18 پست در این موضوع

سلام دوستان

من کامپوننت rsfirewal رو روی سایتم نصب کردم،بعضی اوقات پیغام هایی مبنی بر اینکه یک نفر با نام کاربری نامشخص قصد ورود به بخش ادمین سایت رو داشته بهم میده

این پیغام ها همراه با یه ای پی هست

می خواستم بینم از طریق اون ای پی میشه فهمید چه کسی بوده؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

تا حدودی خیر آیپی ممکنه تغییر کرده باشه میتوانید آیپی رو خودتون چک کنید.

http://www.iplocation.net

تازه اگه مال ایران هم باشه بسیار کار سخت و مراحل زیاد داره که تغریبا امکان نداره ...

دوست عزیز اگر براتونه مهمه فکر میکنم از طریق پلیس فتا بتونید این موضوع رو پیگیری کنید موفق باشید

سلام دوستان

من کامپوننت rsfirewal رو روی سایتم نصب کردم،بعضی اوقات پیغام هایی مبنی بر اینکه یک نفر با نام کاربری نامشخص قصد ورود به بخش ادمین سایت رو داشته بهم میده

این پیغام ها همراه با یه ای پی هست

می خواستم بینم از طریق اون ای پی میشه فهمید چه کسی بوده؟

سلام ، مشکلی نیست یه بچه اومده دیگه .

دوست عزیز اگر براتونه مهمه فکر میکنم از طریق پلیس فتا بتونید این موضوع رو پیگیری کنید موفق باشید

نه محمد نمی شه ، سایت های هک می شه اونا چی ، پلیس فتا وظیفه امنیت سایت ما رو بر عهده نداره .

پلیس فتا وظیفه پیگیری رو به عهده دارن مثل این میمونه که دزد بیاد خونتون بگید پلیس که وظیفه ای نداره :bala::bala:

البته اینارو فقط برای اطلاعاتتون گفتم وگرنه به قول خود شما یه بچه اومده و رفته دیگه:didi:

بعضی سایتها هستند که براشون این موارد خیلی مهمه و پلیس با دستور مقامات قضایی پیگیری لازم رو انجام میده موفق باشید

برام مهم نيست كه كي اومده اگر يه بچه باشه كه مهم نيست

چون قبلا هم مورد اينطوري بوده ميخوام جهت جلوگيري از هك شدن سايتم ببينم چه كسي تلاش ميكنه كه وارد بخش ادمين سايتم بشه

سلام عزیز

شما می تونید دسترسی اون آی پی رو به کل دامنه های سایت خودتون محدود کنیید که از شر این چیز هم خلاص بشید

موفقو پیروز باشید

این مورد رو که دوستمون گفتند هم خیلی خوبه شما اگر روی پوشه ادمین پسوورد قرار بدید وقتی کسی ورود نا موفق داشته باشه و دوباره تلاش کنه آی پیش توسط سرورتون به صورت اتومات بلوکه میشه موفق باشید

پلیس فتا وظیفه پیگیری رو به عهده دارن مثل این میمونه که دزد بیاد خونتون بگید پلیس که وظیفه ای نداره :bala::bala:

البته اینارو فقط برای اطلاعاتتون گفتم وگرنه به قول خود شما یه بچه اومده و رفته دیگه:didi:

بعضی سایتها هستند که براشون این موارد خیلی مهمه و پلیس با دستور مقامات قضایی پیگیری لازم رو انجام میده موفق باشید

نه ممد جان ، می دونی روزانه چه قدر سایت هک میشه . شدنی نیست :thanks:

چون قبلا هم مورد اينطوري بوده ميخوام جهت جلوگيري از هك شدن سايتم ببينم چه كسي تلاش ميكنه كه وارد بخش ادمين سايتم بشه

اعصبانی نشو . هیچ کس نمیتونه جلوی هکر رو بگیره . :hehe:

باید مواد اولیه رو داشته باشی : بکاپ ها

خوب بحث قبلی که فایده ای نداره ادامه دادنش ولی این تیکه رو خوب اومدید

مواد اولیه بکاپ
:128fs318181: واقعا ضروریه بکاپ گرفتن موفق باشید

1- رو پوشه ادمین پسورد بزار

2- مسیرشم عوض کن یا با پلاگین عوضش کن

3- یوزر مدیریت و پسورد رو عوض کن و از کارکتر های سخت استفاده کن

و علاوه بر همه ی اینا میتونید از افزونه هایی استفاده کنید که دفعات تلاش برای ورود به مدیریت رو محدود میکنن مثلا بعد از 5 بار تلاش ناموفق (= تست یوزر و پسورد توسط همون بچه!)، تا مدت زمان معینی نمیتونه وارد بشه

همچنین افزونه ای هم هست که این authentication جوملا رو دو مرحله ش میکنه. و خیلی کاربردیه

و علاوه بر همه ی اینا میتونید از افزونه هایی استفاده کنید که دفعات تلاش برای ورود به مدیریت رو محدود میکنن مثلا بعد از 5 بار تلاش ناموفق (= تست یوزر و پسورد توسط همون بچه!)، تا مدت زمان معینی نمیتونه وارد بشه

همچنین افزونه ای هم هست که این authentication جوملا رو دو مرحله ش میکنه. و خیلی کاربردیه

می شه یکم توضیح بدید یعنی چی دو مرحله ی میکنه ؟

یعنی برای کاربر سوپر ادمین یک پسورد جداگانه تعریف میشه روی صفحه ی لاگین اصلی جوملا. اول باید اون پسورد دوم رو بزنید بعد پسورد اصلی رو

خدا رو شکر - فکر کردم ترفندم به باد رفته . تو دنیا اولی هستم که از یک ترفندی استفاده میکنم که هیچ کس نمی دونه و نمی تونه .:yeah:

خدا رو شکر - فکر کردم ترفندم به باد رفته . تو دنیا اولی هستم که از یک ترفندی استفاده میکنم که هیچ کس نمی دونه و نمی تونه .:yeah:

دوست عزیز میشه این ترفندتون رو برای همه پیغام خصوصی کنید همه قول میدیم به هیچ کس نگیم

:yeah:

میشه افزونه رو معرفی کنید و لینک دانلودش رو بدید

ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری