joom

نام اسلاید شو؟

9 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

ممنون از پاسختون اما چیزی که من تو اون سایت دیدم با چیزی که از دمو افزونه ای که شما فرمودید دیدم کاملا با هم متفاوت هستند!!

دمو افزونه ای که شما فرمودید:

http://extensions.bowthemes.com/joomla-modules/bt-slideshow-best-images-slideshow-module-for-joomla.html

ممنون میشم بنده رو کمک کنید

من فکر میکنم تقریبا تمام افزونه های استفاده شده توی این سایت اختصاصی هستند یا اگه هم از ماژولی عمومی استفاده شده خودشون تغییراتی دادن بخصوص که از موضوع سایت بر میاد که اینکاره باشند. تنها چیزی که بنظر میاد یک ماژول عمومی باشه اسلایدشو بالای سایت است که اونم اگه دقت کنید قالب عکسها (کادر دور) یک بکگراند اختصاصی به ماژول اضافه شده والا ماژول شبیه DJ image slider و خسلسای دیگه است اما بدون این بکگراند. اون پایین هم یه تب ساز هست که خیلی جالب با اعداد جدا از هم که ظاهرا هیچ شباهتی به تب نداره اما عملکرد تب رو داره. این مازول ها شک نکنید یا اختصاصی نوشته شدن یا اگه هم وجود داشته باشه تجاریه

اسلاید شو رو مطمئن هستم که احتصاصی نیست چون تو سایت های دیگر هم دیدم همین رو

دوست عزیز این اسلاید شو که اگه اشتباه نکنم منظور شما همون نمونه کارا باشه اختصاصی نیست

منظور من همون " آخرین پروژه های انجام شده "هست؟

میشه اسم افزونه رو لطف کنید بگید؟

ممنون میشم کمکم کنید

اسلاید شو آخرین پروژه های انجام شده چه کامپوننت یا ماژولی هست؟

نمونه این اسلاید شو در سایت جومینا قسمت برخی کارهای انجام شده هم هست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری