majidchamran

تبدیل فایل PDF به فایل word

4 پست در این موضوع

به نام خدا

سلام

من یه فایل دارم که فرمت pdf هست . میخوام این رو به doc تبدیل کنم .

آیا نرم افزاری می شناسید که بشه این کار رو انجام داد. اخه از هر نرم افزاری استفاده کردم فایلم رو خراب می کنه و به صورت صحیح تبدیل نمیشه .

ممنون میشم راهنمایی کنید ...

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

منم خیلی دنبال این موضوع رفتم

نرم افزار درست و درمانی ندیدم ببین اگه میخواهی pdf را به ورد تبدیل کنی و یه سری تغییراتی بدی و پرینت بگیری من نرم افزار های pdf graber را بهت پیشنهاد می کنم که فکر کنم بهتر از بقیه باشه و رایگان.

اما ای چنین نرم افزار هایی یه سری فونت های مخصوص به خودشون را دارند نصب کنی خودت متوجه میشی

دوست عزیز

اگر فایل تون انگلیسی باشه که می تونی از Nitro PDF استفاده کنی برای فایل های فارسی هم من از همین برنامه استفاده کردم که در برخی مواقع جواب گرفتم.

با سلام

نمیدونم شما چرا این قدر دوست دارید نرم افزار نصب کنیدو سیستم خودتونو سنگین کنید!!

هر کاری که میخواید آنلاین میتونید انجام بدید مثلا همین تبدیل pdf به word حتی خیلی از اونها زبان فارسی رو هم پشتیبانی میکنند فقط کافیه تو گوگل تایپ کنید

online convert pdf to word

به جای پسوند ها هم هر چی خواستی قرار بده

من تمام تبدیلات فیلم،آهنگ،عکس و میکس و حتی فوتوشاپ رو آنلاین انجام میدم چه نیازی هست نرم افزار نصب کنم؟

Free PDF to Word Online - Convert PDF to Word for Free

ویرایش شده در توسط s1r101

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری