ali_tavanaie

استفاده از مطالبی که در سایت های دیگر وجود دارند

4 پست در این موضوع

سلام

من قصد دارم بعضی از نوشته های خودم رو که در سایت های دیگه وجود داره (که مطمئنا پیج رنکشون خیلی خیلی بالاتر از سایت ماست و سابقه این مطالب هم خیلی بیشتر از سایت ما هست) رو در سایت خودم عیناً وارد کنم و لینک بدم به سایت اصلی که اون مطالب داخلش هست ، از طرفی هم شنیده بودم گوگل مطالب کپی رو شناسایی می کنه و بهشون نمره منفی میده ، خوب حالا بهترین راه حل چیه که هم عین اون مطالب رو داشته باشم (حتما باید عین اون مطالب باشه) تو سایت خودم و هم نمره منفی برای من منظور نشه؟

همچنین اگر من مطلبی رو در سایت خودم قرار بدم و بعد کسی اون مطلب رو کپی کنه اون هم با سرعت ، قبل از این که گوگل مطلب من رو تشخیص بده ،اون وقت راه حل چیه؟

یک سوال دیگه

من در سایت خودم که یک سایت تخصصی هست یک سری key word دارم ، اما در عین حال ، بعضی سایت های تبلیغاتی غیر تخصصی که مطمئنا بی دلیل پیج رنک های بالایی دارند ، عین همون keyword ها رو استفاده می کنند ، اون وقت گوگل اون سایت رو به من ترجیح می ده درسته؟راه حلی برای رفعش هست؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بحث سئو و سوالاتی که فرمودید نمیشه در چند خط پاسخ داد و در کل مبحث جامعی هست ولی مختصر خدمت شما عرض میکنم:

من قصد دارم بعضی از نوشته های خودم رو که در سایت های دیگه وجود داره (که مطمئنا پیج رنکشون خیلی خیلی بالاتر از سایت ماست و سابقه این مطالب هم خیلی بیشتر از سایت ما هست) رو در سایت خودم عیناً وارد کنم و لینک بدم به سایت اصلی که اون مطالب داخلش هست ، از طرفی هم شنیده بودم گوگل مطالب کپی رو شناسایی می کنه و بهشون نمره منفی میده ، خوب حالا بهترین راه حل چیه که هم عین اون مطالب رو داشته باشم (حتما باید عین اون مطالب باشه) تو سایت خودم و هم نمره منفی برای من منظور نشه؟

برای انتقال کامل مطالب دو راه دارید که ساده ترین اون استفاده از خروجی RSS سایت مورد نظر و کامپوننت Feed Gator هست که اینکار رو برای شما انجام میده و در ضمن لینک منبع رو هم درج میکنه..

قطعا کپی کردن مطالب زیاد جالب نیست ولی نموه سایتهای خبری زیادی هستند که رنک بسیار بالایی دارند و کلیه اخبار اونها دقیقا کپی سایتهای خبری منبع هست!

اگر قصد شما صرفا منعکس کردن مطلب سایتهای دیگه با ذکر لینک منبع باشه گوگل هم مثل ما هوشمنده و تشخصی این موضوع رو خواهد داد!

همچنین اگر من مطلبی رو در سایت خودم قرار بدم و بعد کسی اون مطلب رو کپی کنه اون هم با سرعت ، قبل از این که گوگل مطلب من رو تشخیص بده ،اون وقت راه حل چیه؟

این مشکل وجود داره و کاریش نمیشه کرد چرا که ممکنه سایتی رنک بالایی داشته باشه و مطلب شما رو همون لحظه که شما در سایت خودتون میزارید کپی کنی در سایت خودش اونوقت مطلب ابتدا در سایت طرف ایندکس میشه و بعد سایت شما.. ولی نکته ای که هست و تجربه خودم اینه که بعد از گذشت مدتی مطلب شما با اینکه دیرتر ایندکس شده ولی بالاتر قرار میگیره چرا که باز هم تشخیص تاریخ انتشار مطلب با گوگل هست و اینکه منتشر کننده مطلب رو سایت شما تشخصی میده!

من در سایت خودم که یک سایت تخصصی هست یک سری key word دارم ، اما در عین حال ، بعضی سایت های تبلیغاتی غیر تخصصی که مطمئنا بی دلیل پیج رنک های بالایی دارند ، عین همون keyword ها رو استفاده می کنند ، اون وقت گوگل اون سایت رو به من ترجیح می ده درسته؟راه حلی برای رفعش هست؟

هزاران کیورد هم در سایت تبلیغاتی کارایی یک کیورد در یک سایت تخصصی رو نداره .. میتونید آزمایش کنید!

برای انتقال کامل مطالب دو راه دارید که ساده ترین اون استفاده از خروجی RSS سایت مورد نظر و کامپوننت Feed Gator هست که اینکار رو برای شما انجام میده و در ضمن لینک منبع رو هم درج میکنه..

قطعا کپی کردن مطالب زیاد جالب نیست ولی نموه سایتهای خبری زیادی هستند که رنک بسیار بالایی دارند و کلیه اخبار اونها دقیقا کپی سایتهای خبری منبع هست!

اگر قصد شما صرفا منعکس کردن مطلب سایتهای دیگه با ذکر لینک منبع باشه گوگل هم مثل ما هوشمنده و تشخصی این موضوع رو خواهد داد!

سلام

خوب ببینید درست متوجه شدم یا نه ، اگه من مطلب رو بگذارم ، لینک رو هم بگذارم ، گوگل خودش متوجه حسن نیت من میشه و نمره منفی نمیده ، علاوه بر این که کیورد های اون مطلب هم به نفع من بوسیله گوگل ثبت میشه ، درسته؟

گوگل از فرمول ها و منطق خودش استفاده می کنه که هر چند وقت یک بار عوض میشه . هیچ کس دقیقا نمی تونه بگه پشت پرده این موتور جستجو چی میگذره

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری