9 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

من دارم مراحل ایجاد یک سایت فیلم رو انجام میدم که متوجه شدم که متنی نامشخص در بالا سمت چپ سایت زمانی که ماوس را به سمت چپ (یعنی در حالت اول نه و باید از قلطکی که در پایین سایت ایجاد شده استفاده کرد) ایجاد شده است که تمام کد های قالب رو هم گشتم ولی پیداش نکردم

اینم سایت

لطفا راهنماییم کنید

عنوان ویرایش شد

ویرایش شده در توسط saber

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست عزیز من که چیزی ندیدم ولی وقتی توی صفحات دیگه وبسایت میریم اون قسمت توییتر و .. حذف میشه به نظر من بهتره توی تمام صفحاتتون باشه موفق باشید

قالب شما اسکرول افقی داره

برطرفش کنید درست میشهhowit:hehe:

به نظر من نباید دنبال کد خاصی باشی چون پیدا نمی کنی. یعنی اینکه عبارتی که میگی اینکد شده است. بنابراین من پیشنهاد می کنم تا اگر ioncube را لازم ندارید از روی سرور بردارید. یا اینکه در مسیر root>component>com_content فایلهای زیر را بررسی کنید و اگر جایی حروف حچل هفت و بی معنی دیدید پاک کنید

content.php view.html.php default.php

شاید مشکلتون اینجوری رفع بشه

سلام دوستان

من دارم مراحل ایجاد یک سایت فیلم رو انجام میدم که متوجه شدم که متنی نامشخص در بالا سمت چپ سایت زمانی که ماوس را به سمت چپ (یعنی در حالت اول نه و باید از قلطکی که در پایین سایت ایجاد شده استفاده کرد) ایجاد شده است که تمام کد های قالب رو هم گشتم ولی پیداش نکردم

اینم سایت

لطفا راهنماییم کنید

دوست خوبم لطفا هنگام ایجاد تاپیک از عناوین مناسب استفاده کنید خود شما بخواید در مورد کارتون چیزی جستجو کنید فقط مینویسید یه مشکل؟

اینجوری دوستان دیگه هم برای جستجو به مشکل میخورن

ضمن اینکه این مشکلتون بارها در انجمن مطرح شده و علتشم استفاده از قالبهای نال شده هستش و معمولا هم در com_content قرار دارن

تشکر از دوستان

مشکل رو برطرف کردم

البته برای دوستانی که به این مشکل برخورد کردن میگم:

اول باید به آدس زیر در هاست خود برید

template\your template\warp\systems\joomla\layouts\com_contetnt\article\default.php

و کدهایی شبیه به کد زیر رو حذف کنید مشکل برطرف میشه

<?php

$jms='PGgyPjxkaXYgaWQ9Inl0LXJ0Ij48YSBocmVmPSJodHRw Oi8vam9vbXRwLnJ1IiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9It GA0YPRgdC40YTQuNC60LDRgtC+0YAgSm9vbWxhIDIuNSI+0YDR g9GB0LjRhNC40LrQsNGC0L7RgCBKb29tbGEgMi41PC9hPjxicj 48YSBocmVmPSJodHRwOi8vam9vbS10ZW1wbGF0ZXMucnUiIHRh cmdldD0iX2JsYW5rIiB0aXRsZT0i0YTQsNC50LvQvtCy0YvQtS DQvNC10L3QtdC00LbQtdGA0YsgSm9vbWxhIj7RhNCw0LnQu9C+ 0LLRi9C1INC80LXQvdC10LTQttC10YDRiyBKb29tbGE8L2E+PC 9kaXY+PC9oMj4=';

echo base64_decode($jms);?>

با سلام خدمت اساتید گرامی

شرمنده سایت من دچاره مشکلی شده که بعضی اوقات اسکرول افقی میخوره و در کنار سایت من یک کادر کوچیک میفته و پیامی میده که نمیدانم علتش چیست؟

ممنون میشم سایت رو بررسی کنین و کمکم کنید

با تشکر

www.wao.ir

[ATTACH=CONFIG]3941[/ATTACH]

با سلام خدمت اساتید گرامی

شرمنده سایت من دچاره مشکلی شده که بعضی اوقات اسکرول افقی میخوره و در کنار سایت من یک کادر کوچیک میفته و پیامی میده که نمیدانم علتش چیست؟

ممنون میشم سایت رو بررسی کنین و کمکم کنید

با تشکر

www.wao.ir

[ATTACH=CONFIG]3941[/ATTACH]

کد زیر رو توی تگ body قرا بده دوست عزیزم

overflow-x: hidden;

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری