MRT69

سوال در مورد پرداخت امن پاسارگاد

3 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان

من یه سری اطلاعات در مورد سامانه پرداخت امن پاسارگاد نیاز دارم ممنون میشم دوستان هر اطلاعاتی دارند از این سیستم اینجا بگن و اگر کسی از این سیستم توی سایتش استفاده می کنه لینکشو بده تا با فضاش بیشتر آشنا بشیم

و این که محاسن و معایب این سیستم نسبت به سیستم پرداخت الکترونیکی بانک های دیگر و یا سیستم زرین پال چیه ؟؟

و بانک پاسارگاد همین سیستم پرداخت انلاین رو داره یا علاوه بر پرداخت امن پاسارگاد سیستم پرداخت الکترونیکی معمولی هم داره مثل سایر بانک ها ؟؟؟

مراحلی که برای دریافت این سیستم باید طی کنیم چی هستش ؟؟ و چه شرایط و مدارکی می خواد ؟؟ و چند روز زمان می بره ؟؟؟

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

بانک پاسارگاد 2 تا سرویس پرداخت داره

پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد

پرداخت امن بانک پاسارگاد

پرداخت امن هم زیرمجموعه ای از بانک پاسارگاد هست که به افراد حقیقی هم بدون نیاز به مجوزهای خاص سرویس پرداخت رو ارائه میده ولی مورد اول شما یا باید جواز کسب داشته باشید و یا شرکت ثبت شده

پرداخت امن رو میتونید تو سایتش ثبت نام کنید و مواردی که اشاره شده رو انجام بدید

ضمنا توصیه من اینه که از گزینه اولی برای پرداخت بانک پاسارگاد استفاده کنید که مناسبتره

با تشکر

حسن روش اول نسبت به دوم چیه ؟؟؟

چون من تا اون جایی که شنیدم هم وثیقه می خواد هم مجوز اینا

بعد پورسانتی که بانک میگره درصدی هستش یا به ازای هر تراکنش(فارغ از مبلغ تراکنش ) یه مبلغی کم می شه ؟؟

بعد آنی پول به حساب واریز میشه یا مثل زرین پال 2-3 روز بعد تسویه می کنه ؟؟؟

با تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری