s1r101

مشکل بعد از انتقال از هاستی به هاست دیگر

6 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام دوباره خدمت همه عزیزان

بنده تاپیک هایی قبلی رو مطالعه کردم اما به نتیجه نرسیدم

قبلا سایت بنده روی هاستی بودش و فول بکاپ گرفتم و الان در هاست جدید وارد کردم چندیدو چند بار از این هاست به اون هاست تغییر مکان داده ام اما این بار نمیدونم چرا این طوری شد

اینو بگم که وارد مدیریتم میشه به درستی

اول ارور 500 میداد که با تغییر نام فایل htacesss.txt , و جایگزینی Options +SymLinksIfOwnerMatch به جای Options +FollowSymLinks و اضافه کردن شارپ اون ارور حذف شد

اما الان دیگه صفحه سفید رنگی ظاهر میشه و وارد سایتم نمیشه

کلیه جداول رو هم ریپیر کردم و از جوملا کلیه کش و اطلاعات را به روز رسانی کردم کش مرورگرم پاک کردم اما فایده نداره داخل سایتم نمیشه

کلا یه فایل htacess از جوملا آپلود کردم و تغییر نام دادم نشد

برداشتم بهینه سازی آدرس ها و کوتاه کردن لینک ها رو فیر فعال کردم نشد

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

dehkadeh22.ir

ویرایش شده در توسط s1r101

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام....

خب دوست عزیز همین اول کارتون از پایه اشتباست!!!

شما نمیتونید فو ل بک رو روی هاست دیگه بالا بیارید!!!

شما باید فول بک رو هاستینگتون رو بدید و اونها از طریق سرور براتون ری استور کنن!!

اگر میخواین خودتون بکاپ رو روی هاست جدید بالا بیارید .باید برید از محتوای هاست یک بکاپ و از دیتابیس هم بکآپ جداگانه تهیه کنین.بعد در هاست جدید فایلها رو آپ کنین و دیتابیس رو هم بطور جداگانه ایمپورت کنین...

بهترین کار و بی دردسرترین روش اینه که همون فول بک رو به هاستینگ بدید تا در کمتر از 2-1دقیقا واسه تون ری استور کنند!!!

موفق باشید و سربلند

یا حق

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام....

خب دوست عزیز همین اول کارتون از پایه اشتباست!!!

شما نمیتونید فو ل بک رو روی هاست دیگه بالا بیارید!!!

شما باید فول بک رو هاستینگتون رو بدید و اونها از طریق سرور براتون ری استور کنن!!

اگر میخواین خودتون بکاپ رو روی هاست جدید بالا بیارید .باید برید از محتوای هاست یک بکاپ و از دیتابیس هم بکآپ جداگانه تهیه کنین.بعد در هاست جدید فایلها رو آپ کنین و دیتابیس رو هم بطور جداگانه ایمپورت کنین...

بهترین کار و بی دردسرترین روش اینه که همون فول بک رو به هاستینگ بدید تا در کمتر از 2-1دقیقا واسه تون ری استور کنند!!!

موفق باشید و سربلند

یا حق

با سلام و تشکر از شما

من همیشه فول بکاپ میگیرم و مشکلی هم پیش نمیاد من در واقع با قسمت های دیگه کاری ندارم ایمیل و چیز های دیگه به من ربطی نداره چون فقط public_html میخوام و همیشه درست میشه کارم!

در واقع من با قسمت های دیگه فول بکاپ کاری ندارم فقط public_html کپی میکنم و دستی هم از phpmyadmin بکاپ میگیرم و ایمپورت میکنم

در واقع هیچ وقت مشکلی ندارم با این روش!

الان نمیدونم مشکل کجاست!

ویرایش شده در توسط s1r101

با سلام

با کمک آقا حجت گل و اکسترکت کردن کل جوملا از اول مشکلم بر طرف شد مشکل از بکاپ گرفته نشده فایل قالب بود

با تشکر

من همیشه فول بکاپ میگیرم و مشکلی هم پیش نمیاد من در واقع با قسمت های دیگه کاری ندارم ایمیل و چیز های دیگه به من ربطی نداره چون فقط public_html میخوام و همیشه درست میشه کارم!

در واقع من با قسمت های دیگه فول بکاپ کاری ندارم فقط public_html کپی میکنم و دستی هم از phpmyadmin بکاپ میگیرم و ایمپورت میکنم

در واقع هیچ وقت مشکلی ندارم با این روش!

بله.... به این طریق بله مشکلی نداره..ولی گفتین فول بکآپ برای همین، گفتم که فول بک رو خودتون نمیتونید. برگردونید ...ولی این که خارج میکنید. پش نیست!
با کمک آقا حجت گل و اکسترکت کردن کل جوملا از اول مشکلم بر طرف شد مشکل از بکاپ گرفته نشده فایل قالب بود
خوبه...خدا روشکر، که برطرف شد مشکلتون...:ooofe:

موفق باشید و سربلند

حق یارتون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری