omid

اسکریپتی مثل این کسی داره ؟ لطفا

5 پست در این موضوع

سلام دوستان و استادان و اساتید عزیز !!

دوستان کسی اسکریپتی مثله گالری عکس اسان دانلود داره ؟؟

:: نمونه

اگه این اسکریپت نیست میشه راهنمایی کنید از چی استفاده کردن که ماهم برا سایت می خوام همین کار رو انجام بدیم !!

برای این سایت نارسا دانلود

برای این قسمت سایت pic.narsadownload.com

:ds6a5d: مرسی پیشاپیش از کمک دوستان !!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام دوستان و استادان و اساتید عزیز !!

دوستان کسی اسکریپتی مثله گالری عکس اسان دانلود داره ؟؟

:: نمونه

اگه این اسکریپت نیست میشه راهنمایی کنید از چی استفاده کردن که ماهم برا سایت می خوام همین کار رو انجام بدیم !!

برای این سایت نارسا دانلود

برای این قسمت سایت pic.narsadownload.com

:ds6a5d: مرسی پیشاپیش از کمک دوستان !!

سلام برادر

اگه از جوملا استفاده میکنی من پیشنهاد میکنم از joomgallery استفاده کنی

چون خیلی جا مانور داره و هر بلایی بخوای میتونی سرش بیاری . شاید از اینم قشنگ تر بشه

کامپوننتای دیگه هم هستن اما اینو من فک میکنم هم امکانات خوبی داره هم میشه کار زیاد روش انجام داد

یا علی

با سلام...

خب امیدجان این که گالریش وردپرسه؛ برادرجان!!!پ

اگر دنبال افزونه ی جوملایی هستی بعلاوه ی اونچیزی که دوستمون پیشنهادکرد.، افزونه های Portfolio رو هم بهت پیشنهاد میکنم.چندین افزونه ی بسیار عالی توی نت هست میتونی ازشون استفاده کنی.

و اگر هم اسکریپت میخوای و جدا ازجوملا برو اینجا:

http://coding.smashingmagazine.com/2007/05/18/30-best-solutions-for-image-galleries-slideshows-lightboxes/

و

https://www.google.de/search?q=%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA+%DA%AF%D8%A7%D9%84%D8%B1%DB%8C+%D8%B9%DA%A9%D8%B3+%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:unofficial&client=firefox-a

موفق باشی و سربلند

سلام برادر

اگه از جوملا استفاده میکنی من پیشنهاد میکنم از joomgallery استفاده کنی

چون خیلی جا مانور داره و هر بلایی بخوای میتونی سرش بیاری . شاید از اینم قشنگ تر بشه

کامپوننتای دیگه هم هستن اما اینو من فک میکنم هم امکانات خوبی داره هم میشه کار زیاد روش انجام داد

یا علی

مرسی اقا محسن بابت کمکت !! ولی من می خوام به ساب دمین سایتم بدم این گالری رو pic.narsadownload.com این قسمت برا اینم چی کار کنم که بتونم از جوملا استفاده کنم ؟؟ از تنظیمات کوکی چی از این استفاده کنم براش ؟؟ یا اسکریپتی نیست که بشه راحتر و بدونه شلوغ کردن جوملا استفاده کنم ؟

با سلام...

خب امیدجان این که گالریش وردپرسه؛ برادرجان!!!پ

اگر دنبال افزونه ی جوملایی هستی بعلاوه ی اونچیزی که دوستمون پیشنهادکرد.، افزونه های Portfolio رو هم بهت پیشنهاد میکنم.چندین افزونه ی بسیار عالی توی نت هست میتونی ازشون استفاده کنی.

و اگر هم اسکریپت میخوای و جدا ازجوملا برو اینجا:

http://coding.smashingmagazine.com/2007/05/18/30-best-solutions-for-image-galleries-slideshows-lightboxes/

و

https://www.google.de/search?q=%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA+%DA%AF%D8%A7%D9%84%D8%B1%DB%8C+%D8%B9%DA%A9%D8%B3+%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:unofficial&client=firefox-a

موفق باشی و سربلند

مرسی آقا حجت خیلی کمکم کردی مرسی ولی چیزی دستم نیومد که به دردم بخوره :heey:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری