AndroidSaz

هماهنگ کردن اطلاعات دیتابیس با فایل کانفیگ در سرور جدید ««« فوق العاده ضروری »»»

6 پست در این موضوع

سلام دوستان خسته نباشید

ببخشید یک راهنمایی میخواستم که خیلی خیلی برام مهم هستش و خیلی عجله دارم

دوستان عزیز من یک سایت دارم که جدیدا یه VPS گرفتم و سایت رو انتقال دادیم ، اول که سایت ناقص آپلود شده بود در سرور جدید ، بعد تو یه پوشه دیگه کاملا آپلودش کردیم

اون که با شماره 1 مشخص کردم ، فایلی بود که اول آپلود شد و ناقص بود

اونی هم که با شماره 2 مشخص کردم ، پوشه ای هستش که ایجاد کردیم و فایل هارو اونجا آپلود کردیم که کامل آپلود شدند

30738938975001532316.png

سری اول که ناقص آپلود شده بود ارور Mysql نمیداد و ارور Forbidden میداد ، ولی بعد که پوشه رو ایجاد کردیم و آپلود کردیم این ارور رو میده : Database connection error (2): Could not connect to MySQL.

با تیم پشتیبانی سرور صحبت کردم و این جواب رو دادن : "" اگر دیتابیس را کامل آپلود کردید باید مشخصات دیتابیس را در فایل کانفیگ وارد کنید ""

متاسفانه کسی که برنامه نویس سایت ما بوده کمی مشکلاتی داره و نمیتونه به اینترنت دسترسی داشته باشه ، منم که اصلا از این چیزا و برنامه نویسی سایت و هماهنگی این فایل ها باهم اصلا چیزی رو نمیدونم :(

اگر امکانش هست کسی کاملا از 0 تا 100 این یه مورد رو بهم کاملا آموزش بده تا سایت رو بتونم بالا بیارم

اگر تصویری باشه واقعا عالی میشه

ممنون از همگی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

سایتتون رو باید بریزید توی publichtml و اطلاعات config هم توی هاست های مختلف فرقش تو مسیر پوشه های log و tmp هست...و اگه از جوملا استفاده میکنین یا cpanel یا directadmin ...موفق باشید

تو عکسی که بالا گذاشتم و در شماره 2 مشخص کردم پوشه domains درست کردم و به ترتیب این مسیر رو داره :

domains -- > androidsaz.com --> public_html

در پوشه public_html آدرس بالا فایل هام کاملا هستش ، فرقی میکنه که فایل ها در این پوشه باشن یا اینکه در صفحه اولی که پوشه ی public_html هستش باشن ؟

بک آپ از دیتابیس گرفتید؟ اگر نگرفتید به هاست قبلی رفته و یک بکاپ از دیتابیس بگیرد (چه از طریق phpmyadmin و چه از طریق directadmin یا cpanel ) پس از ان یک دیتابیس در سرور جدید ایجاد و ان دیتابیس بک آپ گرفته را به ان وارد کنید پس از اینکار ها به فایل configuration در هاست رفته و تنظیمات این دیتابیس را در ان تغییر دهید.

بک آپ از دیتابیس گرفتید؟ اگر نگرفتید به هاست قبلی رفته و یک بکاپ از دیتابیس بگیرد (چه از طریق phpmyadmin و چه از طریق directadmin یا cpanel ) پس از ان یک دیتابیس در سرور جدید ایجاد و ان دیتابیس بک آپ گرفته را به ان وارد کنید پس از اینکار ها به فایل configuration در هاست رفته و تنظیمات این دیتابیس را در ان تغییر دهید.

ممنون مجید جون بابت راهنماییتون

بله دیتابیس رو در سرور جدید کاملا آپلود کردم ؛ مشکل اصلی منم همین هستش : " پس از اینکار ها به فایل configuration در هاست رفته و تنظیمات این دیتابیس را در ان تغییر دهید "

میشه بیزحمت آیدی یاهوتون رو بدین و اونجا مستقیم راهنماییم کنید ؟!!

واقعا ممنون میشم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری