sornagostar

خطای سایت "تبریز تبلیغ

3 پست در این موضوع

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 13 bytes) in /home/tabrizta/public_html/libraries/joomla/database/database/mysql.php on line 462

البته خودم میدونم این خطا چی کیگه ولی چرا باید این قد بسوزونه؟؟؟

www.tabriz-tablig.ir

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ممنونم حجت جان ولی مصطفی اصلا خوب توضیح نداده منظورم آقای علوی نیک هست ببین

php.ini

اولین روش این است که php.ini آپاچی را یافت کرده و سپس ویرایش کنید.

حال بدنبال متن زیر باشید:

memory_limit

جلوی این متن مقداری مثلا برابر با ۱۶ شاید باشد.بایستی این مقدار را به رقم بالاتری تغییر دهید.مثلا ۶۴ و شاید هم بیشتر.

در صورتی که ۶۴ کنید به این شکل خواهد شد.

memory_limit = 64M

سپس فایل را ذخیره و آپاچی ( وب سرور ) را مجدد بارگزاری ( RESET ) کنید.

از طریق .htaccess

روش دوم استفاده از .htaccess می باشد.

برای اینکار فایل .htaccess موجود در وب سایت خود ( پوشه ای که جوملا نصب است) و پوشه مدیریت را ویرایش کنید (*در صورتی که این فایل وجود ندارد بسازید و سپس ویرایش کنید )

حال در این فایل کد زیر را قرار دهید.

php_value memory_limit 64M

خول آدرس فایل ها رو من نتونستم پیدا کنم:33:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری