imanghanei

شبکه رصد در جوملا

7 پست در این موضوع

سلام

من می خوام یه سایت مرجعی داشته باشم که سایت های دیگر رو رصد کنه و اخبار آنها رو بشه وارد کرد و کاربری هم داشته باشه مثل سایت های

702.ir

و

afsaran.ir

ببینید دوستان من پولی هم باشه حاضرم توافق کنم فقط نیاز شدیدی به این دارم

راستی دیدم جایی ف ی س ب و ک رو شبیه سازی کرده که به جوملا وصل می شه

آیا با اون کارم حل می شه؟

سپاس

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

اینها سایت خبری هستند چیز خاصی نداشت .. متوجه نشدم منظورتون از سایت رصدی یعنی چی...

شما با جوملا یه سطح بزن و اخبار سایتهای دیگه رو بزار داخلش همین

برای شبکه اجتماعی اگر بخاید از جوملا استفاده کنید هم از افزونه joom social میتونید استفاده کنید که در انجمن معرفی شده میتونید زبان فارسیش رو دانلود کنید

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام جناب مدیر

چندنکته در سایتها هست که در جوملا ندیدم

1- به روز شده توسط... 8ساعت قبل

2- تعداد کلیک ها

3- قراردادن لینک خبر در قاب کنار نظرات

4- نمایش بر اساس زمان ارسال کلیک ها امتیاز ها

یا مثلا سمت چپ به صورت پربیننده ترین در روز ماه و هفته

پرامتیاز ترین در روز هفته ماه

یا وقتی وارد خبر می شیم بعد از ورود به سایتی که خبر رو گذاشته لوگوی خودش بالا قرار می گیره و آدرس لینک خودش هم به اول اون اضافه می شه

رئیس جان ، جان من یه کمک مشتی کنید ثواب داره

ویرایش شده در توسط imanghanei

درود

شما نیاز به یک خبرخوان دارید. کافی یک خبرخوان از جوملا جهانی دانلود کنید. البته اول باید فارسی سازی کنید. سپس خروجی مورد نظر را بگیرید . آیتم های مورد نظر را هم اگر هر کدام در داخل افزونه نبودند. به راحتی میشه با کمی برنامه نویسی خودتون اضافه کنید .

به لینک زیر مراجعه کن. ببین کدام یک بیشتر مد نظر شما است. سپس هر کدام را که خواستی اینجا بزار تا برات سفارشی کنیم.

http://extensions.joomla.org/extensions/content-sharing/rss-syndicate

موفق پایدار

اغلب سایت ها خبرخوان دارند این بدین معنی که شما می تونید با یک افزونه ی خوب خبرخوان ، مطالب ان ها را به سایت خودتون بیارید و حتی عکس ها و مطالب را هم ذخیره کنید . بهترین افزونه در این خصوص feedgator هست که امکانات فوق العاده داره . مثلا شما تنظیم می کنی از این 10 تا سایت مطالب جدید که زدن بگیر و ذخیره کن 2 سایت اول را فقط متن و بقیه را به همراه تصاویر. بعد بیا لینک ها را حذف کن .... همه ی اینکارا را خودش انجام می ده. فقط کافیه مسیر فید را بهش بدید که برای پیدا کردن مسیر هم سایت مورد نظر را باز کنید در مرورگر فایر فاکس به tools >> page info برید feed اگه سایت فید داشته باشه برای شما می یاره. (ممکته هر بخش سایت قید جدایی داشته باش)

http://extensions.joomla.org/extensions/social-web/social-edition/automatic-articles/13573

دوست من

می خوام همه ی خبرهاش نباشه و خودم اضافه کنم

شاید متوجه منظورم نشدید

ما ثبت نام کاربر داریم

بعد کاربر خودش مطلب می ذاره منتها این مطلب خصوصیات زیر رو داره

1- امکان رای دادن به این خبر، تعداد کلیک ، چندساعت پیش گذاشته شده و...

2- لینک سایت اصلی که وقتی می زنه وارد سایت اصلی می شه ولی بالای صفحه یک هدری از ما گذاشته می شه و توی لینک هم اسم سایت نام قبل لینک سایتش نوشته می شه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری