه.

واقعا که کار ما همش برعکسه.

با تمام این تفاسیر بنده رفتم و در این سایت که از نظر ساختاری غیر استاندارد هم هست ثبت نام کردم بعد از کلی پرسش و پاسخ و تکمیل 5 صفحه فرم و یک عالمه تصویر کارت ملی و شناسنامه و اساسنامه شرکت و روزنامه رسمی و کارت پایان خدمت و نوشتن کلی شماره تلفن و کد پستی تو نوبت بازرسی و بررسی قرار گرفتیم و صد البته حالا حالا هم نوبت ما نمی شه. ولی چیزی که خیلی برام سنگین بود این چک لیست آخر بود که باید همش تیک بخوره تا بهت نماد بدن . تو رو خدا یک نگاه بندازین مخصوصا آخر های لیست که می گه گواهینامه ssl هم باید داشته باشی.

نه خدا وکیلی اونی که نشسته اینو نوشته به نظرتون به روح عقیده داشته؟؟ ***************

من ادامه نمی دم و مثل این برنامه های تلویزیونی بوووووووووووووووووووووووووووووووووق

ویرایش شده در توسط senator

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

فکرر نکنم اجبارش کنن اخه همه سایها که فروشگاهی نیست. اگرچه برای ما هم از طرف بانک امده بود ها. یه جورایی send all بوده. فردا یک زنگ بزنم ببینم واقعا اجباره!

نه خدا وکیلی اونی که نشسته اینو نوشته به نظرتون به روح عقیده داشته؟

:25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi:خداییش من که ترکیدم از خندددده!!! الان اینجوری پهن زمینم!!!!:25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi:

خب خلاصه جناب نواب عزیز، خودتم خوب میدونی بالاخره باید اون چندصد(میلیون) تومن پولی که واسه راه اندازی این سیستم ریجستر گرفته شده، حلال باشه دیگه بــــــــــــــــــــــــــــرادر....!!! شما که دیگه وسط گودی.شما دیگه چــــــــــــــــــــــــــرا!!!

طرف همینجوری تناژ کرده ، گفته مثلا 1تن رنگ بکارفته واسه رنگ فونتها و رنگ بکگراوندش،خلاصه اینم نقاش میخواد .باید کسی باشه یه یکماه بیاد فونتها رو اول سمباده بزنن صیقل بدن بعد برن تو کار رنگ کردنش.

خب از اونور یه 40 -50تا شاخه میله گرد لازم داشتن واسه جدولاش، بعد یکی باس بیاد اینا رو وصل کنه بهم ....تا چهارخونه دربیاد ...

بعد مهمتر از همه بچه های گل ابدارچی رو فراموششششششش کردیم خدا!! آخ که چقدر گلن ایناااااااااااا...واقعا فقط به فکر کار خطیرشون هستن!!!اصلا هم به دلالی و.... کاری ندارن!!! اصلا نمیدونن دلال رو با چه "دال " و"لام"ی نوشته میشه، بنده ی خدددددددددددددددداهااااااااااا....

....

خلاصه دیگه دیگه...

خب من برم کم کم اماده شم.میدونم فردا صبح کت بسته باید ببرنم دَدَر دودور...:41:

خلاصه هر خوبی و نیکی و مهربونی که از ما دیدین، نوش جونتون دیگه، خب دیدین دیگه کاریشم نمیشه کرد!!!:dadad4::heey::oom:

دوست گلم آقا مجید همه سایت ها که نه فقط سایت هایی که درگاه پرداخت اینترنتی دارن اجباریه یا حداقل درگاه بانک ملت. ولی اگر یک بانک شروع کرده یقین بدون دستورالعمل سراسریه حالا دیرو زود داره ولی سوخت و سوز نه

میگم آقا حجت اگر یکم وایسی با هم می ریم ها. اخه می دونی راه ما یه خورده دورتره از شما.:ad54ad:

جالبه تو اون فرم نوشته اگه زبان سایت چندزبانه است باید تو تمام صفحات امکان عوض کردن زبان یاشه.

بعد نوشته عدم استفاده از پاپ آپ!!

یکی نیس بش بگه یارو اینا به تو ربط نداره اصلا که! این کار طراح سایته و هرجور عشقشه طراحی می کنه!

واقعا که! چ چ چ!

آخ قربون ادم چیز فهم که واقعا شاید بشه فقط تو این انجمن ها پیداشون کرد

یعنی شما برای یک سایت گذشته از دامنه 40 هزارتومنی و هاست های میهنی برای بهره مندی از پهنای باند اینترنت ملی و طراحی و کانفیگ سایت بایستی اول از همه یک عرض ادب بکنی به سایت ساماندهی و فرم پر کنی و چه و چه و چه. که یه بار اگه فیلتر شدی بتونی به یکی ایمیل بزنی (البته فقط ارسال کنی و توقع دریافت نداشته باشی)

بعد بیای رنگ های بکار برده تو سایتت رو چک کنی نکنه خدایی نکرده با کد رنگ پوست بدن یکی باشه و اتفاقی فیلتر بشی.

کلمات و عبارات رو هم خودت باید فیلتر کنی

بعد تشریف ببری بانک و ....................

بعد تشریف ببری به سایت نماد الکترونیک (شاید هم قبل از تشرف به بانک)

بعد از مسئول اونجا تا آبدارچی اونجا سول کنی آیا سایتتون مورد قبولشون هست یا نه. پاپ آپ نداشته باشه، ssl داشته باشه و .....

سپس فرم ها رو پر کنی و مدارک رو تحویل بدی و بری نذر و نیاز کنی که سایتت مقبول واقع بشه.

اون زمان هم آدرس سایتت بدرد کارت ویزیت نمی خوره اونموقع باید وصیت کنی روی سنگ قبرت (دور از جون همه اعضای انجمن) حک کنند.

به همین سادگی به همین خوشمزگی

آقا یه عده بووووووووووووووووووق شب دور هم جمع میشن تخمه بشکنن, ییهو یه چیزهایی ....به ذهنشون میرسه .البته اونا به فکر ملت هستند و حتما این کارها رو طی درخواست های زیادی که از طرف مردم دریافت کردند انجام میدند

(نمیدونم از ضوابط پوشش که برای دانشگاه پیام نور قرار دادند خبر دارید یا نه اگه شد عکسشو میذارم تا شما و مخصوصا آقا حجت گل یه حالی بکنن

فعلا اینو داشته باش ,رنگ های مجاز برای برادران:مشکی-سورمه ای-قهوهای تیره-نوک مدادی-آبی تیره-خاکستری):4d564ad6::4d564ad6:

برای خواهران بماند تا عکس رو بذارم

کجا باید بریم داد بزنیم فقط ... فقط دااااااااااااااااااااااااد ... کسب و کار همه چیز تعطیل شده .. دلار شده .... بوووو ق ...... سکه شده بوووووووق ..... دا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا اد

4 تا جوون میخان کسب و کار اینترنتی داشته باشن ماهی مثلا 200 تومن در بیاره برای خرج تحصیل یا .. الان باید بره از 70 نفر امضا و تعهد و... اینجوری که نمیشه .. منم با جناب نواب هم عقیده هستم که واقعا به روح اعتقاد دارند اینها یا نه؟!

هیچ جای دنیا برای راه اندازی کسب و کار 200 جور تعهد از شما نمیخان هیچ ، حمایت هم میکنند از شما .. از حمایت مادی گرفته یا معنوی و مشاوره های فروش و تجارت ...

کجا باید بریم داد بزنیم فقط ... فقط دااااااااااااااااااااااااد ... کسب و کار همه چیز تعطیل شده .. دلار شده .... بوووو ق ...... سکه شده بوووووووق ..... دا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا اد

4 تا جوون میخان کسب و کار اینترنتی داشته باشن ماهی مثلا 200 تومن در بیاره برای خرج تحصیل یا .. الان باید بره از 70 نفر امضا و تعهد و... اینجوری که نمیشه .. منم با جناب نواب هم عقیده هستم که واقعا به روح اعتقاد دارند اینها یا نه؟!

هیچ جای دنیا برای راه اندازی کسب و کار 200 جور تعهد از شما نمیخان هیچ ، حمایت هم میکنند از شما .. از حمایت مادی گرفته یا معنوی و مشاوره های فروش و تجارت ...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری