vioming

مشکل در موقعیت های قالب (مهم)

8 پست در این موضوع

درود

دوستان قالبی که من روی سایتم نصب کردم مثل قالب yougrid می مونه که قابلیت rtl کردن رو هم در سایت و هم در تنظیمات قالب داره اما اگر شما سایت رو مشاهده کنید می بینید که منوی کاربری و حاضرین در سایت در سمت چپ صفحه قرار گرفته اند در صورتی که من قالب رو بر روی rtl قرار دادم

ولی می خوام که اون منوهایی که گفتم بیاد سمت راست صفحه هرکاری که کردم نشد لطفا کمک کنید خیلی حیاتیه البته اگر بر روی ltr قرار بدید منوها میاد سمت راست ولی خوده منوها چپ چین میشه من اینو چیکارش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

www.golddesign.ir

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
درود

دوستان قالبی که من روی سایتم نصب کردم مثل قالب yougrid می مونه که قابلیت rtl کردن رو هم در سایت و هم در تنظیمات قالب داره اما اگر شما سایت رو مشاهده کنید می بینید که منوی کاربری و حاضرین در سایت در سمت چپ صفحه قرار گرفته اند در صورتی که من قالب رو بر روی rtl قرار دادم

ولی می خوام که اون منوهایی که گفتم بیاد سمت راست صفحه هرکاری که کردم نشد لطفا کمک کنید خیلی حیاتیه البته اگر بر روی ltr قرار بدید منوها میاد سمت راست ولی خوده منوها چپ چین میشه من اینو چیکارش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

www.golddesign.ir

درود

دوست عزيز فايل template_rtl.css قالبتون رو باز كنيد

در خط 29 ;float: left هست leftرو به right تغير بديد

يعني ميشه اين float: right

موفق و پايدار باشيد

آقا مسعود ازت ممنونم تمامی منوها رفت همونجایی که باید بره فقط منوی کاربری نرفت اون رو چی کار کنم؟

بله ديگه همون طور كه جناب tnt فرمودن اين منوي كابري شما يك ماژول هست كه شما بايد از قسمت مديريت ماژول ها موقعيت اونو بذاري bodytop1 كه در حال حاضر اون ماژول فك كنم الان در موقعيته bodytop4 هست البته شما هر جايي كه دوس داشتيد ميتونيد اونو قرار بديد چون گفتيد ميخايد اونو بياريد راست بهتون گفتم

موفق وپايدار و سربلند باشيد و براي همه جوملايي ها دعا كنيد

نه نمیشه از وقتی float رو right کردم هر موقعیتی به جزء insettop بهش میدم همشون برمیگردن سمت چپ یا اینکه ماژول منوی کاربری غیب میشه هر مدلی بگی روش زدم اگه امکانش هست میتونید از داخل administrator یه نگاهی بهش بندازید ممنون میشم ؟id va pass ro payam khososi konam?

نه نمیشه از وقتی float رو right کردم هر موقعیتی به جزء insettop بهش میدم همشون برمیگردن سمت چپ یا اینکه ماژول منوی کاربری غیب میشه هر مدلی بگی روش زدم اگه امکانش هست میتونید از داخل administrator یه نگاهی بهش بندازید ممنون میشم ؟id va pass ro payam khososi konam?

اره پ خ كن تا خودم يه بررسي بكنم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری