mazbabaei

مشکل در سیستم تیکتینگ rstickets pro

6 پست در این موضوع

من سیستم تیکتینگ rstickets pro رو از سایت پاستل و از لینک http://www.pastelco.ir/fa/index.php?...pro&Itemid=289 گرفته و نصب کرده ام . تنظیمات رو هم به درستی انجام داده ام.

الان کاربر به درستی میتونه تیکت بفرسته و مدیر هم تیکت ها رو میبینه و میتونه جواب بده و دوباره کاربر جواب مدیر رو میبینه. ایمیل ها هم، هم ایمیل اعلام دریافت و هم ایمیل اعلام پاسخ به درستی برای کاربر ارسال می شود.

اما مشکل این است که کاربر نمی تواند به پاسخ ارسالی مدیر پاسخ دهد یعنی دکمه "برای پاسخ دادن کلیک کنید" برای کاربر در سایت کار نمی کند و پس از کلیک هیچ کاری انجام نمی دهد چگونه می توان این مشکل را حل کرد؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

عجب

همیشه کسی نیست جواب بده

یک سوال هم من میکنم تا کلا این تاپیک قفل بشه

چطوری میشه به این سیستم قالب اختصاص داد

من سیستم تیکتینگ rstickets pro رو از سایت پاستل و از لینک http://www.pastelco.ir/fa/index.php?...pro&Itemid=289 گرفته و نصب کرده ام . تنظیمات رو هم به درستی انجام داده ام.

الان کاربر به درستی میتونه تیکت بفرسته و مدیر هم تیکت ها رو میبینه و میتونه جواب بده و دوباره کاربر جواب مدیر رو میبینه. ایمیل ها هم، هم ایمیل اعلام دریافت و هم ایمیل اعلام پاسخ به درستی برای کاربر ارسال می شود.

اما مشکل این است که کاربر نمی تواند به پاسخ ارسالی مدیر پاسخ دهد یعنی دکمه "برای پاسخ دادن کلیک کنید" برای کاربر در سایت کار نمی کند و پس از کلیک هیچ کاری انجام نمی دهد چگونه می توان این مشکل را حل کرد؟

برای تست قالب پیش فرض جوملا را فعال کنید و ببنید باز هم همین مشکل را دارید؟ یا روی یک جوملا روی لوکال تست بزنید ببنید مشکل بر طرف می شه یا نه

عجب

همیشه کسی نیست جواب بده

یک سوال هم من میکنم تا کلا این تاپیک قفل بشه

چطوری میشه به این سیستم قالب اختصاص داد

ایجاد قالب هم ساده هست کافیه default.php را در مسیر مشابه site\views\dashboard\tmp در فایل افزونه تغییر بدید و بعد از ان css های مورد نظرتون را اعمال کنید. مطلبی که من گفتم مربوط به اعمال روی داشبورد هست . این مطلب را مطالعه کنید مربوط به اعمال قالب روی قسمت دانشنامه هست http://www.rsjoomla.com/support/documentation/view-article/534-knowledgebase-template-overwrite.html

سلام

من هم دقیقا همین مشکل را دارم

سیستم تیکتینگ rstickets pro رو از سایت پاستل گرفته و نصب کرده ام . تنظیمات رو هم به درستی انجام داده ام.

الان کاربر به درستی میتونه تیکت بفرسته و مدیر هم تیکت ها رو میبینه و میتونه جواب بده و دوباره کاربر جواب مدیر رو میبینه،اما مشکل این است که کاربر نمی تواند به پاسخ ارسالی مدیر پاسخ دهد یعنی دکمه "برای پاسخ دادن کلیک کنید" برای کاربر در سایت کار نمی کند و پس از کلیک هیچ کاری انجام نمی دهد چگونه می توان این مشکل را حل کرد؟

دکمه ارسال سریع پاسخ روی بقیه قالبها کار میکند ولی روی قالب من کار نمیکند

قالب مورد نظظر من قالب کالیاس است که از سایت p30joomla خرید کرده ام!لطفا راهنمایی کنید باید چیگار کنم؟خیلی روی قالب کار کردم و قالب را نمیتونم عوضش کنم!

ممنونم،موفق و پیروز باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری