mohammad2232

راهنمایی در مورد برداشتن لینک عکس

5 پست در این موضوع

سلام دوستان عزیز میخواستم بدونم چطوری میشه کاری کرد که کسی نتونه از آدرسی که من عکس رو آپلود کردم استفاده کنهیعنی مثل خود سایت که وقتی عکس توی مطلب قرار میدید و موس میره روش متن دلخواه میاد امکانش هست کاری کرد که وقتی کسی لینک عکی رو برداره و توی سایتش قرار بده اتومات اون نوشته بیاد یا یک لینک به سایت اصلی بده ؟ نمیدونم متوجه شدین منظورم چیه یا نه ؟ ممنونم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام دوستان عزیز میخواستم بدونم چطوری میشه کاری کرد که کسی نتونه از آدرسی که من عکس رو آپلود کردم استفاده کنهیعنی مثل خود سایت که وقتی عکس توی مطلب قرار میدید و موس میره روش متن دلخواه میاد امکانش هست کاری کرد که وقتی کسی لینک عکی رو برداره و توی سایتش قرار بده اتومات اون نوشته بیاد یا یک لینک به سایت اصلی بده ؟ نمیدونم متوجه شدین منظورم چیه یا نه ؟ ممنونم

مثه مثلا میهن دانلود که عکساشو میذارن تو وبلاگای مختلف میفهمی برا اونه؟

منظورت اینه؟

نمیدونم میهن دانلود چجوریه میشه لینکی بدید ببینم ؟؟ البته توی سایت خودش رفتم ولی یک لینک از یک سایت دیگه بدید که عکس های این سایتو گذاشته باشن ممنونم

نمیدونم میهن دانلود چجوریه میشه لینکی بدید ببینم ؟؟ البته توی سایت خودش رفتم ولی یک لینک از یک سایت دیگه بدید که عکس های این سایتو گذاشته باشن ممنونم

والا یه جا دیده بودم یادم نیست

فک کنم منظورت اینه عکسو دانلود نتونه کنه فقط بتونه از آدرست برداره و تو سایت طرف نشون بده؟

نه اتفاقا مهم نیست عکس رو دانلود کنه مهم اینه که با آدرس من وقتی ثبت میشه میخوام به صورت اتومات لینک بهش اضافه بشه یا وقتی موس میره روش نوشته بیاد الآن اینجارو نگاه کنید من خودم توی سایتم قرار دادم و وقتی موس میره نوشته میاد میخوام وقتی کسی عکی و برمیداره این اتفاق اتومات بیافته نمیدونم منظورمو خوب گفتم یا نه یک ذره گفتنش مشکله :13::13::13::13:

http://blog.lovelyorange.ir/event/102-hafez

ممنونم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری