mohsen farahani

راهنمایی جهت طراحی سایت

12 پست در این موضوع

سلام

کسی میدونه این سایت رو میشه با جوملا پیاده کرد یا نه؟

https://www.healthtap.com/

منظورم سیستمش هست ،گرافیکش جای خود داره

خیلی جالبه

می خوام ببینم کامپوننتی تو این راستا میشه پیدا کرد حالا یا تجاری یا رایگان ، البته اگه اسکریپت دیگه ای هم باشه مهم نیست

یا باید بنویسیم کلا؟

جالبی این سایت سطوح مختلف کاربران هست که کاملا تو هر مسئله ای از هم مجزا هستن

درواقع بیمارا خیلی راحت میتونن بیان سوال خودشون جستجو کنن و بدونن کی جواب داده یا سوال مطرح کنن

البته جنبه های امنیتی سایت خیلی جالبه مثلا مثله انجمن ساز نیست که پستی ارسال بشه بعد اگه خوب نیود پاک بشه ، تو این اول توسط سیستم بررسی یا به پشتیبانی میل میشه بعد از تایید اونا سوال ظاهر میشه اونم برا هر دکتری بصورت آلرم ، بعد دکتر جواب رو میده و بیمار میتونه پیداش ببینه یا یکی بیاد جستجو کنه و پیداش کنه

جستجو اتوکامپلیتش هم خیلی جالبه ، از این رو که کاملا سوال رو همون جا تشخیص میده تو چه وضعیتیه

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام

کسی میدونه این سایت رو میشه با جوملا پیاده کرد یا نه؟

https://www.healthtap.com/

منظورم سیستمش هست ،گرافیکش جای خود داره

خیلی جالبه

می خوام ببینم کامپوننتی تو این راستا میشه پیدا کرد حالا یا تجاری یا رایگان ، البته اگه اسکریپت دیگه ای هم باشه مهم نیست

یا باید بنویسیم کلا؟

جالبی این سایت سطوح مختلف کاربران هست که کاملا تو هر مسئله ای از هم مجزا هستن

درواقع بیمارا خیلی راحت میتونن بیان سوال خودشون جستجو کنن و بدونن کی جواب داده یا سوال مطرح کنن

البته جنبه های امنیتی سایت خیلی جالبه مثلا مثله انجمن ساز نیست که پستی ارسال بشه بعد اگه خوب نیود پاک بشه ، تو این اول توسط سیستم بررسی یا به پشتیبانی میل میشه بعد از تایید اونا سوال ظاهر میشه اونم برا هر دکتری بصورت آلرم ، بعد دکتر جواب رو میده و بیمار میتونه پیداش ببینه یا یکی بیاد جستجو کنه و پیداش کنه

جستجو اتوکامپلیتش هم خیلی جالبه ، از این رو که کاملا سوال رو همون جا تشخیص میده تو چه وضعیتیه

ممنون

سلام دوست عزیز

ظاهرش که چیز خاصی نداره و خیلی راحت میشه چنینی چیزی کار کرد

ولی حالا عضو نبودم لوگین بشم ببینم که چه شکلی هست شاید وقتی لوگین شی کار کرده تر باشه و من ندیده باشم

ولی ظاهری قالبش چیز خاصی نیست که نشه با css3 کار کرد

صابرجان ممنون از راهنمایی خوبت

میشه یه کم راهنماییم کنی

یعنی بخوام یه سایتی مشابه این درست کنم باید اینو بخرم و ادیت کنم؟

این یه سی ام اس هست؟

باهاش آشنایی داری؟

سلام دوست عزیز

ظاهرش که چیز خاصی نداره و خیلی راحت میشه چنینی چیزی کار کرد

ولی حالا عضو نبودم لوگین بشم ببینم که چه شکلی هست شاید وقتی لوگین شی کار کرده تر باشه و من ندیده باشم

ولی ظاهری قالبش چیز خاصی نیست که نشه با css3 کار کرد

آره داداش گلم درآوردن ظاهرش زیاد سخت نیست ،داخلشم برا هر کاربر متفاوته یعنی برا بیمار یه جوره برا دکتر یه جوره و ...

بیشتر از جی کوئری استفاده شده

مثلا همون جستجوی صفحه اولش جالبه که روش میزنی

اما مهم سیستمشه که کلی برنامه نویسی داره فک کنم اونی که آقا صابر گفت باشه اما نمیدونم اطلاعی راجعبش ندارم ، حتی اگه بدون 80درصد اینکارم انجام میده میخرمش اما نمیدونم

خیلی دوست داشتم تو ایران زمینه هایی فراهم بود تا آدم بتونه یه سری از ایده ها رو کار کنه مثه خیلی از شرکتهای خارجی که با نوشتن یه کامپوننت خیلی معروق شدن

میشد خیلی از ایدها رو آدم حتی با یه تیم مدتها روش زمان بذاره اما آخرش یه محصول با لایسنس رو ایجاد میکرد که خارجیا محتاج ما باشن و از ما بخرن ، تو همین جوملا خیلی جای کار داره و خیلی کمبودها توش وجود داره

چیزهایی که الان هست در حد سیستمهای کاربردی و درواقع بیشتر مورد نیاز همین صنف خودمونه اما تو خیلی از جاهای دیگه جای کار داره .

مثلا خود من لیسانس تحصیلیم عمران هست ، انقد ایدها دارم که بشه تحت وب پیاده کرد و حتما نیاز خیلیا هست ، تا حتی یه بار که خانه عمران بودم گفتن ما حاضریم همه جوره همکاری کنیم ، اما نمیدونم چرا نمیشه.

به امید روزی که خارجیا برای استفاده از یه افزونه ایرانی مجبور باشن ترجمه کنن و حتی بیان زبان فارسی رو یاد بگیرن :1:

منم آشنایی خاصی با این سیستم ندارم اونجا نسخه رایگان داره اون رو بگیرید بخش توضیحاتم داره از اونجا یکم باهاش کار کنید ببینید چه جوریه

یکم برید توی نخش چیزایی بدست میارید منم چیز خاصی ازش دیدم براتون میذارم امیدوارم به چیزی که میخواین برسید

اما نمیدونم چرا نمیشه.

ما ایرانیها :

• مدیریت نداریم و مدیر نیستیم
  • وجدان کاری نداریم
  • چشم دیدن همدیگر رو نداریم
  • بجای حمایت ، شکایت و کارشکنی میکنیم
  • کمتر پیش میاد که مسئولیت پذیر باشیم
  • فقط خودمون رو میبینیم و خودمون رو برتر و عقل کل میدونیم
  • فقط حرف میزنیم..حرف...حرف...حرف...اما خبری از عمل نیست!
  • قبل از کار با حرف وسط دریا کاخ میسازیم اما زمان عمل، خبری ازمون نمیتونی پیداکنی!
  • و.......... هزاران چیزناگفته که هر ایرانی ای بهتر از هر کسی میدونه...!!!

کلاً به معنی واقعی کلمه : ما ایــــــــــــــــرانی هستیم...برای همینه که هیچوقت از این اتفاقات ؛ اتفاق نخواهد افتاد....الکی دلتون رو خوش نکنین و چش براه نباشین و سعی نکنین که بخاین انجام بدین چون اوضامو اونقدر خرابه که روی آحتمالات و آمار رو هم سفید کردیم! اصلا اجازه ندادیم که بخوایم برای ناممکن ها هم یه احتمال 0/0000001 درصدی کنار بذاریم!!

به نظر من کار گروهی یعنی تو ایران .هیچی!! علتش هم اینه که ایـــــــــــــــــرانی هستیم و السلام!!! (و شاید متاسفانه!)

ما ایرانیها :

• مدیریت نداریم و مدیر نیستیم
  • وجدان کاری نداریم
  • چشم دیدن همدیگر رو نداریم
  • بجای حمایت ، شکایت و کارشکنی میکنیم
  • کمتر پیش میاد که مسئولیت پذیر باشیم
  • فقط خودمون رو میبینیم و خودمون رو برتر و عقل کل میدونیم
  • فقط حرف میزنیم..حرف...حرف...حرف...اما خبری از عمل نیست!
  • قبل از کار با حرف وسط دریا کاخ میسازیم اما زمان عمل، خبری ازمون نمیتونی پیداکنی!
  • و.......... هزاران چیزناگفته که هر ایرانی ای بهتر از هر کسی میدونه...!!!

کلاً به معنی واقعی کلمه : ما ایــــــــــــــــرانی هستیم...برای همینه که هیچوقت از این اتفاقات ؛ اتفاق نخواهد افتاد....الکی دلتون رو خوش نکنین و چش براه نباشین و سعی نکنین که بخاین انجام بدین چون اوضامو اونقدر خرابه که روی آحتمالات و آمار رو هم سفید کردیم! اصلا اجازه ندادیم که بخوایم برای ناممکن ها هم یه احتمال 0/0000001 درصدی کنار بذاریم!!

به نظر من کار گروهی یعنی تو ایران .هیچی!! علتش هم اینه که ایـــــــــــــــــرانی هستیم و السلام!!! (و شاید متاسفانه!)

با حرفات موافقم و شاید یه جورایی تو خیلی از مراحل زندگیمون اینو تجربه کردیم

هیچ کجا برای پژوهش و آزمایش سرمایه گذاری نمیکنه ، بخدا همه این کارایی که اونوریا می کنن و به ظاهر برا ما خیلی چیزه بزرگیه دسترنج پژوهش و کار تیمی بوده ، اما فک کن ما یه تیم جمع کنیم که یه سال یا 6 ماه رو یه چیز پژوهش کنیم و کار کنیم ، به ماهه دوم نرسیده برا پول تو جیبیمون باید تو راه مسافرم بزنیم،کسی حاضر نیست برا اینکارا سرمایه گذاری کنه یا کسی حاضر نیست تیم بشه و همه چیزو برا پول فوری نخواد.

ایشالا همه چی درست میشه :128fs318181:

راستی صابر جان این چه ربطی به اون سیستم داره.من دارم درسسسسست میبینم!؟؟؟؟:5::5::5::5::5::5:

داداش این آمارگیر و آنالیزگره سایته! کجا مربوط به سیستم طراحی اون سایت میشه!؟؟؟:5::5::5::5::5::5:

منم فیلم دموشو دیدم حالت آنالیزر داشت. فک کنم سایتشونو با این آنالیز میکنن

این سایت خیلی امکانات جالب و کاملی داره بازم اگه کسی اسکریپتی یا از خود جوملا چیزی دیده بود بگه ممنون میشم

گوگل آنالیز رو هم داره من دیگه حواسم نشد این سیستم هم آنالیز باشه ولی اینجور سایتها معمولا اسکریپت دارن باز چک میکنم ببینم چی دستگیرمون میشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری