hoseyn007

تغییرات غیر عادی Disk Space Usage در سی پنل

7 پست در این موضوع

با سلام

من اخیرا شاهد تغییرات غیر عادی Disk Space Usage شده ام

الان در حالی که حجم تمامی فایل های من تقریبا 500 مگابایت هست که الان میزان استفاده شده بیش از یک گیگ 1175.55 / 2000 MB

است

مشکل اینه که هز روز Disk Space Usage من بدون اینکه هیچ آپلودی داشته باشم میره بالا

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

دوست عزیز در بعضی هاست ها مقدار فضای استفاده شده در دیتا بیس هم روی کل فضای دیسکتون محسوب می شه و در برخی دیگر خیر.

دیتا بیس رو چک کردین؟

دیتابیس 150 مگا بایت هست

نه این هر روز بدون اینکه من آپلودی داشته باشم 100 مگا بایت اضافه میکنه

میشه بفرمایید سی ام اسی که استفاده می کنید چیه؟

والا دوست عزیز اینکه پرسیدم سی ام اس شما چیه به خاطر این بود که برخی از سیستم های جامعه ساز این مشکل رو دارند ولی خوب شما که دارید از جوملا استفاده می کنید و افزونه های بی شماری را هم نصب کردید یک یا دو تا ساب دومین هم دارین. آیا این حجمی که شما گفتین با احتساب ساب دومین ها و دیتابیس اون هاست؟

اگر اینطوره من واقعا جوابی برای این مشکل ندارم امیدوارم اساتید بتونند کمکتون کنند.

موفق باشین.

نه کلن با اونا 500 مگابایت بود

الان بیشتر از 1 گیگ شده

و هر روز زیاد میشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری