mostafa30b

درخواست ماژول گالری تصاویرو اموزش کار با اون

14 پست در این موضوع

سلام من یک ماژول گالری تصاویر برای جوملا 2.5 میخواستم که تصاویر رو بند انگشتی نشون بده وبا کلیک بر روی عکس بزگ بشه . لطفا روش کار با اون هم که چطور پوشه بندی کنم مثل عکس ماشین ، عکس حیوان ،و چطور این پوشه هارو در منوی اصلی قرار بدم . لطفا توضیح بدید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

فوکا رو دارم ولی نمیدونم چطور عکسهارو در سایت نشون میده . لطفا راهنمایی کنید

در مدیریت گالری اول مجموعه های مورد نظرتون و ایجاد کنید سپس در هر مجموعه عکسهای مورد نظر و بصورت تکی یا گروهی وارد کنید.

بعد به مدیریت منو ها برید و به کل گالری و یا مجموعه مورد نظر لینک بدید.

ارسال شده در (ویرایش شده)

خوب ولی من میخوام با کلیک بر روی عکس بزرگ بشه نه به صفحه دیگه بره . بند انگشتی باشه بعد با کلیک کردن بزرگ بشه مثل فوکا ولی من بلد نیستم با فوکا کار کنم . لطفا کمک کنید.:heey:

ویرایش شده در توسط mostafa30b

خوب ولی من میخوام با کلیک بر روی عکس بزرگ بشه نه به صفحه دیگه بره . بند انگشتی باشه بعد با کلیک کردن بزرگ بشه مثل فوکا ولی من بلد نیستم با فوکا کار کنم . لطفا کمک کنید.:heey:

دوست خوبم این سومین تاپیکی هست که برای این کار بازمیکنید تاپیکهای قبلیتونم توضیح دادم اگرم نتونستید گفتم اطلاعاتتون رو بدید چک کنم...

لطفا یک مشکل رو در یک تاپیک پیگیری کنید

دوست خوبم این سومین تاپیکی هست که برای این کار بازمیکنید تاپیکهای قبلیتونم توضیح دادم اگرم نتونستید گفتم اطلاعاتتون رو بدید چک کنم...

لطفا یک مشکل رو در یک تاپیک پیگیری کنید

من بهتون http://extensions.joomla.org/extensions/photos-a-images/galleries/photo-display/13173 را پیشنهاد می دم که هم سبک و هم همنونی هست که می خواهید http://demo.joomshaper.com/extensions/free-extensions/image-gallery.html

اگرچه می تونید از ویدجتکیت هم استفاده کنید ولی خوب برای اینکار به تنهایی زیاد هست

این یک موضوع دیگس ( درخواست ماژول گالری تصاویرو اموزش کار با اون):13:

فوکا گالری رو گفتم براتون اول مجموعه بسازید بعد تصاویرتون رو در مجموعه مورد نظر آپلود کنید

مرحله بعدی به مدیریت منوها برید و براش یک منو ایجاد کنید و نوع آیتم منو رو یکی از گزینه های فوکا مثلا مجموعه هاش انتخاب کنید

در تصویر مشخص کردم...

joomlaforum.ir_13494597521.jpeg

فوکا گالری رو گفتم براتون اول مجموعه بسازید بعد تصاویرتون رو در مجموعه مورد نظر آپلود کنید

مرحله بعدی به مدیریت منوها برید و براش یک منو ایجاد کنید و نوع آیتم منو رو یکی از گزینه های فوکا مثلا مجموعه هاش انتخاب کنید

در تصویر مشخص کردم...

joomlaforum.ir_13494597521.jpeg

سلام یه سری به این آدرس بزن (بالینک دانلود)

http://www.gilangraphic.ir/index.php...-21&Itemid=265

یه سری هم به این آدرس بزن گالری رو ببین اگه خوشت اومدبگو لینک دانلودشوبزارم - تو این گالری تعدادواندازه تصویر قابل تنظیمه . تعدادستون هم قابل تنظیمه . چندحالت نمایش هم داره . کلا چیز خوبیه

http://www.gilangraphic.ir/index.php...167&Itemid=429

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری