bestboy7

در خواست پلاگینی برای مخفی کردن لینک های دانلود

4 پست در این موضوع

سلام دوستان

من پلاگینی میخوام که توی مطلب لینک دانلود بذارم اما لینک ها مخفی باشه و کسی نتونه از سایتهای دیگه لینک بده به فایلهام(دقیقا شبیه ماژول dButton اما نمیخوام ماژول باشه که مجبور باشم واسه هر لینک به ماژول بسازم)

یا اینکه راه حلی اگه هست که من فایلهای خودم رو که روی هاست گذاشتم و توی مطالب لینک دانلود میذارم امکان دادن لینک به این فایلها نباشه. اگه فایلها روی هاست جدای دانلود بود خوب بود و میشد روی یک دامنه قفل کرد اما الان که توی یکی از پوشه های هاست اصلی سایت هست نمیدونم چیکار کنم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

برای دانلود لینک های شما جوری که طرف رو مجبور به ثبت نام کنی Content - Login to Read More این افزونه خیلی خوبه . اگه منظورتونو اشتباه نفهمیده باشیم میتونه واسه کار شما هم مورد استفاده قرار بگیره.

برای دانلود لینک های شما جوری که طرف رو مجبور به ثبت نام کنی Content - Login to Read More این افزونه خیلی خوبه . اگه منظورتونو اشتباه نفهمیده باشیم میتونه واسه کار شما هم مورد استفاده قرار بگیره.

بسیار سپاسگذارم دوست عزیز اما من این پلاگین رو نیاز ندارم. من میخوام دقیقا کار ماژول dButton رو انجام بده و لیمکهای دانلود رو غیر قابل مشاده کنه و فقط از طریق همون دکمه دانلود بشه

از مدیران و دوستان کسی چنین پلاگینی ندیده؟ من هرچی سرچ کردم نتیجه ای نگرفتم و همه ماژول هستند. راه حلی سراغ ندارید که نیلز نباشه واسه هر فایل یک ماژول نسازیم؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری