adminarash

باز نشدن عکس مطالب سایت من

11 پست در این موضوع

سلام دوستان من یه مشکل دارم و نتونستم حلش کنم. اومدم اینجا تا بهم کمک کنید. من اوایل که پست میزاشتم عکس های همه ی پست ها میومد اما الان چند روزه هیچ عکسی نمیاد از پست ها تو سایت. در حالی که وقتی عکس یه پست رو جدا باز میکنم باز میشه ولی تو خود پست نمایش نمیده. ممنون میشم کمکم کنید. با تشکر از شما. اینم آدرس سایتم : http://game.irsi.ir

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

به به اقا ماهان!!!! :yeah:

استتار کردی حاجی!!!:yeah:

خبرهاییه!؟ :5::yeah::5:

در هر حال...

آقا جان، تصاویر روی هاست خودته یا مطالب رو از جای دیگه کپی کردی .شاید اون سایت فعلا داوون باشه!

ولی خودمونیما ، خیلی خوشگل شدیا( استتارت خوب نبود!) دیگه خودت که میدونی ما کله ماهی خورهها شاخکهامون تیزه سریع مییفهمیم ماجرا رو!!! :25r30wi:

ماهان کیه؟:21:

همه ی عکس هارو از رو هاست خودم میزارم وقتی جداگونه آدرس عکس رو باز میکنم میاد عکس ولی تو پست ها نمایش داده نمیشه

َما گفتین این سایت ماله شماست. تاجایی که من میدونم این سایت یکی از کاربران انجمن به نام mahan3.

جل الخالق!!!

:5::5:

عکس ها رو چطور ایمپورت میکنید؟

این سایت منه ): عکس رو خوب تو همون جا آپلود میکنم اون پایین یه گزینه تصویر داره میرم تو اون عکسو آپلود میکنم بعد درج میکنم

به به اقا ماهان!!!! :yeah:

استتار کردی حاجی!!!:yeah:

خبرهاییه!؟ :5::yeah::5:

در هر حال...

آقا جان، تصاویر روی هاست خودته یا مطالب رو از جای دیگه کپی کردی .شاید اون سایت فعلا داوون باشه!

ولی خودمونیما ، خیلی خوشگل شدیا( استتارت خوب نبود!) دیگه خودت که میدونی ما کله ماهی خورهها شاخکهامون تیزه سریع مییفهمیم ماجرا رو!!! :25r30wi:

اه چه جالب این پست رو ندیدم

حجت جان عزیز دلم

من قبلا هم گفته بودم که هر تیم مدیر خاص خودش رو داره این دوست گلم ارش جان و دو تا از دوستان گل دیگش مدیر تیم گیمن و اسم ماهان من رو هم نمی دونستن همیشه من رو به اسم مرتضی میشناسن

من بهش گفته بودم هر وقت مشکلی با جوملا داشت بیاد تو انجمن مطرح کنه جواب بگیره

ما طعارف نداریم که بلد نباشیم میگیم بلد نیستیم

:25r30wi:

با سلام

دوستان منم همین مشکل رو دارم سایتم هیچ تصویری رو لود نمیکنه

فقط وقتی غیرفعال می کنم و با نام کاربری و رمز خودم وارد میشم همه رو نشون میده مشکل از کجاست اگه امکانش هست راهنمایی کنید

click-samaneh.ir

دوست عزیز تو آدرس شما مشکلاتی است اگر از پلاگنی یا افزونه ایی استفاده می کنی احتمال داره مشکل از آن باشه.

http://click-samaneh.ir//plugins/system/plg_ztools/plg_ztools/assets/images/loading.gif

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری