aitin73

ساخت سايت باهزينه اندك ايا امكان داره؟ كمك

10 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام من ميخوام يه سايت بزن البته مبتدي هستم :128fs318181:حالا ايا ميشه با دوماه وقت گذاشتن باكمك دوستم :yoho:كه اونم مبتدي هست ميتونيم سايتي در حوضه اخبار فناوري گوشي و.... بزنيم كه بازديد خوبيم داشته باشه وهمچنين هزينه براي شروع چقدر هست قيمت هاست دامنه و.....:21:

بعد چند ماه ميتونيم از طريق سايتمون!پول دربياريم(تبليغات و....)

راهنمايي كنيد ممنون ميشم:ds6a5d::1::25:

ویرایش شده در توسط aitin73
تايپ اشتباه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست عزیز

اگه پشت کار خوبی داشته باشی حتما میتونی.فیلم ها و کتاب های زیادی توی انجمن هست که میتونه کمک کنه بهتون.

دوستان هم که جایی به مشکل بربخوری میتونن کمکت کنند.

هزینه هاست دامنه تقریبا از 25 تومن شروع میشه به بالا...

با سلام...

از همین ابتدا یه پیشنهاد میکنم بهتون.

اول از همه تکلیف خودتون رو با خودتون ، خواسته تون، و آینده ی متصوره ی خودتون مشخص کنید!!!

در عین حالی که بهتون اطمینان میدم میتونید موفق بشید، با همون قطعیت هم میگم موفق نمیشید!!!!

این دو فقط و فقط و فقط به واسطه ی تصمیمتون محقق میشه. خیلی ها تو همین زمینه و زمینه های مشابه ورود کردند و لی خب همونجور که گفتم تکلیفشون با خودشون مشخص نبود!!! بی شک شما چندماه اول ؛ نبایستی به اون چیزی (آرمانی) ای که تو تصورتون دارید برسید!

اینجاست که نباید جا بزنید و با قدرت اولیه پیش برید.

اما نتجیه نگرفتید(در ماههای اول) و همچنان با قدرت به فعالیتتون ادامه دادید، مطمئن باشید که بــــــــــــــــــــــــرد مال شما و برای شماست...شک نکنید که میشید یکی از سایتهای برتر ایران...

اما باز هم میگم تکلیف خودتون رو ا ز همین ابتدا با خودتون معلوم کنید.

برای یادگیری طراحی وب هم مشکلی نیست...همین انجمن و سایر منابع موجود نت اینقدر وسعت داره که از نظر فنی هرگز احساس کمبود نکنید و هر سوالی ، بدون پاسخ نمونه براتون!

موفق وسربلند و پایدار باشید

یا حق

بله همه حرفا درست درست

تكليف خودمونم روشنه اول يه سايت توپ ميزنم بعد يه مدت اگه مشكلي بيش نيومد تونستيم رتبه السكا رنكينك خودمونو بهتر كنيم :ooofe:!!! شايدم يكم پول در اورديم !! به هرحال ممنون از راهمايي ووقت گذاشتن براي پاسخ به من البته اگه تونستم دوستمو قانع كنمfight:fight1: كه هيچي جوووووووووووووملا نميشه !!! :1::1:gift:ooof::25:

ببینید مدیریت محتوا فرق نمیکنه چی باشه

من خودم از جوملا و هم ورد پرس استفاده کردم

میتونید نمونه ها را در قسمت امضای من مشاهده نمایید هم با جوملا هم با ورد پرس انتخاب با خودشماست

به نظر بنده اگه کاملا به طراحی مسلط نیستین یا کامل یاد بگیرین یا سفارش بدین سایت رو براتون طراحی کنن بعد بهترین راه پشتیبانی مناسب وبروز بودن سایت بصورت اصولی است تا سایت خوبی داشته باشین اما اگه خودتون می تونید طراحی کنید با یک برنامه مناسب وهدف گذاری درست خواسته خودتون رو پیاده سازی کنید وهر جا به مشکل خوردید انجمن مطرح کنید تا راهنماییتون کنیم

با سلام خدمت شما

دوست گرامی اگر هدفتون دستیابی به درآمد است باید از همین ابتدا که تصمیم به راه اندازی سایت می گیرید با برنامه ریزی و فکر و مشورت با دیگر دوستان جلو بروید و شک نکنید در این صورت موفق می شوید ... استفاده از تجارب دیگران در این زمینه می تونه خیلی موثر باشه و شما رو چندین ماه و حتی چندین سال جلو بیاندازه !!! و این تجربه شخصی خود بنده است .

مثلا انتخاب دامنه و هاست مناسب می تونه سایت شما رو تا آخر فعالیت بیمه کنه و حتی به پیشرفت سایتتون کمک کنه...باید جوگیر باشی اما در عین حال جو زده نباشی و عجولانه عمل نکنی ! هدف گذاری کنی و هدفی هم جز رسیدن به سایت نخست فناوری .... در ایران نداشته باشی .... حرفی برای گفتن داشته باشی و فقط اینطور نباشد که مطالب دیگر سایتها را در سایتتون کپی کنی و والسلام و نامه تمام !!! خیر در این صورت هرگز پیشرفت نمی کنی و حتی اگر پیشرفت جزئی هم داشته باشی به معروفیت و محبوبیت نخواهی رسید ....

دوماه برای کسی که به این نکات عمل کند وقت مناسبی است و بالعکس اگر هم بدون در نظر گرفتن این نکته ها و سایر نکاتی که بنابردلایل مختلف ذکر نشد عمل کنی چندسال هم وقت کمی خواهد بود !!!

هزینه ی مالی اش اندک است و هرچقدر هم باشد یکبار است برای همیشه !!! اما از خودت فکرت وقتت باید تا جایی که میتونی هزینه کنی !!!

در هرصورت انشاالله که موفق باشی دوست خوبم

ویرایش شده در توسط MILAD SAFARY

دوست عزیز سلام

البته دوستان و اساتید انجمن نظرات جامعه و از روی تجربه ای دادند که در صورت بکار گیری حتما موفق خواهید شد اما من هم به حکم کمک نظراتم رو میدم شاید بدردتون بخوره.

1- به صرف اینکه از گوشی موبایل خوشت میاد و گوشی باز هستی تصمیم به راه اندازی سایت موبایل نگیرید.مدیریت سایت واسه موفق شدن نیاز به خیلی خیلی خیلی چیزای دیگه داره.

2- رقیبان خودتون رو شناسایی کنید و در همین قسمت پیاده سازی فازهای مختلف سایتتون سعی کنید از اونا الگو بگیرید و ببینید اونا دارن چیکار میکنن و چه کاری رو نمیکنن (هر دوی اینا مهمه.کاری که میکنن شما هم واسه عقب نیوفتادن و جلب کاربر باید انجام بدید و کاری که اونا نمیکنند برگ برنده شماست). پس حتما یه چیز جدیدی رو ارائه بدید نه اینکه همون چیزایی باشید که توی هزاران سایت مشابه فارسی وجود داره. اینجوری به موفقیت و بالا رفتن رنک فک نکنید

3-سایت خبری بسیار بسیار حساسه (تا وقتی نری توش حرفم رو درک نمیکنی) چرا که هم باید منبع داشته باشی هم منابع و اخبارت موثق باشه و تقریبا تمام اخبار رو پوشش بدی والا فورا گوی سبقت رو ازت میگیرن و در واقع کاربر از سایت تو براحتی خارج میشه و دیگه هم برنمیگرده. تازه مشکل که فقط داشتن اخبار زیاد و موثق نیست، توی سایتهای خبری سریعتر خبر رو روی سایت زدن خیلی خیلی مهمه.چون اخبار روزانه هست (یا حالا شاید توی موبایل هفتگی باشه) پس اگه دیر تر از رقبا زدی دیگه همه این خبر رو دارند یا از سایتهای قوی تر خوندن و واسشون تازگی نداره. از طرفی توی مساله موتورهای جستجو (که تقریبا بزرگترین منبع بازدیدکنندگان تمام سایتها و بخصوص بخصوص سایتهای خبری هست) اگر یک خبر رو دیر بزنی قبل از اون هزاران نفر از طریق گوگل(و بقیه موتورها) وارد سایتهای دیگه شدن و اون خبر رو خوندن و شما سرتون بی کلا مونده.

4- سایتهای خبری عمده کاربرانشون بخصوص اون اوایل از طریق گوگل هست(شاید ببعضی سایتهای خبری بالای 80 90 درصد از بازدیدکنندگانشون) پس سئو سایت بسیار مهم میشه و همونطور که گفتم سریع زدن خبر (شاید واسه همین اکثر سایتهای خبری اگه دقت کرده باشید وردپرس هستند اگه مدیریت محتوای اختصاصی نداشته باشند واسه اینکه سئوی وردپرس خیلی قوی تر هست بصورت پیش فرض)

5- سایت خبری خیلی وقت گیره و همیشه و هر روز باید آپدیتش کنی پس اگه وقت دارید و همینطور حوصله، برید توی این کار. همونطور هم که گفتم فقط خبر جواب نمیده باید چیزی جدید توی سایت داشته باشید که هم جذاب و هم پر طرفدار باشه

6- در کل باید بهتون بگم سخت ترین نوع سایت رو از نظر اداره کردن انتخاب کردید (بعلاوه انجمن ها) اما اما اما بهترین نوع سایت برای پیشرفت و بالا بردن رنک و تبلیغات. چرا که سایتهای خبری پر بیننده و پرترافیک هست که اگه موفق بشید تبلیغ گرفتن روی شاخشه.

اینا رو گفتم که بدونید فقط تصمیم به زدن سایت مهم نیست و هزاران مشکل توی راهه پس ناامید نشید هزاران ریزه کاری هست که باید بدونید خیلیاشم تا نری توش نمیدونی پس دقت کنید و با برنامه ریزی برید توی این راه و در کل بدونید جلوی پاتون چیه و هوشیار حرکت کنید تا وقتی رفتید توی این راه هر روز شکه نشید از اتفاقاتی که انتظارشم نداشتید.

اگه 1 ماه تحقیق کنید و سایتهای مختلف رو ببینید و با دوستان صحبت کنید خیلی مسائل واستون روشن میشه و بعد هدف گذاری و برنامه ریزی و بعد هم کمی هزینه (بر اساس برنامه طراحیتون) و بعد هم

پشتکار - امید - باور

ویرایش شده در توسط bestboy7

اگر تا حالا کار طراحی وب انجام ندادی بده یکی برات طراحی کند سپس مطالب را خودت تویش بروز کن

هیچی نشد نداره،بخواید میتونید،با یه آموزش ساده جوملا و گرفتن یه قالب کوییک استارت تو همین زمینه همه چی درست میشه...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری