s1r101

مشکل در بالا نیامدن ادمین

7 پست در این موضوع

با سالام خدمت همگی

خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمکم کنه

دیگه نمیتونم تو ادمین سایتم برم برداشتم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

در روت هاست فایل کانفیک رو باز کنید httpsرو مقدارشو 0 کنید حل میشه

درود

در روت هاست فایل کانفیک رو باز کنید httpsرو مقدارشو 0 کنید حل میشه

سلام علیکم...

یاسین جان ، اصلا همچین تابعی در فایل کانفیگ وجود نداره .برادر جان...!!!! :a54d65a:

دوست عزیز شما در فایل کانفیگ سایت جوملایی خودتون(در خط 20ام) مقدار تابع var $force_ssl را بصورت زیر دربیارید .

var $force_ssl = '0';

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

درود

پوزش

راه چا درست بود واژه اشتباه بود درگیری وار رفتن اینارو هم داره

شرمنده

بدرود

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام طبق مورد گفته شده(پست شماره 3) من اینکار رو انجام دادم ولی نشد لطفا راهنمایی کنید خوم هم تعجب کردم ؟

ویرایش شده در توسط fanoudi

با سلام طبق مورد گفته شده(پست شماره 3) من اینکار رو انجام دادم ولی نشد لطفا راهنمایی کنید خوم هم تعجب کردم ؟

ببخشید تاپیک رو کس دیگه ای باز کرده شما جواب دادین ؟ حالا مشکل شما چیه ، مشابه این کار رو انجام دادین یا یه کار دیگه ای ؟ بیشتر توضیح بدین این برای این علت بود که ssl رو اشتباه فعال کرده بودن شما هم ssl رو فعال کرده بودین ؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

ببخشید تاپیک رو کس دیگه ای باز کرده شما جواب دادین ؟ حالا مشکل شما چیه ، مشابه این کار رو انجام دادین یا یه کار دیگه ای ؟ بیشتر توضیح بدین این برای این علت بود که ssl رو اشتباه فعال کرده بودن شما هم ssl رو فعال کرده بودین ؟

بله من هم در جوملا نسخه 1.5 در تنظیمات سایت لایه SSL را فعال کردم حال دیگر نه می توانم به مدیریت بروم ونه خود سایت و به اول همه این ها یک https اضافه شده است و فایل کانفیگ را هم مطابق پست 3 انجام دادم و لی درست نشد لطفا کمک کنید ؟

ویرایش شده در توسط fanoudi

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری