Olive

سوالاتی در مورد سئو

7 پست در این موضوع

عرض سلام و خسته نباشید

با اجازه من سوالاتم را درمورد سئو بپرسم

1- وقتی ما نقشه سایت را به گوگل معرفی میکنیم ولی بعد مواردی را اضافه و کم می کنیم یا مقالات سایت که مرتبط اضافه میشوند ، در این مورد چکار کنیم

2- برای ساخت صفحه 404 اختصاصی من از کامپوننت زیر استفاده کردم و میخواهم ماژول سرچ را هم وارد کنم ولی ماژول نمایش داده نمیشود و مینویسد {module search}

http://extensions.joomla.org/extensions/site-management/error-pages/16481

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

1- وقتی ما نقشه سایت را به گوگل معرفی میکنیم ولی بعد مواردی را اضافه و کم می کنیم یا مقالات سایت که مرتبط اضافه میشوند ، در این مورد چکار کنیم

پاسخ : در این مورد از سایت مپ سازهای جوملا استفاده کنید و یا به طور دوره ای سایت مپ خود را در گوگل بروز کنید. آدرس افزونه های جوملای جهانی http://extensions.joomla.org/

2- برای ساخت صفحه 404 اختصاصی من از کامپوننت زیر استفاده کردم و میخواهم ماژول سرچ را هم وارد کنم ولی ماژول نمایش داده نمیشود و مینویسد {module search}

پاسخ : پیشنهاد بنده استفاده از کامپوننت qlue 404 هستش که می تونید از انجمن و همینطور از آدرس دانلود کنید. http://extensions.joomla.org/extensions/site-management/error-pages/16481?qh=YToxOntpOjA7czo0OiJxbHVlIjt9

پاسخ : در این مورد از سایت مپ سازهای جوملا استفاده کنید و یا به طور دوره ای سایت مپ خود را در گوگل بروز کنید. آدرس افزونه های جوملای جهانی http://extensions.joomla.org/

پاسخ : پیشنهاد بنده استفاده از کامپوننت qlue 404 هستش که می تونید از انجمن و همینطور از آدرس دانلود کنید. http://extensions.joomla.org/extensions/site-management/error-pages/16481?qh=YToxOntpOjA7czo0OiJxbHVlIjt9

خوب این کامپوننت هاییی مثل xmap که در گوگل نقشه سایت را ثبت نمیکنند؟

در مورد دوم هم اگر به آدرسی که گذاشتم نگاه کنید من از همون کامپوننتی که شما گفتید استفاده کردم و مشکل با وارد کردن ماژول دارم

خوب این کامپوننت هاییی مثل xmap که در گوگل نقشه سایت را ثبت نمیکنند؟

در مورد دوم هم اگر به آدرسی که گذاشتم نگاه کنید من از همون کامپوننتی که شما گفتید استفاده کردم و مشکل با وارد کردن ماژول دارم

دوست عزیز شما در google webmaster می توانید سایت مپ خودتون رو به تعداد و اشکال مختلف معرفی کنید و آدرس بدید و مطمئن باشید گوگل استفاده می کنه

در مورد کامپوننت هم درست می فرمایید، اما مشکلتون رو متوجه نشدم... بیشتر توضیخ بدید

- برای ساخت صفحه 404 اختصاصی من از کامپوننت زیر استفاده کردم و میخواهم ماژول سرچ را هم وارد کنم ولی ماژول نمایش داده نمیشود و مینویسد {module search}

برای درج ماژول داخل مطلب از پلاگین module any where استفاده کن در انجمن هست

ارسال شده در (ویرایش شده)

برای درج ماژول داخل مطلب از پلاگین module any where استفاده کن در انجمن هست

سلام

این روش هم جواب نداد. خود راهنمای کامپوننت که زده باید از { ...load position} استفاده کنی که این روش هم جواب نمیدهد.

البته من دیدم که صفحه 404 در همان صفحه اصلی باز میشود:33: که همون ماژول سرچی که میخواهم در صفحه اصلی هست.

حالا چند تا سوال دیگه

1- من قبل از اینکه سئو را فعال کنم، نام های جایگزین را انگلیسی میزدم و بعد از فعال کردن سئو فارسی زدم.

الان تعدادی از منو ها alias ها فارسی و تعدادی انگلیسی هستند مشکلی نداره؟

2- من سایت قبلیمو که جوملا 1.5 بود کلا پاک کردم و جوملا 2.5 نصب کردم ، در وبمستر گوگل دیدم که کلی not found خوردم. غیر از ساخت صفحه 404 کار دیگه ای لازمه انجام بدم؟

3- چطور میتونم در جوم گالری alias ها ور فارسی کنم؟

ویرایش شده در توسط Olive

با سلام در پاسخ به قسمت صفحات 404 اصلا نیازی به ماژول ندارید که هم سایت سنگین بشه و مسائل دیگه

براحتی با وارد کردن کد در فایل .htaccess

و ساخت یک صفحه پیش فرض برای 404 قابل حل است.

در مورد نقشه سایت از ابزار گوگل وب مستر کمک گیرید و همون xmap هم مناسب است و یا می توانید از سایت ها یا نرم افزارهایی برای سایت نقشه سایت استفاده و به گوگل معرفی کنید

گوگل هوشمن است تمامی صفحاتی که اضافه یا کم می شوند اعمال می کند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری