nava

نمایش مطالب بصورت صفحه به صفحه

17 پست در این موضوع

من در صفحه اول سایتم مطالب مختلفی روز به روز می ذارم می خواستم چطور میشه مطالب گذشته را به این صورت نمایش داد

منظورم اینکه مطالب گذشته را در صفحات 1,2,3 .... نمایش میدهد.

مانند همین سایت که مثلا مطالب گذشته بخش آموزش توی صفحات دیگر در پایین تمامی موضوعات ان صفحه بصورت عدد نمایش داده است

در ضمن من از جوملا 1.5 استفاده میکنم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شما هرچی مطلب که میزاری اتوماتیک صفحه بندی میشه .. فقط کافی هست که تعیین کنید در هر صفحه چند مطلب قرار بگیره .. برای اینکار منویی که ساختید رو باز کنید و در تنظیمات صفحه بندی بلاگ تعیین کنید در هر صفحه چند مطلب باشه

ارسال شده در (ویرایش شده)

شما هرچی مطلب که میزاری اتوماتیک صفحه بندی میشه .. فقط کافی هست که تعیین کنید در هر صفحه چند مطلب قرار بگیره .. برای اینکار منویی که ساختید رو باز کنید و در تنظیمات صفحه بندی بلاگ تعیین کنید در هر صفحه چند مطلب باشه

با سلام و احترام

من دقیقا سوال اول را در مورد جوملا 2.5 دارم

لطف کنید طریقه انجام آن را خیلی ساده و نه اینقدر سرسری بیان کنید

پیشا پیش تشکر می کنم

ویرایش شده در توسط mahmoud554

من در صفحه اول سایتم مطالب مختلفی روز به روز می ذارم می خواستم چطور میشه مطالب گذشته را به این صورت نمایش داد

منظورم اینکه مطالب گذشته را در صفحات 1,2,3 .... نمایش میدهد. در جوملا 2.5

درود

یا باید بخش ها و مجموعه های خود رو منو و صفحه بندی بدید

یا از ماژول استفاده کنید

درود

یا باید بخش ها و مجموعه های خود رو منو و صفحه بندی بدید

یا از ماژول استفاده کنید

با سلام و احترام زیاد

ببخشید می شود خیلی ساده تر بگوید که چکار باید بکنم

اگر بخواهم مجموعه و منو ها را صفحه بندی کنم چطور باید بکنم

ضمنا طریقه تهیه یا ساخت ماژول جهت صفحه بندی پایین صفحه اول را می توانید توضیح دهید

با تشکر فراوان

درود

کوتاه عرض کنم

اول برید مجموعه بسازید

بعد برید منو بسازید با ساختار نمایش مجموعه بلاگی

-*

ماژول های موجود رو باید استفاده کنید

نیازی به ساختم چیزی نیست فقط موقعیت داشته باید

مثلا ماژول های چون گلوبال نیوز...

با سلام و احترام زیاد

یکی از دوستان ماژول zaragona leytes new را معرفی کرد که بتوانم با توجه به آن بتوانم صفحات را پایین صفحه اول بیاورم وآن را نصب کردم ولی نمی دانم با آن چکار کنم لطفا راهنمایی کنید!!!!!

با سلام دوباره واحترام زیاد

قبلا عرض کردم خدمتان که بعد از نصب این ماژول هرچه کردم صفحه اصلی که خبرهای ویژه ام را به آن وصل کنم نمی دانم کار کنم

در سایت من که توسط شخص دیگری طراحی شده منوی اصلی شامل همان منویی است که منوهای سمت راست به آن تعلق می گیرد و من نمی دانم خبرهای ویژه شده را چگونه به آن وصل کنم که در پایین صفحه اصلی (اول)شماره صفحه ها بیاید و آرشیو درست کند

ضمنا من جوملا 2.5 استفاده می کنم

ممنون می شوم که راهنمایی کنید

بعد از نصب اين ماژول يعني كدوم ماژول متوجه نشدم؟

شما از چه ماژولي استفاده ميكني؟؟؟

خبر هاي ويژه شده را به ان وصل كني؟؟؟؟يعني چه؟؟

دمو بذار قشنگ رو دمو توضيح بده منظورت چيه

masood1111 عزیز

منظور من از ماژول zaragona leytes new است زیرا این ماژول را جهت صفحه بندی کردن صفحه اصلی اول که خبرها را در آن می گذارم استفاده می کنم و همانطور که می دانی در جوملا 2.5 اگر می خواهی خبرها در صفحه اول نمایش داده شود را باید ویژه کنی و من با توجه به این مورد که وقتی خبر ها از 4 تا بیشتر می شود خبر پنجم را نشان نمی دهد بدنبال ماژولی بودم که خبرها را صفحه بندی کند و این ماژول را معرفی کردند.ولی نمی توانم خبرهای ویژه را چطور صفحه بندی کنم

آدرس سایت اینجانب www.golf-lor.ir

با تشکر فراوان

سلام.

سایتت رو دیدم. ماژولی که برای صفحه بندی استفاده کردی رو پاک کن. به اون احتیاجی نداری.

فقط از مدیریت محتوا و مطالبه خوده جوملا استفاده کن و مطالبی رو که می خوای در صفحه اول سایتت نمایش داده بشه رو

ستاره دار یا ویژه کن.

برای صفحه بندی هم برو توی مدیریت منوی اول سایتت یعنی منوی صفحه اصلی و در قسمت سمت چپ پنجره مدیریت، تظیمات زیر رو اعمال کن.

1- مطالب برجسته : مقدارش رو برابر تعداد مطالبی که در هر صفحه می خوای نمایش بده قرار بده

2-مطالب مقدمه : مقدارش برابر یک شود.

3- ستون ها : مقدارش برابر یک شود.

4- لینک ها : مقدارش برابر یک شود.

موفق و پیروز باشی:128fs318181:

جناب آقای افشار

با تشکر از راهنمایی جنابعالی

با استحضار می رسانم که همانطوری که در کامنتهای قبلی عرض کردم در سایت من که توسط شخص دیگری طراحی شده منوی اصلی شامل همان منویی است که منوهای سمت راست به آن تعلق می گیرد و من نمی دانم خبرهای ویژه شده را چگونه به آن وصل کنم که در پایین صفحه اصلی (اول)شماره صفحه ها بیاید و آرشیو درست کند و ضمنا این وتوضیحات جنابعالی را در قسمت مطالب پیدا کردم ولی بعد از اعمال تغیرات گفته شده جنابعالی با زهم شمارش صفحات در پایین صفحه اول نمی آورد

ممنون می شوم راهنمایی نمایید.

با عرض سلام مجدد.

فرقی نمی کند که کدام منو را به منوی سمت راست و کدام منو را به منوی بالای سایت شما اختصاص داده باشند.

البته معمولا منوی اصلی را به منوی بالای سایت اختصاص می دهند و برای منوی سمت راست یک منوی جداگانه می سازند.

که طراح سایت شما چنین نکرده است.

به هر حال، در سایت شما وقتی بر روی منوی صفحه اصلی کلیک می شود به صفحه اول سایت شما

می رود، پس آن homepage شما می باشد. نوع این منو حتما باید "مطالب وِیژه" باشد.

بعد از این کار کافی است مطالبتان را وِیژه کنید و در آخر نیز تنظیماتی را که قبلا گفتم اعمال کنید.

این روش حتما باید جواب دهد، اگر نشد user و pass مدیریت سایتتون را پیام خصوصی کنید تا نگاش کنم.:didi:

سلام

منم هم همین مشکل رو دارم

همه کارهایی رو که گفتین انجام دادم ولی نشد که نشد!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری