gogerd

رفع خطا در آپلود فایل در چوملا 1.5

13 پست در این موضوع

سلام دوستان، من بعضی وقتها که میخوام یه ماژول رو آپ کنم ارور میده میگه خطا در انتقال فایل علتش چیه ؟ باید چیکار کنم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

میشه دقیق تر توضیح بدید . ماژول میخواید نصب کنید این ارور میده . میشه ارور رو بزارید . شاید بتونم کمکی کنم

درود

این در چند زمان ممکن اتفاق بیوفته

یک فضا کافی نداشته باشید

دو فایل شما ناقص باشد

سه پسوند فایل شما zip نباشد

چهار پسورد داشتن فایل zip

پنج هم مکنه پشتیبانی از جوملای شما نکنه

بدرود

سلام ، هیچ کدوم از علتهایی که گفتید نیست ، همه چیز اوکی هست!! تو آپلود همه ماژولها این مشکل رو داره حتی ماژولهایی که از سالم بودنشون مطمینم و قبلا نصب کردم. این که میگم تو حالت لوکال نصب میشه فقط تو حالت آپلود رو هاست اینجوریه!!! اروری که میده اینه :

JFolder::create: Path not in open_basedir paths

اخطار! - عدم موفقیت در جابجایی فایل

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

این درسته بله حق با شماست

ببینید شما گفتید خطا "خطا در انتقال فایل" م یده

خوب حالا فقط شما با پشتیبان هاستون تماس بگیرید جریان رو بگید اون حلش می کنه براتون از پنل هاسته

حالا یا پرمیژن یا اف تی پیه و یا ها ی دیگه

-*

ی بحث دیگه هم می تونه باشه اگر از جای دیگه حالا چه لوکال چه وب سرویس دیگه انتقال دادید حتما فایل کانفیک رو دقت کنید درست تنظیم کرده باشید که اختلال تو اتصالات پیش نیاره

بدرود

ویرایش شده در توسط tnt6667

با وب سرور تماس گرفتم میگه مشکلی نداره!!! راه حلی داره که خودم بتونم حلش کنم؟

سلام.

توی نصب همه ی افزونه ها مشکل دارید؟

به هاست بروید و سطح دسترسی پوشه tmp را 777 کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه.

اگه نشد ببینید تنظیمات ftp داده شده است؟ اگر نداده شده است ، آن را از مدیر هاست بپرسید و در تنظیمات کلی وارد کنید.(البته اگر مجبور شدید این کارو بکنید و پس از نصب افزونه ها غیر فعال کنید زیرا مشکل امنیتی به وجود می آورد.

موفق باشید.

من یه چیزی که یادم اومد اینه که من پوشه tmp رو موقع آپلود پاک کردم و الان هم به اون پوشه دسترسی ندارم ، فکر کنم به خاطر این موضوع است که خطا در جابجایی میده!!! کسی میدونه چجوری این پوشه رو مجدد به هاست اضافه کنم؟

البته خودم رفتم یه پوشه تو هاست ایجاد کردم به اسم tmp اما بازم خطا میده!!!

ممنون

دوستان من نصب ماژول وظیفه مدیر سرور نیست.

فرض کنید یک سرور دارای 500-1000 تا سایت باشه و هر کودوم برای یک مشکل ساده بگن وظیفه مدیر هست؟

شما پوشه tmp رو که حذف کردین آپلود کنید و تنظیمات Ftp رو بطور صحیح انجام بدین.

نکته: پرمیژن پوشه ها روی 755 و فایلها رویه 644 و فایل کانفیگ رو بعد از تغییرات به 444 تغییر دهید و هیچگاه رویه 777 قرار ندین که ممکنه از همون فایل یا پوشه باعث آسیب دیدگی بشین.

موفق باشید

جناب it-net من این کارایی رو که میکید انجام ندادم تا حال میشه لطفا یه شماره یا راه ارتباطی به من بگید که مستقیم راهنمایی بگیرم؟

یا اگه میتونید یه کم واضح تر راهنمایی کنید !!

مرحله به مرحله لطفا

ممنون میشم

گیر کردم اساسی نیاز دارم بهش

دورد عزیز

کاربر it-netحق داران وظیفه مدیر هاستینگ نیست ولی اینو هم بدونید که ممکنه از تغییرات باشه که مدیر هاستینگ انجام داده مثلا انتقال دایتا به هارد دیسک جدید...

فایل کانفیک رو پ.خ کنید تا رفعش کنیم با توضیخات شما و دوستان مشکل فقط ممکنه اینطوری حل شه

اگر هم مشکلی ندارید فایل رو همینجا ضمیمه کنید تا هم توضیح بدم و هم اصلاح کنم

بدرود

سلام.

اگه این پوشه حذف شده است ، در هاست دوباره این پوشه را بسازید و اگه مشکل حل نشد ، سطح دسترسی این پوشه را 777 کنید.

یکی از دوستان گفت که دسترسی پوشه ها را 777 نکنیم این حرف درست است ولی برای پوشه tmp این حرف کاملا غلط است و هیچ اتفاقی نمی افتد.

موفق باشید.

جناب it-net من این کارایی رو که میکید انجام ندادم تا حال میشه لطفا یه شماره یا راه ارتباطی به من بگید که مستقیم راهنمایی بگیرم؟

یا اگه میتونید یه کم واضح تر راهنمایی کنید !!

مرحله به مرحله لطفا

ممنون میشم

گیر کردم اساسی نیاز دارم بهش

فکر میکنم با اینکار حل بشه مشکل:

به مسیر /libraries/joomla/filesystem/ برید و فایل folder.php رو باز کنید و توش دنبال

$obd = ini_get(‘open_basedir’);

بگردید وقتی پیداش کردید // رو قبلش قرار بدید تا کامنت بشه.مشکل من اینطوری حل شد.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری