dayfemale

محل قرار دادن آدرس آپلود favicon

8 پست در این موضوع

با سلام

بهتره بگم که کد favicon رو یه جا خوندم که باید بین دو تگ head قالب قرار بدم. آیا باید این کد رو در بین تگهای فایل اصلی قالب، که سمت راست صفحه در قسمت مدیریت قالب است قرار بدم یا جای دیگه؟؟؟

لطف کنید بگید که دقیقا کجا باید بزارمش؟؟؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز محل قرار گیری favicon همونجا بین دو تگ head و در index.php هست ولی اگر منظورتون عوض کردن آیکون هست فقط کافیه فایل آیکون مورد نظرتون رو در صفحه اصلی قالب جایگزین favicon.ico کنید موفق باشید

با سلام

بهتره بگم که کد favicon رو یه جا خوندم که باید بین دو تگ head قالب قرار بدم. آیا باید این کد رو در بین تگهای فایل اصلی قالب، که سمت راست صفحه در قسمت مدیریت قالب است قرار بدم یا جای دیگه؟؟؟

لطف کنید بگید که دقیقا کجا باید بزارمش؟؟؟؟

سلام عزیز دل همونطور که محمد جان هم گفتن فاو ایکن نیاز به کد نویسی در جوملا نداره کافیه فاو آیکن مورد نظرت رو با پسوند ico آماده کنی و در نهایت با نام favicon.ico ذخیرش کنی بعد به روت قالبت برو و این فایل رو همونجا آپلود کن و فقط فایل templateDetails.xml رو با ادیتور باز کنید و در داخل تو تگ files و بعد از کد های مشابه کد پایین این کد رو تخیره کن و تو هم با استفاده از این کد این فو آیکن خودت رو به نصاب جوملا بشناسون

<filename>favicon.ico</filename>

موفق و پیروز باشی

زنده باد ایران و ایرانی

دوست عزیز محل قرار گیری favicon همونجا بین دو تگ head و در index.php هست ولی اگر منظورتون عوض کردن آیکون هست فقط کافیه فایل آیکون مورد نظرتون رو در صفحه اصلی قالب جایگزین favicon.ico کنید موفق باشید

با تشکر از پاسختون ولی با عرض پوزش متوجه نشدم چی کار باید کنم.من قالبم رو با آرتیستیر طراحی کردم برای اون هم آیکون گذاشتم حالا میخوام یه آیکن دیگه رو که خودم طراحی کردم جایگزین اون کنم ولی داخل فایل صفحه اصلی قالب هیچ کلمه ای با نام favicon پیدا نمیکنم که بخوام جایگزین کنم.

دوست عزیز دقیقا وقتی وارد پوشه templates بشید و قالب مورد نظر رو انتخاب کنید یک فایل به اسم favicon.ico هست فایل آیکون خودتونرو جایگزینش کنید (در کنترل پنل هاستتون) موفق باشید

دوست عزیز دقیقا وقتی وارد پوشه templates بشید و قالب مورد نظر رو انتخاب کنید یک فایل به اسم favicon.ico هست فایل آیکون خودتونرو جایگزینش کنید (در کنترل پنل هاستتون) موفق باشید

من هم دقیقا همین کار رو که میگید انجام دادم ولی آیکنم رو با نام favicon-2.ico ذخیره کردم وقتی آیکن قبلی رو پاک میکنم و این رو جایگزین میکنم همون آیکن قبلی رو نشون میده تازه اگه اسمش رو تغییر بدم و هم اسم آیکن قبلی بزارم بازم همون رو نشون میده.اسم آیکن قبلیfavicon.ico بوده.درصورتی که اون آیکن قبلی رو پاک کردم ولی چطور بازم نشونش میده ؟؟؟؟

دوست عزیز این بخاطر کش مرورگرتون هست دیگه !!! اگه میخواین مطمین بشین با مرورگر دیگه چک کنید و حتما اسمش رو favicon.ico قرار بدید موفق باشید

دوست عزیز این بخاطر کش مرورگرتون هست دیگه !!! اگه میخواین مطمین بشین با مرورگر دیگه چک کنید و حتما اسمش رو favicon.ico قرار بدید موفق باشید

یه دنیا ممنون درست شد:thanks:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری