alireza_313

معرفی افزونه جهت پخش موزیک درسایت

15 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام:thanks:

امروز یه افزونه داریم به نام MP3Browser New

افزونه نمايش فيلم و پخش موزيك جوملا" title="افزونه نمايش فيلم و پخش موزيك جوملا افزونه اي در اينجا معرفي ميكنيم افزونه اي مفيد براي سايتهاي موزيك

و فيلم مي باشد كه به شما اين امكان را ميدهد تا در وبسايت خود يك دايركتوري از فايلهاي صوتي و تصويري با فرمت mp4 راه اندازي نماييد Commedia سازگار

با جوملا نسخه 2.5 و جوملا 3 مي باشد در ادامه با ويژگي و كارايي هاي افزونه بيشتر آشنا خواهيم شد:

:a2d3:

1. سازگاري با جوملا نسخه 2.5 و جوملا 3
  2. کنترل حجم صدا ، امتیاز ، دکمه تکرار ، صفحه بندی ( های کلاسیک و مدرن ) ، آپلود کاربر، دکمه هاي شبكه هاي اجتماعی و برخی از توابع دیگر .
  3. می تواند لیستی از پوشه در پوشه موسیقی ریشه را نشان می دهد
  4. پخش خودکار و پیدا کردن موسیقی از تمام پوشه ها و پوشه ریشه .
  5. تنظیم کردن آهنگ براي بازی به طور خودکار
  6. قابليت مكث خودكار و يا دستي آهنگ
  7. مرتب سازی و ترتیب بر اساس امتیاز، تعداد دانلود ، هنرمندان ، عنوان ، آلبوم، شماره آهنگ ، سبک و تاریخ فایل به صورت (صعودی ، نزولی ) و یا به صورت تصادفی
  8. قابليت كنترل دسترسي براي دانلود و آپلود توسط كاربران
  9. مشخص نمودن تعداد روزهايي كه مايل باشيد فايل جديد قرار بگيرد يا خير
  10. هر فایل دارای یک لینک به صفحه مشخصات خود مي باشد كه ميتوانيد آنرا غير فعال سازيد

و اینم کدهای مورد نیاز در استفاده در مطالب:

این کد موزیک هارو به صورت تکی نشون میده:

{music}images/mp3/seraj.mp3{/music}

و

این کد هم تمام موزیک های داخل پوشه رو یک جا نمایش میده:

{music}images/mp3{/music}

لینک در جوملا جهانی

لینک سایت سازنده

دمو

این افزونه احتیاجی به ترجمه نداره کاملا با فارسی ساز گار هست:13:

در صورت نیاز کاربران ::fight1:از دوستان ترجمه گرمون خواهش می کنم در صورت مقدور بودن این افزونه رو ترجمه کنن!!!:13::auizz3ffy9vla57584x

تفدیم به کار بران دوست داشتنی انجمن:25:

...........

موفق باشید[faza!]

ویرایش شده در توسط alireza_313
به روز رسانی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

پست بروز رسانی شد

ویرایش شده در توسط alireza_313

اگه مشکلی بود در خدمت دوستان هستیم

کاملا تست شده و بدون مشکل هست لذت ببرید:auizz3ffy9vla57584x

از مدیران انجمن خواهش می کنم این پست رو به بخش پلاگین های فارسی جوملا 2.5 منتقل کنن!!!:13:

با تشکر...

سلام عزیزم من این پلاگین رو دارم ولی طریقه کار با اون رو بلد نیستم آموزش گام به گام تصویری بزار تا یاد بگیریم ممنون می شم

شما اموزشش رو بده خودم سعی می کنم هدیه به تمام کاربران انجمن فارسیش کنم

درود

پلاگین رو نصب کردم دستتون طلا دادش ولی نمیدونم چطور استفاده کنم؟؟این کدها که دادید رو کجا وارد کنم؟؟؟

بله مشکل منم هست یکی دوستان کمک کنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [dasdas][dasdas][dasdas][dasdas][dasdas]

با سلام

دوستمون که راهنمایی کردن برای استفاده از پلیر باید این کدها در مطلب که میخواید استفاده کنید یعنی با قرار دادن این کد پلییر رو شما تو مطلب میبینید وسط اون دوتا تگ موزیک هم مسیر فایل موزیک رو قرار میدید. فقط کافی کد ها رو به شکا پایین در مطلب بنویسید

این کد موزیک هارو به صورت تکی نشون میده:

{music}images/mp3/seraj.mp3{/music}

و

این کد هم تمام موزیک های داخل پوشه رو یک جا نمایش میده:

{music}images/mp3{/music}

التماس دعا

با تشکر از راهنماییتون ولی من متوجه نشدم این کدها رو کجا وارد کنیم؟؟یک مطلب ایجاد کنیم و این کدها رو وارد کنیم یا توی خود پلاگین بنویسیم؟؟؟؟؟؟؟؟

همینطور خالی خالی تو مطلب گذاشتیم نشده تو صفحه اصلی سایت کد رو نشون می ده نه پلیر !!!!!!!!:5::5::5::5::5::5::5::5::5:

پس احتمالا پلاگین رو فعال نکردین اگر فعال کنید بعد از گذاشتن کد در مطلب پلیر رو نشون میده تنظیمات رو نگاه کنید ببینید درست انجام دادید یا نه

این که با دمو یکی نیست!!! پس کو امکان لایک و شبکه های اجتماعی و پخش فیلم و اونهمه چیزیایی که نوشتید؟ اون افزونه نسخه تجاریه و اصلن تگ {music} نداره تگ {commedi} داره

اگه من اشتباه میکنم لطفا راهنمایی کنید

من زدم خیلی عاللللللللللللللللیییییییییییییییییییییییییییه

دمت گرد داداش:auizz3ffy9vla57584x:25:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری