MyroxSoft

ساخت فروشگاه کامل با درگاه بانکی

5 پست در این موضوع

سلام دوستان

واسه سایتم میخوام فروشگاه بزنم، اما سردرگمم و کلس سرچ هم کردم قاطی کردم

اول از همه مراحل رو میشه مختصر توضیح بدین،چه کامپوننتی واسه جوملا 2.5 کامل و فارسی وجود داره که راحت بشه به درگاههای بانکی وصل شد و خرید کرد.

همچنین واسه بانک هم چه اقداماتی لازمه انجام بدم

مدیران سایت خدماتی دارید که فروشگاه راه اندازی کنید؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز اگه شرکت یا موسسه هست که مجوز یا ثبت شده باشه میتونید از بانک ها درگاه پرداخت بگیرید اگه هم نیست از سایتهای پرداختی مثل زرین پال و پارس پال

واسه 2.5 هم خیلی هست مثلا قاصدک یا پی سی مارکت ..

آره واسه موسسه هست و مجوز داره و مشکلی بابت درگاه بانکی نیست

البته سایت فروشگاه اختصاصی نیست و فقط محصولاتی واسه فروش آنلاین داره

اگه ممکنه لینک معتبر از همین افزونه ها و مراحل پیاده سازی فروشگاه رو بفرمایید.

ممنون

با سلام

برای فروشگاه میتوانید از جومشاپینگ و یا ویرچومارت استفاده کنید ماژول پرداختهای بانکهای مختلف هم موجود است و برای گرفتن درگاه بانکی به چند طریق میشه اقدام کرد

اول اینکه بانک به دو شکل شما رو پذیرش میکنه یا شخص حقیقی و یا حقوقی

شخص حقیقی باید برای فعالیت خود دارای مجوز کسب باشد

شخص حقوقی دارای شرکت است واسکن اساسنامه های شرکت و روزنامه رسمی را برای بانک ارسال میکند به اضافه نامه رسمی شرکت با سربرگ و مهر شرکت

البته تمام اینها را در سایت بانکها زده

اما راه دوم

با اسکن شناسنامه و اسکن کارت ملی میتونید از سایتهای واسته که دوستان فرمودن استفاده کنید و به سرعت درچند ساعت از درگاه بانکی خود استفاده کنید

من خودم پی لاین را قبول دارم و چند روز پیش هم برترین سرویس دهنده پرداخت الکترونیک شد

http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=23690

پست به دلیل تبلیغات ویرایش شد.

سوال در این انجمن و تایپک پرسیده شده و باید در همینجا پاسخ داده بشه. در صورت تکرار امتیاز کسر خواهد شد.

منظور من مراحل و پیاده سازی فروشگاه هست ، چه کامپوننت هایی لازمه و نیاز به خرید نیست و چه کامپوننت هایی باید خرید

قصدم راه اندازی فروشگاه اختصاصی نیست ، سایت موسسه آموزشی است و از ماژول فروشگاه داخل سایت استفاده کنم تا بتونم محصولات رو آنلاین بفروشم

مثلا سایتی اینها رو نوشته بود و برای هر کدوم هزینه ای دریافت میکرد که جمعا خیلی زیاد میشد

1-كامپوننت پرداخت آنلاين

2-رابط اتصال به بانك ******

3-رابط بين كامپوننت ها - مثلا رابط كامپوننت RSMemebrship - رابط كامپوننت Virtuemart

4-كامپوننت های وابسته - مثلا كامپوننت عضوگيري RSMembership - كامپوننت Virtuemart

لطفا مراحل و نیازمندیهای رو راهنمایی نمایید تا این تاپیک هم مرجعی واسه پییاده سازی فروشگاه آنلاین بشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری