MILAD SAFARY

مشکل در راه اندازی فروشگاه ساز ویرچومات

13 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من فروشگاه ساز ویرچومات رو نصب کردم ( به قصد تمرین نه راه اندازی سایت)و برای اینکه صفحه اصلی سایتم شود نوع منو اصلی هم روی کامپونت مربوطه تغییر دادم.اما پس از تایپ ادرس سایت در مرورگر اثری از فروشگاه نمی بینم.لطفا راهنمایی کنید.باتشکر

ویرایش شده در توسط MILAD SAFARY

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

با سلام .

دوست عزیز اگر وب سایتتون صفحه اولش به خوبی کار میکنه و اثری از فروشگاه نیست خوب حتما محصولی در فرشگاه ندارید که نمایش داده بشه!!

شما ابتدا چند مجموعه تعریف کنید همراه چند محصول ببنید درست کار میکنه یا نه.

با تشکر

با سلام .

دوست عزیز اگر وب سایتتون صفحه اولش به خوبی کار میکنه و اثری از فروشگاه نیست خوب حتما محصولی در فرشگاه ندارید که نمایش داده بشه!!

شما ابتدا چند مجموعه تعریف کنید همراه چند محصول ببنید درست کار میکنه یا نه.

با تشکر

سلام خدمت شما

دوست عزیز ممنون از راهنماییتون.اما اضافه کردن محصولات بعد از راه اندازی فروشگاه است معمولا .مشکل اینجاست کلا اثری از فروشگاه نیست.منظورم قالب وغیره است.سوال اینجاست که آیا برای این فروشگاه ساز باید به صورت جدا قالب تهیه ونصب شود یا خودش قالب دارد ؟

اگه فروشگاه ساز رو کامل نصب کردید ، باید از سربرگ "کامپوننت ها" به داخل فروشگاه ساز برید ، مجموعه و محصول تعریف کنید

دوست عزیز منظور از راه اندازی فروشگاه به نظر شما چیه؟!!

وقتی محصولی برای نمایش وجود نداره چی می خواهید نمایش داده بشه!!!!!!!!!!!

در ضمن قالب خاصی برای این فروشگاه ساز نیاز نیست با همون قالب پیش فرض جوملا هم کار میکنه.

همون طور که دوستمون هم گگفتن با ورود به کامپوننت اول مجموعه سپس جندتا محصول معرفی کنید تا در صفحه اول نمایش داده بشه

با تشکر

اگه فروشگاه ساز رو کامل نصب کردید ، باید از سربرگ "کامپوننت ها" به داخل فروشگاه ساز برید ، مجموعه و محصول تعریف کنید

سلام مهندس و استاد عزیزم

ممنون مشکلم حل شد .نمی دونم چجوری ازتون تشکر کنم.:25:

دوست عزیز منظور از راه اندازی فروشگاه به نظر شما چیه؟!!

وقتی محصولی برای نمایش وجود نداره چی می خواهید نمایش داده بشه!!!!!!!!!!!

در ضمن قالب خاصی برای این فروشگاه ساز نیاز نیست با همون قالب پیش فرض جوملا هم کار میکنه.

همون طور که دوستمون هم گگفتن با ورود به کامپوننت اول مجموعه سپس جندتا محصول معرفی کنید تا در صفحه اول نمایش داده بشه

با تشکر

سلام مجدد خدمت شما

از شما دوست عزیز هم بی نهایت سپاسگذارم.حق با شما بود و من اشتباه می کردم ( فقط تو فکر قالب بودم وبس).با کمک و راهنمایی شما و مهندس عزیز مشکلم حل شد.ممنونgift

سلام دوستان منم میخواهم از این فروشگاه استفاده کنم ولی کلی مشکل دارم نمیدونم چیکار کنم دارم دیونه میشم

مشکل اخر همش ارور ختی php نمیدونم چیکار کنم تا حالا 500 مگ فایلهای مختلف زدم کارم نشوده خواهشا کمک کنید

1- از چه سروری استفاده کنم (wamp -xampp,...(?

2-از چه نسخه جوملا استفاده کنم ?

3- از چه نسخه فروشگاه ساز استفاده کنم ?

لطفا کمک کنید

سلام دوستان منم میخواهم از این فروشگاه استفاده کنم ولی کلی مشکل دارم نمیدونم چیکار کنم دارم دیونه میشم

مشکل اخر همش ارور ختی php نمیدونم چیکار کنم تا حالا 500 مگ فایلهای مختلف زدم کارم نشوده خواهشا کمک کنید

لطفا کمک کنید

سلام

دوست عزیز کامپونت فروشگاه ساز یا هر چیز دیگری که استفاده می کنید باید متناسب با نسخه جوملایی باشد که استفاده می کنید.یعنی اگر شما از جوملا 2.5 استفاده می کنید باید حتما از کامپوننت فروشگاه ساز ویرچوماتی استفاده کنید که برای جوملا 2.5 باشد.

سلام

دوست عزیز کامپونت فروشگاه ساز یا هر چیز دیگری که استفاده می کنید باید متناسب با نسخه جوملایی باشد که استفاده می کنید.یعنی اگر شما از جوملا 2.5 استفاده می کنید باید حتما از کامپوننت فروشگاه ساز ویرچوماتی استفاده کنید که برای جوملا 2.5 باشد.استفاده نمایید.

با تشکر از جوابتون

من هر دو را از اخرین ورژن استفاده میکنم

نمیدونم چرا ویرچوماتی ارور میده ارور ختی میده

شما امتحان کردین مشکل من wamp , xampp نیست ایا روی اینا اجرا م یشه؟

با تشکر از جوابتون

من هر دو را از اخرین ورژن استفاده میکنم

نمیدونم چرا ویرچوماتی ارور میده ارور ختی میده

شما امتحان کردین مشکل من wamp , xampp نیست ایا روی اینا اجرا م یشه؟

خواهش می کنم

اتفاقا من هم همین مشکل را در لوکال داشتم و چندین بار امتحان کردم و هربار هم ارور می داد و درنهایت هاستی تهیه و روی آن نصب نمودم بدون هیچگونه ایرادی.به نظر بنده روی لوکال جواب نمی ده البته شاید بشود تنظیمات وتغییراتی ایجاد کرد که جواب دهد (مثل تغیییراتی که برای نصب بسته های نصبی روی لوکال انجام می دیم ). که از حرفه ای ها باید بپرسید

لطفا کمک کنید

سلام

دوست خوبم منم مثله شما اولکار کلی درگیر فروشگاه ساز بودم !!! افزونه ای نموند که امتحان نکنم . پیشنهاد من به شما دوستان استفاده از بسته نصبی فروشگاه هست بعدش فقط افزونه هایی که نیاز دارین بهش اضافه کنین به همین راحتی . هیچ امکانات بیشتری هم برای نصب نمی خواد نمونش رو تو امضای بنده ببنید.

اما پیشنهاد بنده فروشگاه ساز قاصدک ماله استاد دلجو هستش اما اگه بسته نصبی نخواستین فروشگاه ساز joomshopping رو نصب کنید خیلی بهتر و راحت تر از دیگر فروشگاه سازهاست.

از این لینک می تونید پیداش کنید :

http://joomlaforum.ir/printthread.php?t=3770&pp=40&page=1

با تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری