arsenpedi

نشان دادن مطالب به صورت بلوک بندی شده

17 پست در این موضوع

سلام. من یک قسمتی را واسه قرار دادن مطالبم طراحی کردم که هر مطلبی اضافه کردم در اون به صورت جدا گانه قرار بگیره ولی وقتی من مطلب جدیدی میزارم تو همون بلوک اولی میاره و بلوک جدید ایجاد نمیکنه. می خواستم بدونم باید چیکار کنم باید چه تغییری تو کدم ایجاد کنم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شرمنده که نتونستم منظورمو درست برسونم. ببینید این جایی که من میخوام مطالبم قرار بگیره

wecn1ww07w845exhxz.gif

ولی هر متنی که اضافه میکنیم توی همین کادر میذاره در صورتی که من میخوام واسه هر مطلبم یه همچین کادری داشته باشم.امیدوارم متوجه شده باشین.

با سلام....

خب دوست عزیز به نظر شما الان برای این مطلبتون این کادر رو تعریف کردید. و این مطلب هم یکی از ماژولهاتون هست!

برای اینکه واسه هر مطلب کادری به این شکل نمایش داده بشه.باید قالتبون رو ادیت کنین و برای محتواتون کادر در نظربگیرین

[h=1]تنظیم قالب جهت ایجاد کادر برای هر مطلب جدید[/h]

موفق باشید و سربلند

یا حق

مرسی.

یه سوال دیگه که داشتم اینه که چطوری میشه المان هایی مثل ادامه ی مطلب و اینا را تغییر داد یعنی کلاس خاصی داره واسه تغییر دادنش؟

بله دوست عزیز.

ویژگیهای ظاهریش از سی اس اس قالب خونده میشه.

در قالب دنبال تگ های مربوط به ادامه مطلب باشید....

موفق و سربلند پایدار باشی

یا حق

برای پیدا کردن سی اس اس مربوط به هر قسمتی میتونید از ابزار firebug استفاده نمایید...

من کله قالبو خودم نوشتم که توی cssاون جایی واسه ادامه ی مطلب و... قرار ندادم چطوری این کار را انجام بدم؟ و چه طوری انتسابش بدم به ادامه ی مطلب؟

شما یک قالب آماده رو باز کنید مثلا قالبهای پیش فرض خود جوملا کدهای اونها رو بررسی کنید تا نحوه انجام این کارها دستتون بیاد....

از گلوبال نيوز يا qmini استفاده كن مثل همينه كه درست كردي خيلي راحت تره دردسر هم نداره اين سايت دقيقا از گلوبال نيوز استفاده كرده

البته نميدونم روي جوملا 2.5 جواب ميده يا اينكه نسخه سازگار با 2.5 وجود داره يا نه ولي روي 1.5 كه حتما جواب ميده

مرسی بچه ها....

دوست خوبم برای تشکر فقط از گزینه میپسندم استفاده کنید...

قابل شما رو نداشت

دوستان لطفا قوانین انجمن رو رعایت کنید و از ارسال پستهای اسپم خودداری نمایید...

دوستان لطفا قوانین انجمن رو رعایت کنید و از ارسال پستهای اسپم خودداری نمایید...

چشم ببخشيد

حق با شماست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری