teddy.team

کدوم فروشگاه ساز رو انتخاب کنیم؟

22 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

1- از بین فروشگاه سازهای مختلفی که برای جوملا 2.5 ارائه شده کدوم رو انتخاب کنیم؟

ویرچو مارت؟

جوم شاپینگ؟

یا اینکه نسخه های توسعه داده شده و دستکاری شده ای که از دو فروشگاه ساز قبلی ارائه شده؟ مثلا قاطرشاپ! یا قاصدک و باران و....!

یا فروشگاه ساز دیگه ای رو توصیه میکنید؟

2- یا اگه هرکدوم جای خاصی کاربرد داره بگید که بدونیم چه مزیتهایی نصبت به هم دارن که کجا از کدوم بتونیم تشخیص بدیم استفاده کنیم...

مهمترین چیزها: پشتیبانی فارسی - امکانات نمایش خوب - قالب ها و ماژولها - درگاههای پرداخت - تاریخ شمسی - سئوی خوب و در آخر هم امکان بروزرسانی و توسعه هست...

ویرایش شده در توسط teddy.team

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

بنده نسخه باران وبهتر از اون نسخه قاصدک 3 رو پیشنهاد می دم که واقعا کامله

بنده نسخه باران وبهتر از اون نسخه قاصدک 3 رو پیشنهاد می دم که واقعا کامله

سلام بلاژه جان قاصدک نسخه 3 دمو نداره ؟!!!!

نسخه سه که تجاری هست..

و از جمله ابهاماتی که من با این نسخه ها دارم این هست که کد شده هستن... مساله این نیست که ما به دوست عزیزمون که زحمت انتشار گسترش و ادیت این افزونه هارو کشیدن باشه.. مساله من اینه که اگه نیاز داشته باشیم تغییری دلخواه ایجاد کنیم امکانش نیست.. و نمیدونم برای بروزرسانی خودمون میتونیم کاری کنیم یا نه... به اصطلاح دائما به گسترش دهنده این افزونه وابسته میشیم..

دمو فکر نکنم ولی همون سایت سازنده فکر کنم دمو باشه از قالب اما دمو اصلی وجود نداره وبله فکرک نم کد شد هاست

بلاژل نام مخفف است ام خودم نوید محمدپور است دوست عزیز

دمو فکر نکنم ولی همون سایت سازنده فکر کنم دمو باشه از قالب اما دمو اصلی وجود نداره وبله فکرک نم کد شد هاست

بلاژل نام مخفف است ام خودم نوید محمدپور است دوست عزیز

نوید جان شرمنده نمیدونستم خوشبختم دوباره

به نظر من باید یه دمو میزاشتم ادم تمامی امکانات می دید

ویرایش شده در توسط blazhel

فکر نکن به خاطر حساسیت کار وموقعیت الان دمو نزاشتم فکر کنم چند هفته دیگه دمو هم قرار بدن

اگه قصد دارید فقط فروشگاه راه اندازی کنید که امکانات خوبی و قابل توسعه ای داشته باشه بظرم بهترین کار اینکه از اسکریپت های فروشگاه ساز استفاده کنید

آقا منظورتون از اسکریپت های فروشگاه ساز چیه

برا من ابهامه؟!!

اسکریپ کد های اماده php است برای طراحی فروشگاه که تو سطح اینترنت هم زیاده اما اگه سایت تخصصی وخوب می خواهین پیشنهاد نمی کنم از اسکریپت استفاده کنید

دوستان عزیزی که حضور دارید الان با توجه به اون فاکتورها و اون نمونه هایی که معرفی کردم متوجه نشدم که کدوم بهتره...؟

حداقل بین ویرچو و جوم شاپینگ...

دقت کنید که بحث ما نمونه های رایگان هست ....

نه تجاری

من شخصا با چیزایی که کد شده یا امکان بروزرسانیش نیست و نمیشه تغییرشون داد یکم مشکل دارم!!!

به نظر من جوم شاپینگ خوش دست تره

اما افزونه های ویرچو بیشتره

انتخاب با شماست

سلام

از نظر من Virtuemart افزونه فروشگاهی مناسبی برای سایت های فارسی نیست.

آقا منظورتون از اسکریپت های فروشگاه ساز چیه

برا من ابهامه؟!!

منظورم همون cms های هستند که اختصاصی برای فروشگاه نوشته شده اند و چند نمونه که بررسی کردم قدرت ی در حد معقول داشتند

اسکریپ کد های اماده php است برای طراحی فروشگاه که تو سطح اینترنت هم زیاده اما اگه سایت تخصصی وخوب می خواهین پیشنهاد نمی کنم از اسکریپت استفاده کنید

نه دوست عزیزم اگه شما با زبان برنامه نویسی و ... آشنایی داشته باشید خودتون می تونید اسکریپت رو به صورت دلخواه دربیارید (مثل جوملا)

در ضمن یادمون نره جوملا هم اسکریپته و همه کدهاش هم آمادست !!!!

ویرچو مارت رو اگه کامل بلد باشی و بتونی فارسی سازی سازی کنی از همه بهتره

قاصدک هم این روزا خوب جواب میده ;)

سوال

1-بنظر میرسه جوم شاپینک هنوز از لحاظ امکانات با ویرچو فاصله داره...

این درسته؟

2-آیا درگاه بانکی مناسب داره؟

دوست عزیز مطمئن باشید ویرچومارت از همه نظر بهتره.اول اینکه امکانات خوبی میده و بعد اینکه افزونه های زیادی براش نوشتن در ضمن قابلیت این رو دارید که خودتون براش افزونه بنویسید.چون خیلی ساده است.

درود

دیدم بحث فروشگاهی هست گفتم . شرکت کنم. حقیقتش سیستم ویرچور خیلی امکانات نسبت به جوم شاپ داره. ولی مشکلی که داره اینترفیس جالبی نداره. و پیچیدگی و مشکلات با زبان های فارسی و چند زبانگی کردن این کامپوننت را شدیدا از چشم انداخته

جوم شاپ یه کامپوننتی که شاید خیلی امکانات کمتری نسبت به ویرچور داره . اما اینترفیس بسیار عالی داره. البته اگر برنامه نویس باشید کمبود ها را میتوانید جبران کنید. از نظر امکانات با ویرچورمارت برابری میکنه. اما از نظر ماژول و پلاگین کمبود داره.

در واقع تمامی امکانات برای راه اندازی یک فروشگاه مناسب در جوم شاپ در نظر گرفته شده است. اما بحث سفارشی سازی که میاد جلو ، برای ویرچور یکسری ماژول ها و پلاگین هایی هست که هنوز برای جوم شاپ منتشر نشده. اما من پیگیری که کردم متوجه شدم دارن بسرعت این کامپوننت را گسترش میدن و شرکت های زیادی دارن روش فعالیت می کنند.

خیلی از دوستان بر سر دوراهی انتخاب کامپوننت های مختلف می مانند. خوب پیشنهاد میکنم. شما اول ایده خودتون را روی کاغذ پیاده سازی کنید. سپس امکاناتی که نیاز دارید یا در آینده به آن ممکنه نیاز داشته باشید را کاملا برسی و بصورت کاملا مرتب و منظم مشخص کنید. سپس کامپوننت های مورد نظر را با هم مقایسه کنید. زمانی که توانستید مقایسه را انجام دهید در این مرحله هست که به راحتی سیستم یا کامپوننت مورد نظر را میتوانید انتخاب کنید.

تا ایده ها و نیاز های شما مشخص نشود ممکن نیست بتوانید بگویید مثلا جوم شاپ بهتر است یا ویرچور . به همین دلیل هست که یکی میگوید ویرچور خوبه و یکی میگوید جوم شاپ خوبه

موفق پایدرا

ممنون از دلجو جان،دقيقا همينه،يه وقتي شما نياز به امکانات زياد داريد ويرچو از نظر امکاناتي کاملتره اما هر کامپوننت قابل گسترش هست...

سلام دوستان ..

بالاخره یه بحث خوب در این مورد گیر اوردم.

میگم من میخوام یه فروشگاه راه اندازی کنم ک بتونم باهاش به مشتریام امتیاز بدم و بنا ب امتیازی ک دارن بتونن خزید کنن..یه چیزی مث باشگاه مشتریان..شما کدوم فروشگاه ساز رو پیشنهاد میدین و با چ ماژول یا کامپوننتی؟

پیشا پیش از همه تشکر میکنم

سلام دوستان ..

بالاخره یه بحث خوب در این مورد گیر اوردم.

میگم من میخوام یه فروشگاه راه اندازی کنم ک بتونم باهاش به مشتریام امتیاز بدم و بنا ب امتیازی ک دارن بتونن خزید کنن..یه چیزی مث باشگاه مشتریان..شما کدوم فروشگاه ساز رو پیشنهاد میدین و با چ ماژول یا کامپوننتی؟

پیشا پیش از همه تشکر میکنم

یک راه حل جالب که به ذهن من می رسه .

شما افزونه http://extensions.joomla.org/extensions/e-commerce/credits-a-point-systems/5949

را نصب کنید با این افزونه شما می توانید به هر کاربر بر حسب کارکرد ان امتیاز بدید (فوق العاده هست این افزونه).

بعد از ان شما نیاز به یک افزونه برای تبدیل امتیاز کاربر به واحد پولی دارید که می تونید از http://extensions.joomla.org/extensions/extension-specific/alphauserpoints-extensions/6599 استفاده کنید (که تجاری هست و باید خریداری کنید)

سپس کاربر می توانید بجای پول از امتیاز خودش در فروشگاه ویرچومارت شما خرید کنه. سیستم جالبی می شه که شما می تونید در ان حتی با نصب کامپونت akeeba subscriptions اقدام به فروش اکانت های کاربری کنید

من نمیخوام ب واحد پولی تبدیل کنم.فقط میخوام تو فروشگاه بتونه امتیاز خرید محصولات با قیمت کمتر براش فعال بشه یا همچین چیزی..

با همه ی این تفاسیر پس همون الفا بسه؟

نسخه ی فارسی شده اش هم موجوده؟

ویرایش شده در توسط vahid162

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری