mohammad2232

راهنمایی در مورد jcomment

7 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام من قبلا jcomment رو ریختم که 2 تا مشکل داشت با کومنتو عوضش کردم یکی اینکه نمیشه از توی مدیریت جوملا پیغام ها رو دید و بهشون جواب داد (حتما باید وارد سایت شد و به پیغام ها جواب داد) و دوم اینکه جواب های نویسنده با رنگی جداگونه منتشر نمیشن کسی راه حلی برای این 2 مشکل داره ممنونم خیلی ممنون میشم که توضیحات دقیق و تصویری بدین خیلی ممنونم

ویرایش شده در توسط mohammad2232

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اولی رو نمیدونم؛ فکر میکنم امکانش باشه

دومی رو میتونید از طریق دستکاری در کدهای CSS اینکارو انجام بدید ، یک کلاس تعریف کنید توش رنگ فونت رو مثلا قرمز کنید بعد برید توی فایلهای jcomment بگردید ببینید اون خطی که نظر رو چاپ میکنه کجاست کلاسی که تعریف کردید رو بهش بدید

اولی رو نمیدونم؛ فکر میکنم امکانش باشه

دومی رو میتونید از طریق دستکاری در کدهای CSS اینکارو انجام بدید ، یک کلاس تعریف کنید توش رنگ فونت رو مثلا قرمز کنید بعد برید توی فایلهای jcomment بگردید ببینید اون خطی که نظر رو چاپ میکنه کجاست کلاسی که تعریف کردید رو بهش بدید

میشه لطفا دقیق تر بگید کد رو چطوری و توی چه فایلی تعریف کنم و در کجای jcomment در مدیریتش وارد کنم ممنونم

توی فایل سی اس اس قالبتون- احتمالا باید اسمش template.css باشه - یک کلاس تعریف کنید مثلا

klastest.

}

//اینجا کدهای سی اس اس رو بنویس

{

مثلا فونت سایز و فونت فمیلی و color و....

بعد برو تو فایلای جی کامنت بگرد ببین اون قسمت کدی که نظراته ادمین رو نشون میده کجاست برو اونجا و بهش این استایل رو بده

مثلا به این شکل

<div class="kelastest" //faghat baraye mesal>

حالا کدوم فایل رو باید بری بگردی رو من یادم نمیاد متاسفانه. اگر عجله نداری چند روز مهلت بدی برات پیدا میکنم

توی فایل سی اس اس قالبتون- احتمالا باید اسمش template.css باشه - یک کلاس تعریف کنید مثلا

klastest.

}

//اینجا کدهای سی اس اس رو بنویس

{

مثلا فونت سایز و فونت فمیلی و color و....

بعد برو تو فایلای جی کامنت بگرد ببین اون قسمت کدی که نظراته ادمین رو نشون میده کجاست برو اونجا و بهش این استایل رو بده

مثلا به این شکل

<div class="kelastest" //faghat baraye mesal>

حالا کدوم فایل رو باید بری بگردی رو من یادم نمیاد متاسفانه. اگر عجله نداری چند روز مهلت بدی برات پیدا میکنم

ممنونم دوست عزیز من الآن دارم از کومنتو استفاده میکنم به نظرم قشنگتر هست برای کومنتو هم باید این کارو انجام بدم ؟ کد رو دقیقا کجای فایل بریزم ؟ اصلا به نظرتون کومنتو بهتره یا jcomment ؟ توی کومنتو در مدیریت خود جوملا یک قسمت برای css داره میشه برای اون هم بگید ممنونم از راهنماییتون منتظر هستم

من با کومونتو کار نکردم؛فکر کنم جفتشون یک کارو انجام بدن زیاد تفاوتی نمکنه با چی کار میکنی.

بنظرم اگر با همون قسمتی که گفتید کار کنید مشکلتون حل بشه

ممنونم از جوابتون ولی نیاز به توضیحات دقیق تر و بیشتر دارم اگر براتون مقدور هست دقیقتر بفرمایید خیلی ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری