masood111

ميخام نوشته هام از بالا به پايين يكم از هم فاصله بگيره؟

11 پست در این موضوع

سلام به همه جوملايي هاي گل

من يه سري اخبار رو گذاشتم تو منوي سمت راست سايتم منتهي اين اخبار خيلي چسبيده به هم ان ميخام يكم از فاصله بگيرن

با فاير باگ هم نتونستم كاري كنم

ميشه دوستان لطف كنيد كمكم كنيد

ادرس سايتم cyberpnu.ir

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام . این کد را در فایل استایل قرار بدید امیدوارم مشکلتون حل بشه.

a.parseek_link {padding:7px !important;}

در فایل css مربوط به فالب خود در موقعیت ماژولی که منو قرار دادید کد زیر را اضافه کنید

line-height: 150%

البته به جای 150 عددی مورد دلخواه خود را وارد کنید

سلام . این کد را در فایل استایل قرار بدید امیدوارم مشکلتون حل بشه.

a.parseek_link {padding:7px !important;}

خيلي ممنون از كمكتون ولي اين كارو كردم اينجوري شد بازم چسبيده ان بهم 7px رو هم كم و زياد كردم فايده نداشت

مشكل بعدي هم اينكه در يه عنوان خط اولش مياد جلو بعد خط زيرش يكم عقب تره از خط بالايي چكار كنم؟

در فایل css مربوط به فالب خود در موقعیت ماژولی که منو قرار دادید کد زیر را اضافه کنید

line-height: 150%

البته به جای 150 عددی مورد دلخواه خود را وارد کنید

از راهنماي شما هم ممنون فقط من كاري كه گفتيد كردم منتهي الان بين همه خطوط فاصله افتاد منظورم اينه كه ميخام بين عنوان ها فاصله بيشتر باشه كه معلوم بشه اين دو تا از هم جدا هستن ببينيد اينجوري شد

دوستان عزيز ميگم نميشه كلا يه خطي چيزي بندازم زير هر عنوان يا داخل يه كادري چيزي بذارم كه قشنگ تر بشه؟

من فايل css قالب رو هم اينجا ميذارم اگه ميشه يه لطف بكنيد يه نگاهي هم به فايل بندازين ممنون ميشم

دوست عزیز از این کد css استفاده کنید

a.parseek_link {
   line-height: 25px;
   margin-bottom: 10px;
   display: inline-block;
}

در مورد اینکه سطر اولش جلو میاد به خاطر کاراکتر " » " هست که یکم سطر اول جلو میاد فایل ماژولی که ازش استفاده کردین رو برام ارسال کنید تا اون کاراکتر رو از اول لینک ها حذف کنم

1 کاربر پسند دیده است

دوست عزیز از این کد css استفاده کنید

a.parseek_link {
   line-height: 25px;
   margin-bottom: 10px;
   display: inline-block;
}

در مورد اینکه سطر اولش جلو میاد به خاطر کاراکتر " » " هست که یکم سطر اول جلو میاد فایل ماژولی که ازش استفاده کردین رو برام ارسال کنید تا اون کاراکتر رو از اول لینک ها حذف کنم

اقا دست مريزاد

ممنون مشكل حل شد

براي اون كاراكتر هم كه گفتم مياد جلو الان خيلي خوب شد يني عاليـــــــــــــــه شد البته اون 25 رو يكم زياد بود به 18 تغيرش دادم

اخه تو اون روش قبلي دوست عزيزمون اولين كاراكتر خيلي افتاده بود جلو

ارسال شده در (ویرایش شده)

اقا يه مشكل ديگه

چرا بضي وقتا روي يه نوشته كه كليك ميكني رنگش عوض ميشه ولي بعدش كه موس از روش رد شد رنگ نوشته بر نميگرده به حالت اولش

ویرایش شده در توسط masood111

دوست عزیز این مشکل مربوط به حالت active لینک ها هست که شما می تونید کلا حذف کنید یا تغییر بدین چون قالبتون چند رنگه هست توصیه می کنم تو کلیه فایل های css که مربوط به رنگبندی قالب هست مثل ( green.css ) دنبال این کد بگردین

a:hover, a:active, a:focus {
color: #FF4200;
}

بعد به این کد تغییر بدین

a:hover, a:focus {
color: #FF4200;
}

یا برای حالت a:active یه رنگ دیگه خودتون تعریف کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری