l3aran

سوال

13 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

یعنی چی بعد از نصب جوملا همه چیز پاک شد جز این دوتا؟نکنه منظورتون اینه که بقیه موارد رو حذف کردین اینا رو نتونستین؟

البته شما می تونستین نصب اطلاعات نمونه رو در حین نصب جوملا نزنین تا چیزی نصب نشه ونیاز به پاک کردن نباشه.البته این بسته جوملا که شما استفاده کردین نصب اطلاعات نمونه نداره وبه صورت پیش فرض اطلاعات نمونه رو نصب می کنه پیشنهاد بنده استفاده از بسته جوملای تیم های دیگر است تا بتونید در مورد نصب کردن ونکردن اطلاعات نمونه خوتون تصمیم بگیرین واین مشکلات رو نداشته باشین

این چند مورد هم که پاک نشده مربوط به طراحی قالب است یا می تونید قالب رو عوض کنید یا اینکه به قسمت تصاویر قالب پیش فرض برین واین تصاویر رو جایگزین کنید

ارسال شده در (ویرایش شده)

الان شما همینی که میگید موقع نصب میشه گزینه ی رو انتخاب کرد که اطلاعات پیش فرض نصب نشن . لینک دانلودش رو دارید لطف کنید بدید من دانلود کنم ؟ و چطور میتونم این نسخه قبلی رو پاک کنم جدیده رو نصب کنم ؟

میخوام قالب هم عوض کنم . اگه قالب رو عوض کنم این 2 تا بالا پایین هم میرن ؟

دیروز یه قالب دانلود کردم طبق آموزشی که داده بود از جوملا آپلودش کردم بعد توی هاست هم اومده بود اما بعد اون هر چی اسم وب رو میزدم که باز شه صفحه ی نصب بیاد نمی اومد و پوشه های که آپلود شده بود همون ها رو نشون میداد . که کلا همه چیو پاک کردم دوباره نصب کردم

الان اون مشکل از قالب بود یا من اشتباه نصب کرده بودم به نظرتون ؟

ویرایش شده در توسط l3aran

داخل انجمن بسته نصبی زیاده خواستید میتونید دانلود کنید و نصب کنید

روی همین بسته ای هم که نصبش کردید میتونید قالب جدید نصب کنید دقت کنید فقط قالب رو میتونید روش نصب کنید نه بسته نصبی رو

انجمن هم قالب زیاده به بخش ثالبهای انجمن میتونید مراجعه کنید

این تاپیک رو هم مطالعه کنید آموزش کامل جوملا 2.5

اوکی

مرسی

الان من مثلا میخوام این قالب رو بزارم ~> http://usib.ir/index.php/2012-11-10-07-28-39/clubanimals

http://joomlaforum.ir/showthread.php/7094-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%A8%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B1-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7-%D9%88-%D8%B3%D8%A8%DA%A9-pet-club?p=42496#post42496

فایلش هم دانلود کردم . باید چی کار کنم با این فایلش ؟

افزونه ~> مدیریت افزونه ها

بعد از این بین اون 3 تا گزینه کدوم رو باید انتخاب کنم ؟ که فایل توش آپلود شه ؟ دیروز صبح تا حالا دارم میگردم واسه همین قالب آخر هم نفهمیدم باید چی کار کنم . اگه هم توضیحش مشکله . یه نفر لطف کنه پیام خصوصی بده من بهش بگم خودش بیاد قالب رو عوض کنه . ممنون میشم

شما هر قالبی رو بخواین نصب کنید به قسمت نصب و حذف برید و از طریق گزینه اول

فایل رو از سیستمتون انتخاب کنید تا نصب کنه بعد از نصب هم به مدیریت قالبها برید و قالبی رو که نصب کردین بعنوان قالب پیش فرض انتخاب کنید...

دمت گرم

خیلی آقایی

قالب الان عوض شد اما 3 تا مشکلی که هست

یکیش اینه که تو یه new tab اسم وب رو وارد میکنی وقتی باز میشه اون بالا تو tab مینویسه جوملای 2.5 فارسی به نام امیر کبیر .. اینو چه جوری تغییر بدم ؟

و اینکه الان قالب این شکلی شده

http://8pic.ir/images/kcoik2vrhzcv5fi2qku.jpg

الان هر چی ایحاد مطلب جدید ایجاد مجموعه جدید رو میزنم هیچ چیزی نشون نمیده باز رو همون صفحه سفیده میمونه تغیری نمیکنه چیزی نوشته نمیشه

و اینکه از کجا میتونم قالب رو یه مقدار تغییر بدم به فرض مثال روی صفحه اول مینویسه pet club کلوپ حیوانات خانگی چه جوری اونو وردارم یه چیزه دیگه جاش بنویسم ؟ برنامه ی چیزی نیست بشه باهاش این کارا رو کرد ؟

ممنـــــــــــــــــون

برای برداشتن جوملا فارسی: مدیریت منوها>منوی اصلی>خانه>انتخابهای نمایش صفحه>عنوان مرورگر رو تصحیح کنید

برای اینکه سایتتونم از این حالت سادگی دربیاد باید طبق نیاز خودتون ماژولهاتون رو انتخاب و نصب کنید و در موقعیتهایی که میخواین منتشر کنین

برای دیدن موقعیتهای قالبتونم کافیه به آخر آدرس سایتتون بعد از یک اسلش این رو اضافه کنید

?tp=1

برای اینکه مطالبتونم صفحه اصلی بیاد باید نوع آیتم منوی صفحه اصلی رو روی مطالب ویژه بذارید و مطالبتونم موقع انتشار ویژه کنید...

اون تصویری هم که بالای قالب هستش لوگوی قالب هست که میتونید از طریق پوشه تصاویر قالب لوگوی خودتون رو با اندازه و همون فرمت جایگزین کنین

موفق باشید

عزیز شما نیاز دارید که آموزش های اولیه کار با جوملا رو یاد بگیرید

که زحمت زیادی هم نداره و کافیه یکی از دو کتاب رو دانلود و بخونید

دانلود کتاب اول

دانلود کتاب دوم

بعد تموم این مشکلاتی که الان دارید حل میشه وگرنه سوالات انینچنی زیادی براتون پیش میاد که براتون از جوملا یه قول غیر قابل دسترس میسازه

از صابر عزیز دوست خوبمم و آقای blazhel هم تشکر میکنم که با صبر و متانت تمام مشکلاتتون رو حل کردن و براتون توضیح دادن

یکم صبور باشید و این دو کتاب رو مطالعه کنید

موفق و پیروز باشید

ویرایش شده در توسط Morteza Fard Saffari

مرسی

لطف کردید این فایل دومیه واسه 2.5 جوملاست عالیه تشکر از همه

میشه قالب html رو روی جوملا گذاشت ؟

میشه از اسکریپت هم روی جوملا استفاده کرد ؟

ویرایش شده در توسط l3aran

قالب html باید اول به قالب جوملا تبدیل بشه تا بعدا بشه روی جوملا نصبش کرد جوملا الگوریتم خاص خودش رو داره...

جوملا خودش یه نرم افزار جدا از اسکریپتهای دیگه هستش...

آموزش تبدیل قالب html به قالب جوملا هم قبلا انجمن گذاشته شده جستجو کنید...

آقایون دست شما درد نکنه ما که 3 روز با جوملا ور رفتیم هیچی نفهمیدیم کلا 5 دقیقه با وردپرس کار کردم همه چیزای که میخواستم شد :دی دست اونای که جوابمو دادن درد نکنه :دی چیه این جوملا ؟!!!!!

آهن و فولاد هر دو از یک کوره می آیند برون

آن یک شمشیر بران وان دگر نعل خر است . :دی

والااااا :دی

خدانگهدار

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری