s1r101

مشکل عجیب در عدم ورود به مدیریت جوملا 2.5

9 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت همه جوملایی های عزیز

بنده الان داشتم با مدیریتم کار میکردم اما بعد از این کار هایی که کردم دیگه نمیتونم وارد بخش مدیریتم بشم

1.چون قالب من خودش ابزار بهینه سازی داره از طریق خودش تا جایی که میشد و سایتمو خراب نمیکرد

css java html را بهینه کردم

2.در قسمت تنظیمات کلی در قسمت "دامنه Cookie" دامنه خود را با http نوشتم

3.فایل htaccess.txt میخواستم بهhtaccess. تغییر نام بدم که گفت همچین فایلی از قبل وجود داره!

بعد از خارج شدن خواستم دوباره وارد بشم که نتونستم حتی رمز رو هم عوض کردم با روش هایی که مثلا در اینجا

گفته شده و مو به مو انجام دادم در حقیقت قبلا هزاران بار رمز اصلی مدیریت عوض کردم و مشکلی ندارم و بلدم اما

الان دیگه نمیتونم وارد مدیریتم بشم و هر رمزی انتخاب میکنم میزنه رمز یا نام کاربری نادرست میباشد!

الان جالبه زیر سایتم یه آدرس ایمیل نوشتم الان آدرس تبدیل شده به این متن

"ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید "

جالبه برام!آخه یادمه همچین کاربری در سایتم ثبت نام کرده بود از قدیما !

خودم حدس میزنم چون از طریق بهینه سازی جاوارو رو تقریبا غیر فعال کردم این اسپمره هم زده خراب کرده سایتمو!

الان هک شدم؟چی اتفاقی افتاده برای مدیریتم؟برای سایتم؟

آدرس سایت:miladsaghf.ir

ویرایش شده در توسط s1r101

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خواهش میکنم دوستان کسی نیست تجربه داشته باشه؟

با سلام خدمت همگی

الان فهمیدم چی کار کردم!

از تنظیمات قالبم جاوارو غیر فعال کردم و حتی دیگه اسلایدر هامم کار نمیکنه

حالا چه جوری میتونم برم تو مدیریتم و تنظیماتو به حالت اول برگردونم؟

خواهشا کمک کنید واقعا نیاز دارم!

کسی تجربه نداره؟

الان 2 روزه منتظرم کسی جواب نمیده متاسفانه!

آخرین ارسال ها در انجمن بسته شده دیگه کسی نمیتونه مشکلاتو ببنینه تو انجمن که مشکل بسیار بزرگیه!!!

الان 2 روزه منتظرم کسی جواب نمیده متاسفانه!

آخرین ارسال ها در انجمن بسته شده دیگه کسی نمیتونه مشکلاتو ببنینه تو انجمن که مشکل بسیار بزرگیه!!!

آخرین ارسال ها سر جاش است و حذف نشده

اگه دوست داشتید اطلاعات سی پنل را ارسال کنید تا مشکلتان را حل کنم

ارسال شده در (ویرایش شده)

آخه چرا مهندسین عزیز حضورشون تو سایت کم شده؟

اصلا انگار کسی نیست!

ویرایش شده در توسط s1r101

دلیل اینکه cookie رو تغییر دادید چی بود؟!!

اول از قسمت cookie هرچی قرار دادید حذف کنید چون دسترسی به ادمین ندارید باید فایل configuration.php رو باز کنید و از اونجا تغییر بدید

با نرم افزار cuteftp وارد روت هاست خودتون بشید و از اونجا فایل htaccess. رو خواهید دید و حذف کنید و بعد مجدد از داخل cpanel ایجاد کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری