lived

سایت ارسال اس ام اس

12 پست در این موضوع

سلام

میخوام یه سایت اس ام اس راه اندازی کنم که دیگران ثبت نام کنن و بتونن اس ام اس های تایم دار بزنن

باید چه کار کنم ؟؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

1- برای این کار باید نیاز به یه (یا چندین) خط از مخابرات دارید .

2- طراحی یک افزونه برای ارسال پیامک

*** 2-1 : دارای امکانات مورد نظر باشه

البته یه شرکتی این کار رو کرده بود و همون اوایل دیگه ازش خبری نشد ، افزونه های مربوط به پیامک رو می فروخت

و یا

میتونید از یک شرکت سامانه پیامک خریداری کنید و سپس با استفاده از api ها افزونه خودتون رو طراحی کنید

1- برای این کار باید نیاز به یه (یا چندین) خط از مخابرات دارید .

2- طراحی یک افزونه برای ارسال پیامک

*** 2-1 : دارای امکانات مورد نظر باشه

و یا

میتونید از یک شرکت سامانه پیامک خریداری کنید و سپس با استفاده از api ها افزونه خودتون رو طراحی کنید

این رو میدونم که باید از یه جا خط بگیرم

اما نوشتن افزونه برای جوملا برای این موضوع چقدر هزینه داره ؟؟؟

این رو میدونم که باید از یه جا خط بگیرم

اما نوشتن افزونه برای جوملا برای این موضوع چقدر هزینه داره ؟؟؟

خط خواستی بگو با هزینه کم برات سفارش میدم 1000 و 3000

خط خواستی بگو با هزینه کم برات سفارش میدم 1000 و 3000

مشکل من الان خط نیست

مشکل اینه که من میخوام بتونم قابلیتی توی جوملا برای کاربرها ایجاد کنم تا با عضویت وقتی وارد پنل میشن بتونن اس ام بنویسن و ارسال کنن یا اینکه اس ام بنویسن و در زمان معیین ارسال بشه

دوستان بحث تجاری در انجمن ممنوعه به قوانین انجمن احترما بذارید

برای هزینه طراحی ماژول اینچنینی با مدیران انجمن یا آقای حبیب خدا در پیام خصوصی مذاکره کنید

دوستان بحث تجاری در انجمن ممنوعه به قوانین انجمن احترما بذارید

برای هزینه طراحی ماژول اینچنینی با مدیران انجمن یا آقای حبیب خدا در پیام خصوصی مذاکره کنید

فکر نکنم خلاف قوانین صحبتی شده باشه و در هر صورت من اعلام نیاز کردم و به این سیستم احتیاج دارم خوب دوستی که این سرویس رو میده خودشو مطرح میکنه من در انجامنهای زیادی عضو هستم و معمولا قسمتی برای کارهای تجاری تعبیه شده و مشکلی ندارند مثل انجمن http://www.webhostingtalk.ir که شده معدنی برای خرید و فروش سرویس های اینترنتی

مشکل من الان خط نیست

مشکل اینه که من میخوام بتونم قابلیتی توی جوملا برای کاربرها ایجاد کنم تا با عضویت وقتی وارد پنل میشن بتونن اس ام بنویسن و ارسال کنن یا اینکه اس ام بنویسن و در زمان معیین ارسال بشه

من که گفتم باید افزونه نویسی بشه .

اگه شما افزونه نویسی جوملا رو بلد نباشید ، و اگر خودتون نمی تونید بنویسید با اساتید افزونه نویس بصورت پ.خ ارتباط برقرار کنید.

ما سامانه پنل پیامک ارایه می دیم و همینطور میتونیم براتون سایتی با موضوعی که مد نظر دارید بنویسیم، جهت اطلاع بیشتر پیام خصوصی دهید .

چرا که در انجمن نمی شود بحث تجاری نمود !!

توی نت جستجو کنید یک سری سایت ها هستند که امکانات ارسال پیامک دارن . هم جوملا هست هم غیر جوملا . من غیر جوملا رو مطمئنتر میتونم . چون به نویسنده هاش اعتمادم بالاتره .

کاری که شما میخواید بکنید اینه که فرش x بتونه مثلا 3 تا پیامک رایگان توی فاصله یک هفته بده و بعدش مثلا باید تعرفه خریداری کنه .. درسته؟ چون این سیستم رو من دیدم که راه انداختن .

اسکریپت در این زمینه ایجاد شده . کمی جستجو کنید در گوگل

من که گفتم باید افزونه نویسی بشه .

اگه شما افزونه نویسی جوملا رو بلد نباشید ، و اگر خودتون نمی تونید بنویسید با اساتید افزونه نویس بصورت پ.خ ارتباط برقرار کنید.

لطفا راهنمایی بفرمایید برای افزونه نویسی باید چه کنم ؟؟؟

توی نت جستجو کنید یک سری سایت ها هستند که امکانات ارسال پیامک دارن . هم جوملا هست هم غیر جوملا . من غیر جوملا رو مطمئنتر میتونم . چون به نویسنده هاش اعتمادم بالاتره .

کاری که شما میخواید بکنید اینه که فرش x بتونه مثلا 3 تا پیامک رایگان توی فاصله یک هفته بده و بعدش مثلا باید تعرفه خریداری کنه .. درسته؟ چون این سیستم رو من دیدم که راه انداختن .

اسکریپت در این زمینه ایجاد شده . کمی جستجو کنید در گوگل

بله

تقربیا چنین سیستمی مدنظر است

اسمی سراغ دارید ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری