vahid12345

مراحل ساخت یک وبسایت تبلیغاتی با جوملا

4 پست در این موضوع

من میخوام یک وبسایت تبلیغاتی درست کنم

سوال اولم اینه که جوملا برای اینکار مناسب هست یا نه ؟ اگه نیست پس از کدوم نرم افزار یا زبان برنامه نویسی استفاده کنم؟

دوم اینکه اگه جوملا مناسبه ، مراحل این کار چیه ؟ یعنی منظورم اینه که برای ساخت چنین وبسایتی با جوملا ، باید کدوم زبان های برنامه نویسی رو

یاد بگیرم ؟ تا بتونم مثلا قالب طراحی کنم و بعدش باید چکار کنم و .....

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

بله می تونید ، از جوملا نسبت به اسکریپت های دیگه راحتر می تونید استفاده کنید ( از همه لحاظ)

در جوملا افزونه ای تحت عنوان ad manager و ... وجود داره که به شما امکان ایجاد یک مدیریت خوب تبلیغات رو میده

که دیگه نیاز به یاد گرفتن زبان برنامه نویسی نیست

اگه بخواید خودتون یک افزونه یا قالب طراحی یا اینکه افزونه رو ویرایش کنید باید با زبان PHP پایگاه داده mysql و الگوهای oop , mvc و همچنین پلتفرم جوملا آشنایی داشته باشید

توی جوملا قالب ها افزونه ها و امکانات کامل برای این کار وجود داره اگه شغل و علاقه شما کد نویسی نیست نیاز به یادگیری نیست چون وقت گیر هست...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری