naser57

نصب نشدن قالب لطفا كمك كنيد

7 پست در این موضوع

نصب نشدن قالب لطفا كمك كنيد

سلام

اول از خودم بگم

نرم افزار خوندم وحدود دوازده ساله با همه جور نرم افزاري كار كردم در كل با كامپيوتر بودم

اينا روگفتم تا بگم كه ف رو بگيد تا فرحزاد ميرم

طراح وگرافيست دوبعدي وسه بعدي هستم . و جوملا روهم خيلي وقته ميشناختم .. قبلا دوسال پيش خوب كار كردم ولي الان.. الن طي يه رو دروايسي با يه بنده خدايي مجبور شدم يه سايت طراحي كنم براشون اما...................

من دوهفته هست كه جوملا رو نصب كردم............. و تو اين دوهفته هنوز موفق نشدم يه قالب روش نصب كنم ..همه مطالب روخوندم تواين سايتهاي جوملا فارسي راه حلي پيدا نكردم

همش ارو ميده نصب نميشه.. يا نصب ميشه منوها ديده نميشه.. خلاصه اينك اصلا جوملاي من بدرد نخور هست..

وقت طراحي سايت طرف هم داره تمام ميشه.. ابروريزي ميشه. مني كه تري دي مكس افتر رو ميخورم تو اين گير كردم. البته سوال كردن ايراد نيست وليي خوب قول دادم كه براش درست كنم .. كمك كنيد بد قول نشم مرسي

يه راه حل اساسي نشون بدي وقتي يه قالبي رو دانلود ميكنم چطور اكستركش كنم كه كامل تو تمپلت بشينه..

از كجا فراخواني كم تا تمام منوها ديده بشه انتقال داده بشه

چطور ميتونم كل تركيب يه قالب رو با گرافيك خودم تطبيق دهم

راستي چند تا سوال فني ديگه.. خيلي شد............. از بس سرم شلوغه عقب موندم. مجبورم سرتون بدرد بيارم

1. وبسایت مورد نظر هم میخواد وبلاگ باشه هم وب سایت.. ایا طراحی هم وبسایت هم وبلاگ با جوملا امکانپذیر هست ؟. (برای مثال سایت داریوش اینجوری هست)

2. ایا امکانش هست که من هم جوملا نصب کنم هم وردپرس.. ودر یک صفجه جداگانه دوتا لینک درست کنم که به وبلاگ و وبسایت لینک بشه؟

2. برای اینک یه صفحه طراحی بشه صفجه کاملا ساده و گرافیکی که توش دوتا لینک بخوره. یکی به صفحه وب سايت که جوملا هست و دیگری که به لینک وبلاگ که ورد پرس هست.. چطور باید در قالبهای اماده این صفحه رو طراحی کنم؟

بعد نصب قالب جوملا ‏ چطور میتونم صفحه اول این سایت رو به صفحه قالب جوملا لینک کنم ایا در خود قالب جوملا این امکان هست.؟

يا چطور میتونم در قالب جوملا یه صفحه اولی درست کنم که کاملا یه عکس باشه ودوتا لینک که به صفحه اصلی جوملا پیوند بخوره ویکی هم به صفجه ورد پرس..

منظورم اینه که صفحه اول رو چطور میشه در قالبهای جوملا جاسازی کرد که تنها یه عکس يا يه طرح باشه با دوتا لینک... حالا یکی از این لینکها به صفحه بعدی قالب باشه ویه لینک هم به یه قالب ورد پرس.. مرسی

امیدوارم کسی پیدا بشه کمکم کنه

من تواين مسير ققالب رو نصب ميكنم واسم قالبها رومينويسم

C:\wamp\www\Joomla_Persian_2.5.7-Stable-Full_Package\templates

C:\wamp\www\Joomla_Persian_2.5.7-Stable-Full_Package\templates\S5-Metro-Shows[www.graphiran.com]

C:\wamp\www\Joomla_Persian_2.5.7-Stable-Full_Package\templates\hot-cosmetics-1.5[www.graphiran.com]

C:\wamp\www\Joomla_Persian_2.5.7-Stable-Full_Package\templates\jp-amard-fullpackage

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام به جوملا فروم خوش اومدین

بهتون پیشنهاد میکنم اول برید و این تاپیک رو مطالعه کنید آموزش کامل جوملا 2.5

برای نصب قالب هم شما اول باید قالبتون رو بسته به نسخه جوملاتون امتخاب کنید و از بخش مدیریت جوملا قسمت نصب و حذف اقدام به نصب قالب بکنید

برای اینکه هم جوملا و هم ودرپرس داشته باشید متونید برای وردپرس یه ساب دامین ایجاد کنید و روی اون نصبش کنید...

تاپیکی رو که دادم مطالعه کنید باز هر جا مشکلی داشتید مطرح کنید دوستان راهنمایی میکنن...

دو تا ايده دارم

اول اينكه از جوملا 2.5 استفاده نكن و به جاش از نسخه 1.5 جوملا استفاده كن(خيلي راحت تره)

دوم از قالب هاي كه در بسته هاي اماده نصب يا همون quick start هستن استفاده كن

ارسال شده در (ویرایش شده)

دو تا ايده دارم

اول اينكه از جوملا 2.5 استفاده نكن و به جاش از نسخه 1.5 جوملا استفاده كن(خيلي راحت تره)

دوم از قالب هاي كه در بسته هاي اماده نصب يا همون quick start هستن استفاده كن

دوست خوبم همه میرن جلو تازه جوملا میخواد بره روی نسخه 3 پیشنهاد 1.5 میکنید البته این هم یه نظره

ولی الان بهتره از 2.5 استفاده بشه چون کاراییش خیلی بهتره و همه چیزهای مورد نیاز رو هم داره...

ویرایش شده در توسط saber

دوس عزيز ممنونم كه نظر دادي.. اما من تو اون لينك شما چيزي نديدم.

ببينيد..من بايد طبق همون لينك تمامي منوها ومجموعه هاي defalt قالب جوملا رو پاك كنم وبعد قالب جديد رو از طريق همون ادرس مديرت نصب.. نصب كنم؟ايا روش اصلي همينه كه همه منوها و زير مجموعه ها پاك شوندو از نوع طبق سفارش سايت خودم.. قالب رو طراحي كنم.؟

2.روش quick start..من فكر ميكنم اصلا من از اين روش ميرم كه نميتونم درست حسابي نصب كنم. يعني قالبي از همين رومها دانلود ميكنم و طبق دستور تو يتمپلت جوملا اكستراكت مينم .. اما با اين همه باز هم نشون داده نميهش يا كلي ارور وخطا قرمز ويا خطاهاي نصب نشدن پلاگين مديه.. منون ميشم حوصله بهخرج بدهيد .خير دنيا واخرت براي هميهش با زبان ساده نصب قالب از هر طريق راحتي كه هست نشون دهيد. مرسي باقي الصالحات شما.مرسي

سلام دوست عزیز همانطور که دوستان گفتن شما اگرقبلا یه قالب نصب کردی ازقسمت مدیریت قالب اون راازحالت دیفالت خارح کن (حالایاقالب سایت یا مدیر هرکدوم که نصب کردی)بعد وارد قسمت مدیریت افزونه بشو و ازقسمت مدیریت این بخش قالبی که می خوای رو پاک کن بعد ازقسمت نصب درمدیریت افزونه ها قالب جدید رو نصب کن

دوس عزيز ممنونم كه نظر دادي.. اما من تو اون لينك شما چيزي نديدم.

ببينيد..من بايد طبق همون لينك تمامي منوها ومجموعه هاي defalt قالب جوملا رو پاك كنم وبعد قالب جديد رو از طريق همون ادرس مديرت نصب.. نصب كنم؟ايا روش اصلي همينه كه همه منوها و زير مجموعه ها پاك شوندو از نوع طبق سفارش سايت خودم.. قالب رو طراحي كنم.؟

2.روش quick start..من فكر ميكنم اصلا من از اين روش ميرم كه نميتونم درست حسابي نصب كنم. يعني قالبي از همين رومها دانلود ميكنم و طبق دستور تو يتمپلت جوملا اكستراكت مينم .. اما با اين همه باز هم نشون داده نميهش يا كلي ارور وخطا قرمز ويا خطاهاي نصب نشدن پلاگين مديه.. منون ميشم حوصله بهخرج بدهيد .خير دنيا واخرت براي هميهش با زبان ساده نصب قالب از هر طريق راحتي كه هست نشون دهيد. مرسي باقي الصالحات شما.مرسي

توی اون لینک آموزشی که بهتون دادم دقت کرده باشید روش حذف منوها و یا مطالب و هر چیزی که پیش فرض بوده رو گفته بعد اون هم شما هر چیزی رو که خودتون میخواین

میتونید بسازید چه منو و چه چیزهای دیگه....در مورد quick start هم اینکه خودش یک بسته آماده نصبی هستش و باید مثل یک جوملای خام شما نصبش کنید نه اینکه ببرید روی

یه جوملای دیگه اکسترکت کنید و انواع خطاها رو دریافت کنید...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری