masood111

تسلیت به همه ی هموطنان بخوص همه استاني هاي عزيز(استان چهارمحال و بختياري)

5 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

کشته شدن 26نفراز كاروان دختران گل دبیرستانی بروجن استان چهارمحال و بختياري در راه بازگشت ازسفرراهیان نور بر اثر واژگوني اتويوس رابه همه ی هم وطنان و استانی ها بخصوص بروجنی های عزیزتسلیت می گویم/

خدا به بازمانده هاشون صبر بده

روحشان شاد و يادشان گرامي

ویرایش شده در توسط masood111

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام و تسلیت به همه ی هموطنان

دوست عزیز هم دردی کردن خوبه ولی سیاسی کردن نه

به نظر بنده اینجا یه انجمن آزاده ولی نباید حرف های سیاسی و احساسی زد

یه جوری میگی اگه کسی ندونه انگار اینارو به قصد کشتن دوست عزیز این یک تصادف و امکان داره برای هر کسی ( حتی خود بنده ) اتفاق بی افته

وقتی راهنمایی و رانندگی حی داد می زنده با احتیاط رانندگی کنید و ......از این حرف ها ولی گوش بنده و شما ها به این حرف ها بدهکار نیست عاقبت کار هم فکر نمی کنم

بیشتر از این ها باشه شما نباید احساسی حرف بزنید اگه این بچه ها رفتن یک اردو یا زیارتی یا هر چیزی 100 % با رضایت کامل خانواده هاشون رفتن و هیچ اجباری توش نبوده

این هایی که میگی چرا بردن اونجا و ... حالا کی جواب مادر هاشون .....

اونایی که قبلن رفتن اونجا و از جان ناموس ملت دفاع کردن آیا به نظرت اون موقه اونا مادر نداشتن ؟

این ها به نظر بنده اتفاق هست و یک مقدار بی احتیاتی شده و تقدیر

زلزله اخیری که در شهر بنده اتفاق افتاد می شه گفت 50% تقصیر خود ما بود که این همه خصارت به بار آورد ولی آیا زلزله دست ما بود که ....

بنده هم انسان هستم واز این ماجرا بد جوری ناراحت شدم همان طور که کل ایران برای آذربایجان ناراحت شد ما هم به این تصادف به خدا ناراحت شدیم

و حیف ها که خوردیم که ای کاش راننده هم چین لحضه ای را فکر میکرد و اون طوری ..........

شرمنده دوستان

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام و تسلیت به همه ی هموطنان

دوست عزیز هم دردی کردن خوبه ولی سیاسی کردن نه

به نظر بنده اینجا یه انجمن آزاده ولی نباید حرف های سیاسی و احساسی زد و....

...................................................................................

دوست عزيز حق رو به شما ميدم

زمين لرزه جزو بلاياي طبيعي راهي براي جلوگيري وپيش گيري از اون نيست ولي تصادف و اردو قابل پيشگيريه...........

به هر حال لازمه به اطلاع برسونم

دانش*آموزان کلاس*های دوم ریاضی و دوم تجربی دبیرستان پاسداران عفاف شهرستان بروجن برای گذراندن دوره عملی واحد درسی "آمادگی دفاعی" به همراه مدیر و معاون دبیرستان، مربی واحد درسی و مشاور تحصیلی* در قالب کاروانی با 10 اتوبوس دانش*آموزی به مناطق عملیاتی جبهه*های خوزستان اعزام شده بودند.

به هر حال اينجا جاي اين حرفا نيست از همه دوستان معذرت ميخام(واقعا از اين حادثه خيلي متاثر شدم)

پست اصلاح شد

يا علي

ویرایش شده در توسط masood111

دوست عزیز من کوچیکتم من منظورم این بود که این یک اتفاق بود درسته می شد نشه ولی...

دست رو می بوسم شرمنده

دوست عزیز من کوچیکتم من منظورم این بود که این یک اتفاق بود درسته می شد نشه ولی...

دست رو می بوسم شرمنده

شما سروري...تاج سري...دشمنت شرمنده اين چه حرفيه ميزني

خدايش حق با شما بود يكم احساسي نوشته بودم

خدا كنه ديگه شاهد همچين اتفاقات دلخراشي نباشيم....

موفق و پايدار باشيد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری