parmis

چند سوال در مورد جوم سوشیال

8 پست در این موضوع

1: منوی های جوم سوشیال در نوار ابزارش نیست. (کنار آیکون های اعلام و ... خروج، باید منوهاش باشه که توی دموها اینطوری هست)

2: گزینه لاگین کردن با آی دی فیس بوک را می خوام کلا غیر فعال کنم و هیج کجای سایت نباشه.

3: فعالیت های آخر (کاربران) که در صفحه اصلی نمایش داده می شود را می خوام آژاکس باشه و نیاز به رفلش صفحه یا حتی زدن کلیک نباشه.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

4: می خوام گزینه و امکان اشتراک فایل mp3 هم به کاربر داده بشه (اضافه بر متن و ویدئو و رویداد و تصاویر)

5: می خوام آخرین فایل mp3 یا محبوب ترین فایل صوتی، مثل موقعیت آخرین کاربران یا در موقعیتی از سایت (ماژول) نمایش داده بشه

سلام

چطور یعنی منوهای شما نیست دمو بذارید نگا کنیم

برای فیس بوک هم از پیکربندی جومسوشیال برید قسمت تنظیمات فیسبوک و گزینه ها رو روی خیر بذارید

صفحه اصلیشم خودش اخرین فعالیتها رو اکثرا میاره نیازی به رفلش نداره...

برای نشون دادن mp3 هم به اون شکل دنبال پلاگیناش و ماژولهاش بگردید توی سایتش ببینید داره من ندیدمش باشه هم حتما تجاری هستش...

ارسال شده در (ویرایش شده)

1:بالای آخرین فعالیت کاربران در صفحه اصلی نوار جومسوشیال قرار داره که توش 4 تا آیکون صفحه اصلی و پیام ها و اعلان ها و خروج هست. در تمام دموها کنار اینها منوهای جومسوشیال را می بینم که پروفایل و دوستان و ... هست. اما مال من نیست.

2:اگر لینک پلاگین یا ماژول فایل صوتی برای سوشال سراغ دارید (تجاری) لینک سایت یا جوملای جهانی بدید.

3:در مورد فیس بوک هم تمام گزینه های صفحه فیس بوک را خیر کردم بازم زیر لوگین پنجره عدم اتصال به فیس بوک (فیلتر) میاد

4: صفحه اصلی (آخرین فعالیت کاربران) آژاکس نیست. فقط در یک حالت اژاکس میشه و اعلام می کنه که موضوع جدیدی منتشر شده است کلیک کنید. وقتی می زنی موضوع را نشون می ده. می خوام اینطوری نباشه و اتوماتیک نشون بده مثل همه شبکه های اجتماعی

ویرایش شده در توسط parmis

هنوز با مشکل ورود با اکانت فیس بوک روبرو هستم. نمی خوام در هیچ جای سایت این کادر باشه.

کسی با این افزونه حرفه ای کار نکرده؟ مشکل داریم

توی قسمت پیکربندی جوم سوشیال قسمت تنطیمات فیسبوک اگه این قسمت كليد api فيس بوك و رمز پلاگینش کدی هست بردارید

توی پلاگینهاتونم چک کنید اگر پلاگینی مربوط به فیسبوک باشه غیر فعالش کنید...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری