omidazg

امکان رزرو غذا در سایت

11 پست در این موضوع

سلام

به دنبال افزونه ای هستم که کاربران پس از ورود به سایت بتوانند از روزهای هفته نهار خود را علامت بزنند و رزرو کنند.

سپس لیست رزرو های انجام شده توسط کاربران در هر روز را بتوانیم مشاهده کنیم

چنین چیزی وجود دارد؟ چگونه می توانم آن را تهیه کنم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باید از سیستم های بوکینگ و reservation استفاده کنید . توی جوملا هیچکدوم این سیستم ها رایگان نیستند . داخل سایت : extensions.joomla.org عبارات : Booking و یا reservation رو جستجو کنید . اونهایی که commercial نیستند رایگان هستند .

برای جوملا اکثرا به این شکلند . اما برای php به صورت اسکریپت ، من رایگانش رو دیدم .

چرا میشه اونوقت باید کاربران همیشه بیان غذاهاشون رو رزرو کنن.یا شما فرمی طراحی کنید که غذای یک هفته خودشون رو اوناج علامت بزنن. اام ایده ی جالبی نیست.

RSform فرم سازه..نه با اون نمیشه... باید خیلی کد بنویسی تا شاید بشه... اونم شاید بشه... سیستم رزرو خیلی پیچیدست...

باید از سیستم های بوکینگ و reservation استفاده کنید . توی جوملا هیچکدوم این سیستم ها رایگان نیستند . داخل سایت : Extensions.joomla.org عبارات : Booking و یا reservation رو جستجو کنید . اونهایی که commercial نیستند رایگان هستند .

برای جوملا اکثرا به این شکلند . اما برای php به صورت اسکریپت ، من رایگانش رو دیدم .

خیلی ممنون از پاسختان. آیا این سیستم ها از لحاظ ui قابلیت این را دارند تا برای رزرو غذا استفاده شوند(مثلا بفهمند که چه کاربری وارد شده و خروجی و غیره). در ضمن مشکل فارسی شدنشان قابل حل است؟

یعنی نمیشه با RSForm چنین چیزی ایجاد کرد؟

فرم ساز اصلا هوشمند نیست و متوجه نمیشه که چه کاربری وارد شده

من باهاشون کار نکردم .. اما فکر نکنم که بهتون بگه کاربر آخرین لاگینش کی بود و کی خارج شده.. اگر چنین امکاناتی میخواید باید بدید براتون بنویسند ... حالا چه جوملا چه غیر از جوملا...

سیستم های اتوماسیون تغذیه فکر کنم باشه... جستجو کنید برای غیر از جوملا پیدا میشن این سیستم ها که خیلی کامل و جامع هستند .

خیلی متشکرم از پاسختان. من دوست داشتم با جوملا این کار را انجام بدم. البته که حالا باید فکر دیگه ای کنم و به دنبال یک سیستم سبک و مجانی بگردم. امید دارم پیدا کنم.

مرسی از همه!

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

دوستان هزینه این رزرو غذا در سایت چقدر هست ؟ من یک سایت در زمینه تبلیغات در گوگل دارم و میخوام رو این گزینه کار کنم

با تشکر

ویرایش شده در توسط Mohammad Amin Ramroudi

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری