shirin moradi

مشکل حااااااااااااااد در زمپ

7 پست در این موضوع

سلام جوملا فرومی های عزیز

من روی کامپیوتر شرکت زمپ رو نصب کردم و سایت رو زدم و تقریبا تمومش کردم

کامپیوتر رو خاموش کردم و روز بعد (یعنی امروز ) که اومدم میبینم که نه سرور Apache و نه MySQL ران نمیشه. نمیدونم چیکارش کنم. کلی تو گوگل سرچ کردم

فقط میخوام از دیتابیس اون سایتی که زدم اکسپورت بگیرم و ببرمش رو هاست

یعنی اگر نشه من بیچاره میشم چون کل سایت رو زدم و باید از اول دوباره شروع کنم

خواهـــــــش میکنم کمکــــــــــم کنید. :oom:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

نسخه 1.7.3.

تمام ایون تاژیک رو خوندم اما متاسفانه مشکل من توش نبود. آقای صابر لطفا راهنماییم کنید . خیلی درگیرشم

شما آدرس phpmyadmin رو در لوکال هاستتون بزنید ببینید اجرا میشه؟ چون من خودم قبلا پیش اومده بود نشون نمیداد که

Apache و mysql ران هستن ولی اجرا میشد این دو تا بغلشونم یه تیک هست اون رو بزنید تا سیستم رو روشن میکنید خود به خود اجرا میشن

دیگه نیازی نیست هی ران بکنید

این کارها رو هم امتحان کردم. نمیشه. :(( راهی نیست که بتونم از دیتابیسش اکسپورت بگیرم؟

اون تاپیکی که گفتم اونجا تغییر پورت رو گفته شما پورتتون رو تغییر بدید بعد زمپ رو ریست کنید مجدد تست کنید

احتمالا با تغییر پورت حل بشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری