MRT69

چند سوال در باره جوم شاپینگ

6 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت دوستان گرامی

من چند تا سوال در مورد این افزونه داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید

1- چه طور می تونم یه ستون برا پر فروش ترین محصولات و پر بازدید ترین محصولات ایجاد کنم ؟؟؟

2-چه طور می تونم یه ویژگی رو به بعضی از محصولات یا همه محصولات اضافه کنم مثلا محصولات یه وِیژگی مثل رنگ داشته باشند و مشتری رنگ کالا رو از گزینه ها موجود در یک لیست آبشاری انتخاب کنه ؟؟؟

3- در پرداخت نهایی مرحله دوم ( روش پرداخت) و مرحله سوم (روش تحویل) رو چه طور میشه کلا حذف کرد ؟؟

(یعنی می خوام مشتری سفارشاتش رو انتخاب کنه و برای ما ارسال کنه دیگه نه سوال یا مرحله ای برای انتخاب نوع پرداخت و یا حمل و نقل و...... ازش پرسش نشه )

4- یه بخشی که خیلی از سایت ها دارن محصولات تصادفی هستش که به صورت گردان محصولات رو با قیمت نشون میده چه طور میشه این امکان رو ایجاد کرد ؟؟ (مثل این سایت )

با تشکر

ویرایش شده در توسط MRT69

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سوال 1-4 رو تونستم ماژول هایی براضش پیدا کنم

ممنون میشم دوستان کسی می تونه سوال 2-3 رو کمکم کنه

به بخش تنظیمات برید بر روی ویژگی ها کلیک کنید و یک ویژگی جدید اضافه نمایید پس از ذخیره لینک جدیدی در کنار گزینه ایجاد شده به نام گزینه ها ایجاد می شود که می توانید ویژگی ها را اضافه نمایید

باید در قسمت تنظیمات اصلی گزینه ویژگی های محصول رو هم نیز تیک بزنید تا در هنگام اضافه کردن محصول نمایش داده شود و شما بتوانید ویژگی های تعریف شده را به محصول اضافه نمایید

در مورد سوال دیگر شما نیز نیاز به ماژول اسلاید تصاویر و محصولات دارید که می توانید از این لینک ها استفاده کنید

http://jupload.ir/do.php?downf=joomlaforum.ir_13413535461.zip

1 کاربر پسند دیده است

مشکل جدیدی که دارم نمایش قیمت ها است

که مطابق تصویر من قیمت یک محصول رو 70 هزار قرار دادم ولی به جای این که تصویر دو رو نمایش بده تصویر یک رو نمایش میده و اعداد رو بر عکس می نویسه

چه جور می تونم این مشکل رو رفع کنم

wzpfp58kia7a94yvirux.jpg

مشکل بالا وقتی پیش می آید که برای مبلغ اعشار بزاریم اگه اعشار رو بردارم درست می شه

مشکل دیگه برای ماژول پر بیننده ترین ها و پر امتیاز ترین محصولات می باشد

من می خوام به صورت یک ردیف یا نهایت دو ردیف 5یا 10 تا محصول رو نشون بده ولی الان توی یه ستون و پنج ردیف نشون میده

در واقع الان مثل شکل یک است و من می خوام مثل شکل 2 بشه چه طور می تونم این کار رو بکنم توی تنطیمات ماژول که چیزی ندارد

x3id27iz130mpn8vbx.jpg

e66w8rcvz3waiodtzj3v.jpg

ارسال شده در (ویرایش شده)

کسی نمی تونه کمکم کنه برا ردیفی کردن این ماژول ها ؟؟؟؟

توی گزینه های تنطیمات ماژول فقط یه تعداد محصولات داره و کلاس ماژول

مثل این سایت

http://www.shop.rtgroup.ir/

ویرایش شده در توسط MRT69

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری