masoud.n

تغییر در نمایش اطلاعات

4 پست در این موضوع

سلام

میخواستم ببینم میشه یه همچین تغییراتی توی سایت بدم،اگه میشه ممنون میشم راهنمایی کنید

سایت من : www.p30divx.ir

یک عکس از سایت گرفتم توی عکس یکسری جاها رو با رنگ قرمز مشخص کردم میخوام این قسمتها رو حذف کنم و اون قسمت که با رنگ سبز مشخص شده رو بیارمش سمت راست

عکی سایت

و مهمتر اینکه صفحه اصلی سایت رو به صورت عکس زیر در بیارم یعنی اطلاعات در دو ردیف کنار هم قرار بگیره و همینطور بیاد پایین و اینکه میشه سایت رو فروشگاهی کرد (با کامپوننت) مثل همین عکس

لینک عکس

ممنون میشم راهنمایی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

بر آقا مشعود

وقت خو ش

آقا شما سوال ال اینه که مثلا منو در موقعیت وسط رو بزارید سمت راست

خوب این کارو می تونید کنید در مدیریت ماژول منوی اصلی رو پیدا کنید بعد موقعیتشو عوض کنید .

-*

سوال دوم هم اگر می خوای د عکسی در ماژول بگذارید راحته در ماژول دستی این کارو به راحتی می تونید انجام بدید و اگر فروشگاه مانند می خواید که خرید داشته باشید که باید فروشگاه ساز نصب کنید اینم سرچ کنید تو انجمن پیدا می کنید .

بدرود

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام برادر

مخلصیم

سوال اول رو گفتم محض اطلاع

اگر ممکنه سوال دومم رو یخورده بیشتر توضیح بدید،من میخوام اطلاعات بیشتری توی صفحه ی اول نمایش بدم، و برای فروشگاهی کردن هم نمیشه توی همین سایت از کامپوننت (virtualmarket) استفاده کرد؟من این کامپوننت رو نصب کردم نکردم میخوام بدونم اگر میشه نصبش کنم

این کامپوننت مگه کارش همین نیست؟

ممنون

لطف

ویرایش شده در توسط masoud.n

درود

مشکلی نداره نصب کنید و در جا های مختلف فالب با استفاده ماژول های رابط پر کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری